Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Arkadiush

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Arkadiush

  1. Arx91 narazie to my się próbujemy u nas zorganizować, ale pomysł fajny,myślę, że czas pokaże. no bo u nas lecą chłopaki z Poznania z ekipa i konin i okolice więc może być ciekawie
  2. Panowie może wlecicie na wspólny spocik na Wrześni w niedziele?
  3. jechać w grupie to wiesz lepiej to będzie wyglądać i wszyscy będziemy lecieć
  4. No ekipa z konina i okolic na Orlenie w Słupcy się spotkamy i lecimy razem na wrześnie to moja propozycja
  5. Panowie z Poznania i okolic wy zbieracie się z jakimś miejscu i lecicie wszyscy na Wrześnie czy jak tam u was będzie wyglądać ?
  6. widzę że zbiega się Ekipa ---------- Post dopisany at 21:57 ---------- Poprzedni post napisany at 21:36 ---------- - bendzji - Bart-S - Arx91 - slo - Piechol - Qbazulu (jak się nic nie zmieni ) - Maxcudo (jak nie wypale nad morze na działkę) -norbets(chyba tak) z tego co pisał na spotach konińskich
  7. dałem info na łódzkim :naughty: ---------- Post dopisany 22-10-2012 at 21:34 ---------- Poprzedni post napisany 21-10-2012 at 13:09 ---------- Panowie w temacie spoty Poznańskie dajcie info kto wleci na zlot w ta niedziele
  8. - bendzji - bendzji - Bart-S - bendzji - Bart-S - Arx91
  9. : Bry: Panowie to ile nas będzie za tydzień we wrześni? Podpisujemy się pod tym postem
  10. tylko żeby wentylator się nie włączył bo wyjdzie że leje z tylnego koła u mnie był delikatnie przejechany wężyk
  11. Ekipa z Poznania i okolic zbierzcie się gdzieś i dzida na Wrześnie i my tak samo zrobimy ekipa z Konina i okolic i na Słupcy zbiórka i lecimy na PWR
  12. No to w zasadzie 1 parking wchodzi w grę - Tesco przy Sikorskiego. może być i ten parking ---------- Post dopisany at 23:05 ---------- Poprzedni post napisany at 23:05 ---------- No to w zasadzie 1 parking wchodzi w grę - Tesco przy Sikorskiego. To ja pieszo podejdę rowerem podjedź
  13. może ogarniemy coś większego
  14. no We wrześni byśmy się spotkali gdzieś na parkingu tylko koledzy ze Wrześni niech odezwą się tu
  15. robiłem podobny test i kartkę miałem suchą
  16. ale na całe szczęście oddali pieniądze także mam ich w du..
  17. Może tak napiszę kto wstępnie by był chętny na spot 28.10.2012 w godzinach mniej więcej 16-17 ?
  18. Łukaszu ale ironizujesz
  19. chyba wężyk jest delikatnie przetarty i dlatego tak ;/
  20. jutro lipka bo w robocie jestem ;/
  21. jak pojechałem do mechanika z nimi to napisałem mu to napisał ze koło 18 a jak podjechałem do niego wtedy to powiedział że szef już pojechał ... Panowie co w tej sytuacji zrobić?
  22. Bo tak jak mówiłem mam ziomka który zajmuje się audi i także wiesz a części całkiem całkiem w cenie ---------- Post dopisany at 22:53 ---------- Poprzedni post napisany at 21:12 ---------- a takie pytanie mam do was. Bo byłem u tego kolesia ze szrotu i jak kupowałem to zastrzegłem że jak nie będzie pasować czy coś to oddam albo zamienię i on mówi ok ok a jak chciałem swoich pieniędzy wykręcał się z tego... Co z tej sytuacji zrobić ? Niby jutro ma przywieź a jak nie przywiezie to co mogę zrobić ?
  23. ja dzisiaj za banana dałem podajrze 140 nowego
  24. No racja hehe No także pisać na temacie spoty wielkopolskie żeby dogadać się i zebrać ekipę

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.