Treść opublikowana przez fafnasty
-
Rezanie bixenonu
Głównie chciałem pokazać że nie jest łatwo upchnąć bi Ledy do lamp b5
-
[B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"
- Rezanie bixenonu
Bi Led koito siedzi Nie jest łatwo bo upchnąć do lamp b5 trzeba sporo przerobić obudowę lampy ciąć i soawac żeby było to zrobione na poziomie. W niedzielę testy i foto- Rezanie bixenonu
Zastosuj potencjometr zawsze jest zakres regulacji- Rezanie bixenonu
Ostatnie prace z c5 ori Usa- Rezanie bixenonu
Obie strony równo- Rezanie bixenonu
Ja juz nie pamiętam dokładnie położenia śruby ale na pewno też ją cofałem- Rezanie bixenonu
Tez u siebie kiedyś to ustawiłem- Rezanie bixenonu
Nawet ta żółta poswiata lekko się zredukowała- Rezanie bixenonu
Jeśli al z B8 są w igła stanie to nie odczujesz jakiejś dużej różnicy przy zmianie na intemo- Rezanie bixenonu
Dokładnie Potocznie soczewka fachowo projektor ważne żeby pod hasłem soczewka ludzie wyobrażali sobie kompletna cześć czyli szkło (soczewka) przesłone i odblysnik bo zawsze jest to traktowane jako 1 element przy modyfikacjach bo nie są te elementy zamienne przy różnych projektorach. Zawsze musi być wymieniony komplet szkło przesłona odblysnik- zmiana xenon na bixenon
A moim zdaniem.hella3 Jest tak samo dobra a jej jakość wykonania i trwałość bije na głowę intemo które znacznie szybciej się wypalą- zmiana xenon na bixenon
Nie pasuja zupełnie inne doczewki także jedyne wyjście to tak jak już byli milion razy pisane lampy trzeba rozebrać i rezac innej opcji nie ma- Rezanie bixenonu
Kolego ta soczewka krzywo siedzi Ustaw ja idealnie w poziomie bo będzie jak anglik świecić ;-)- B6 DIVISION
- Rezanie bixenonu
To niby czemu nie mają homologacji?- Rezanie bixenonu
Chyba tylko 50% szybciej wypala odblysniki i tyle- Rezanie bixenonu
Bo wina pewnie są wypalone odblysniki soczewek a nie zarniki. Nawet super zarniki nie dadzą światła jeśli soczewki ori wypalone- Rezanie bixenonu
Osram D2s 4300 to koszt 120pln sztuka- Rezanie bixenonu
Osram D2s 4300 po 120pln szt Philips również po 120- zmiana xenon na bixenon
Intemo bardzo łatwy ma montaż Ale oczywiście lampy do rozklejenia- Rezanie bixenonu
Przecież masz napisane że musisz kupić zarniki D2s i adaptery do nich żeby je podłączyć pod przetwornice hid- Mycie lamp poliftowych
Ale a3 to nie a4 A3 8l są na bardzo miękkim kleju i rozklejenie ich to 3 minuty a a4 b5 fl już tak łatwo nie jest- zmiana xenon na bixenon
Trzeba ciąć i to sporo i odpada też wtedy montaż przetwornicy pod lampa- Malowanie wnętrz lamp w czarny mat oraz montaż przetwornic HID
Lamp się nie skleja klejem do szyb - Rezanie bixenonu