Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Qbazulu

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Qbazulu

  1. Witam coś przegapiłem?
  2. jak dla mnie masakroza
  3. SLO głuchyś jesteś trąbiłem 2x dziś mijaliśmy się w Poznaniu skręcałeś z Pułaskiego w Pustą czy jakoś tak ja jechałem ze Starego Miasta w kierunku Mieszka I
  4. Qbazulu odpowiedział(a) na eSSence temat w 1.9TDI
    zawsze dodatkowe konie można tam upchac
  5. jutro mam impreze integracyjna z roboty, szykują się niezłe balety hihihi tylko zastanawiam się jak do chaty wrócić
  6. zapożyczone z innego wątku Mercedes E320 Cdi | eBay
  7. Qbazulu odpowiedział(a) na eSSence temat w 1.9TDI
    ja też mam pusto, nie wspominając o osłonie , chyba że oboje czegoś nie mamy
  8. a jakieś namiary na WLKP.?
  9. Witam, ktoś chętny na mini spota "browarowego" przy Złotym Groszu?
  10. przyszła żonka LELEgo
  11. Dziękuje PAPUDZE, za wskazanie pozostawionej bluzy na środku drogi
  12. Qbazulu odpowiedział(a) na Daviss7 temat w Audi A4 B6
    nie pamietam teraz ulicy masz numer do gostka i pytaj Piotr tel. 603 137 769 ---------- Post dopisany at 19:21 ---------- Poprzedni post napisany at 19:16 ---------- wpisałem w google nr tel i wyszło Poznań ul. Dzięgielowa 5 )
  13. Tej Pany a ten zlot jest od 2-4 sierpnia, czy od 3-4? bo jak od 2-4 to gdzie nocleg z 2 na 3 ?
  14. dzwoniłeś Kuba ? Lecisz na Ostrów ? na razie nie dzwoniłem do konca przyszłego tygodnia mam małe wydatki, do Ostrowa już pisałem jadę i jedzie ze mną wstępnie MAdas, zobaczymy czy bez kobitek czy z "drzewem do lasu" , a i chyba pod jakiś namiocik raczej, zobaczymy jeszcze
  15. to szykuj pomału szampana
  16. jestem za a nawet nie przeciw
  17. no w sumie takkkkkkkkkkkk Arek: jasne że jadę ze "swoją", mam zamiar w sobote z rańca jechać na cały dzionek, kierowca z powrotem jest więc ja dym 3 miejsca mam wolne
  18. No można by się spiknąć bo ochote na browara mammmmmmmmmmm, dziś niestety nie możemy na jakiś inny dzień sie umówić, jutro chyba na grilla do Śremu jadę, może ma ktoś ochotę???
  19. Masz rację zdecydowałem że nic nie będę kombinować zresztą dobrze nawet to "wygląda"
  20. Qbazulu odpowiedział(a) na Daviss7 temat w Audi A4 B6
    400-450 plnów komplet Poznań Naramowice przy większej ilości aut dla Klubu zniżki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.