Treść opublikowana przez Arkadiush
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Panowie nie wiem jak u was ale często widzę Audi A4 B5 B6 B7 itp i bardzo rzadko widzę a że odważę się powiedzieć żę prawie nikt nie ma lub nie wie o nas... Może jakoś trzeba coś zorganizować żeby trochę więcej osób zawitało do nas czy co sądzicie na ten temat?
-
Zegary
no w sumie racja... ale zobaczymy może coś z tego wyjdzie jakbym znalazł liczniki całe z fisem działającym ---------- Post dopisany 13-11-2012 at 19:23 ---------- Poprzedni post napisany 14-09-2012 at 23:36 ---------- Czytając ten temat to da się podłączyć te zegary z fis-em czy nie? bo nie wiem czy montować w sumie...:facepalm:
-
[B5 1.6 ADP] Black and Ornage
ładnie ładnie się prezentuje
-
Spoty Słupecko - Konińskie
spocik można jeszcze zrobić ale gdzie?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- [B5 AEB] Mój Avant Turbo
ładnie się prezentuje- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
raczej znajomy chce sprzedać alusy oryginalne od audi 16 i się zastanawiam właśnie ---------- Post dopisany at 19:53 ---------- Poprzedni post napisany at 19:44 ---------- Panowie mam takie pytanie. Szukam roboty jakieś gdzieś okolice Konina Września ewentualnie Poznań... macie coś może ?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no właśnie to z 15 także pewnie lipa będzie a to jaką oponkę dać ?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Panowie takie pytanie mam. Czy na felgę 16 założę opony 195/65 ?- Spoty Słupecko - Konińskie
E tam jeszcze jeżdżę zmienię jak znajdę czas- Spoty Słupecko - Konińskie
ja jeszcze na letnich śmigam- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
: Hi:: Hi:: Hi:: Hi:- Silnik 1.8 125 koni-problemy
ja mam kolektor metalowy czy stalowy xd- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Panowie a tak się zapytam ktoś tu jest z Witkowa Gniezna czy z okolic ? ---------- Post dopisany at 16:11 ---------- Poprzedni post napisany at 14:08 ---------- Panowie jeszcze jedno pytanie. Jak najlepiej się kierować na Plaze w Poznaniu? Jadąc 92 do Poznania- Silnik 1.8 125 koni-problemy
nie sprawdzę Ci bo u mnie pada ;/- Silnik 1.8 125 koni-problemy
zobaczę zobaczę- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
hejka:hi::hi:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi: ---------- Post dopisany at 14:23 ---------- Poprzedni post napisany at 10:21 ---------- Panowie a tak się zapytam ktoś tu jest z Witkowa Gniezna czy z okolic ?- [B5 ADR] Audi A4 1.8
dużo dowiedzieliśmy się o samochodzie- [b5ADR] avant by mloody (-40+17",bixy,polift,USA,NAVI)
no ciekawie ciekawie- audi a4 1.8 t qattro 150 KM ROK 1996 BĘZYNA +LPG
:facepalm:- Zegary z polifta do przedlifta ?
lektura dobra- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi:- Spoty Słupecko - Konińskie
no można by było aczkolwiek to musiałaby być silna ekipa kilkanaście aut z ponad 10 na pewno jak nie więcej- Spoty Słupecko - Konińskie
narazie tylko debatujemy żeby więcej aut i nas było a nie 7 - [B5 AEB] Mój Avant Turbo