Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Arkadiush

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Arkadiush

  1. Arkadiush odpowiedział(a) na Arkadiush temat w Nadwozie i Wnętrze
    ja znalazłem takie z podświetlaniem czerwonym całym i mi wystarczy w sumie też ładnie wyglądać będzie i wsio będzie podłączone na tip top nawet tempomat:naughty:
  2. Panowie może w niedziele na PWR zrobimy jakiś spocik ?
  3. Arkadiush odpowiedział(a) na Arkadiush temat w Nadwozie i Wnętrze
    ja też takie chciałem ale nie znalazłem takich
  4. :hi::hi:hejooooo :hi:
  5. Arkadiush odpowiedział(a) na Arkadiush temat w Nadwozie i Wnętrze
    no ogarnie temat to wstawię efekt tego rezania
  6. Panowie jakiś spocik coś?
  7. moglibyśmy coś zrobić konkretnego na PWR np połowa drogi ale teraz konkretna ekipa i ludzie
  8. Arkadiush odpowiedział(a) na Arkadiush temat w Nadwozie i Wnętrze
    ja bede miał te zamontowane i tak lipa ;/ ale zobaczymy czy podłączą mi chłopaki
  9. Arkadiush odpowiedział(a) na Arkadiush temat w Nadwozie i Wnętrze
    http://obrazki.elektroda.net/81_1279542685.jpg takie właśnie potrzbuje
  10. Arkadiush odpowiedział(a) na Arkadiush temat w Nadwozie i Wnętrze
    wszystko ok tylko mam inny zegarek ten bez cyferek i lipa byłaby z podłączeniem:facepalm:
  11. wróciłem ze Wrześni właśnie a u Ciebie? na baletach pewno byłeś? nie miałem spotkanie na balety nie jeżdżę bo jakoś nie chce patrzeć jak po sali latają 13-16 latki i szukają przygód :facepalm: ---------- Post dopisany at 13:05 ---------- Poprzedni post napisany at 12:56 ---------- Organizujemy coś na PWR? coś większego czy coś?
  12. Arkadiush odpowiedział(a) na Arkadiush temat w Nadwozie i Wnętrze
    no dobra to czekam
  13. Arkadiush odpowiedział(a) na Arkadiush temat w Nadwozie i Wnętrze
    a pokaż jak one wyglądają kolego wrzuć tu zdjęcie
  14. widziana dzisiaj Września audi a4 avant dwie ładne kobietki prowadziły i audi na PO który przejeżdżał przez wrześnie? przyznać się :naughty:
  15. wróciłem ze Wrześni właśnie a u Ciebie?
  16. Arkadiush odpowiedział(a) na Arkadiush temat w Nadwozie i Wnętrze
    no właśnie zastanawiam się czy brać je czy nie... ---------- Post dopisany at 12:30 ---------- Poprzedni post napisany at 12:27 ---------- a ile to pracy w mniej więcej zajmę? bo mi mówili że z dodatkowymi tymi sondami problem będzie ;/
  17. Hejka :hi::hi:
  18. slo jak zwykle na posterunku
  19. Bartek trzymamy słowo
  20. Chyba brak chętnych, od ostatniej Twojej propozycji praktycznie zero odzewu, niestety... PS: czy na forum dostępny jest gadżecik - wizytówka forum, którą można włożyć za wycieraczkę spotkanej A4? Szukałem na forum, ale chyba nie ma, mogę się mylić... W mojej małej miejscowości widzę wiele A4, ale bez ramek klubowych, na forum też nie znalazłem nikogo... Myślę że taka wizytówka byłaby fajną sprawą Była już raz inicjatywa to daliście ciała Jeśli chcecie zorganizować coś troszkę większego to PWR się do tego nadaje (zarówno Poznań jak i Konin mają tu 50km a i lokalnie kilka aut się znajdzie). Ja akurat byłem usprawiedliwiony że miałem anginę i nie mogłem do was dołączyć :facepalm: tylko czy Poznań dojedzie do PWR i okolice? Ostatnio nie było problemu więc i tym razem pewnie nie będzie - jeśli oczywiście dogadamy się i zorganizujemy to tak aby miało ręce i nogi Wyjeżdżam za chwilę na Węgry - wracam po tygodniu, możemy wtedy spróbować coś zorganizować... na spocie Poznańskim napisałem żeby jakoś zachęcić innych ludzi którzy nie wiedzą o nas itp żeby zachęcić trochę i co sądzicie o tym ? jak można to zrobić?
  21. Chyba brak chętnych, od ostatniej Twojej propozycji praktycznie zero odzewu, niestety... PS: czy na forum dostępny jest gadżecik - wizytówka forum, którą można włożyć za wycieraczkę spotkanej A4? Szukałem na forum, ale chyba nie ma, mogę się mylić... W mojej małej miejscowości widzę wiele A4, ale bez ramek klubowych, na forum też nie znalazłem nikogo... Myślę że taka wizytówka byłaby fajną sprawą Była już raz inicjatywa to daliście ciała Jeśli chcecie zorganizować coś troszkę większego to PWR się do tego nadaje (zarówno Poznań jak i Konin mają tu 50km a i lokalnie kilka aut się znajdzie). Ja akurat byłem usprawiedliwiony że miałem anginę i nie mogłem do was dołączyć :facepalm: tylko czy Poznań dojedzie do PWR i okolice?
  22. Chyba brak chętnych, od ostatniej Twojej propozycji praktycznie zero odzewu, niestety... PS: czy na forum dostępny jest gadżecik - wizytówka forum, którą można włożyć za wycieraczkę spotkanej A4? Szukałem na forum, ale chyba nie ma, mogę się mylić... W mojej małej miejscowości widzę wiele A4, ale bez ramek klubowych, na forum też nie znalazłem nikogo... Myślę że taka wizytówka byłaby fajną sprawą co do odzewu to trzeba poczekać trochę a nie od razu zero odzewu teoretycznie zakładając wizytówka ok ale ktoś musiał to zrobić itp a wątpię żeby ktoś to zrobił za darmo chyba że mylę się...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.