Treść opublikowana przez Arkadiush
-
wskaznik paliwa..czy to normalne ???
może czujnik masz uszkodzony.. może najlepiej do elektryka pójść i wtedy zobaczy co jest grane
-
Silnik 1.8 125 koni-problemy
zależy o które chodzi Ci przebiegi bo ja akurat mam oryginalny bo mam wpisane w książce serwisowej audi wpisane że został dostęp zablokowany ---------- Post dopisany at 19:29 ---------- Poprzedni post napisany at 19:27 ---------- no na szrotach ogólnie jest lipa do b5. Nawet białych kierunków czy drążka zmiany biegów na polift czy kratki w zderzaku nie mają ;/ u mnie mieli jedną lampę poliftową prawą
-
Szuranie przy skręcie w prawo
powiedziałbym że łożysko bo ja miałem podobnie a masz takie buczenie? aczkolwiek może być to piasta
-
Silnik 1.8 125 koni-problemy
na szrotach to w ogóle to lipa jest ;/ ja byłem poszukać jakieś części do naszych fur i taka lipa że szok ;/
-
Silnik 1.8 125 koni-problemy
no i od razu widać efekty
-
Moja Ruda Perła
ładna ładna sztuka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no ja jutro idę i w sobote ;/
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
wjazdówka i zjazdówka zamknięta...
-
Silnik 1.8 125 koni-problemy
no to gruby przebieg ;D mi mechanik mówił że (ale nie wiem czy dobrze to nazwię) że kolektor przy układzie wydechowym co jest spawane czy coś jak on jest rozgrzany i pojedzie się na myjnie i umyjemy samochód z myciem podwozia to on szybciej pęknie....
-
[ALL B5] Czarnula! BBS Orange! Sprzedam!
ładna ładna sztuka avancik kozak !
-
Silnik 1.8 125 koni-problemy
mi dzisiaj pykło 171 tyś km
-
Audi s4 ... 4XX w drodze:)
dobra sztuka
-
Silnik 1.8 125 koni-problemy
ciekawe właśnie ale zobaczymy jutro wejdę i obczaje ---------- Post dopisany at 21:53 ---------- Poprzedni post napisany at 21:51 ---------- u mnie jakoś tak muła nie widać przy avancie
-
Moja czerwona Aśka :D
fajnie fajnie wygląda ;D
-
[B5 AEB] czarne 1.8T by elpiotrek
ładnie wygląda
-
Silnik 1.8 125 koni-problemy
Zmienna geometria kolektora była po tzw. 1-wszym lifcie (były kolektory tego typu zarówno metalowe jak i później stalowe) czyli w egzemplarzach z rocznikiem modelowo od 1998 r. Trochę kłopotliwy element jak padnie ale bardzo dużo daje w równomiernym rozkładzie momentu w funkcji rpm. http://s9.postimage.org/7euxpxs97/variablemanifold.jpg <br /><br /> no ja miałem wymieniany kolektor ale na koszt kolesia
-
Silnik 1.8 125 koni-problemy
Nie przypominam sobie żebym przy dolocie miał coś takiego Ja w swoim mam metalowy kolektor bez regulacji długości dolotu. U ciebie jest prawdopodobnie kolektor plastikowy z regulowaną długością dolotu i ta część chyba za to odpowiada. ja tak samo nie mam czegoś takiego
-
[B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
wejdź w zakładkę gadżety klubowe wszystko będziesz miał ---------- Post dopisany at 17:00 ---------- Poprzedni post napisany at 14:34 ---------- Przypomniało mi się żeby klubowicza pokazać stłuczkę w Wa-wie jak kierowca BMW uderzył we mnie ;/ http://zapodaj.net/images/573bd6ac003a9.jpg I z Wawy na lawecie odjechał w moje strony... Jednak maskę mam nie w kolorze...;/ delikatnie jaśniejsza ;/ ale koszt mega za***isty drogi bo około 3500 zł z dojazdem... z ubezpieczenia dostałem 2600.. ;/ Dopiero teraz zauważyłem biedna Audi aż szkoda ale teraz jest już git ;] polakierować trzeba i git
-
Montaż gazu
będzie trzeba pomyśleć
-
Silnik 1.8 125 koni-problemy
ja też zadowolony jestem ze 125 km
-
[B5 AFN] Audi A4 by Kamilus SPRZEDANE
ładny srebrzak
-
Silnik 1.8 125 koni-problemy
zależy od roku i modelu akurat... bo ja znalazłem kilka roczników 95-97 i całkiem inne wyposażenie
-
[B5 AFN] Avant Olgierda || 1.9 TDI || Quattro
ładne auto
-
Silnik 1.8 125 koni-problemy
a jak rozwijający temat wciągający
-
Silnik 1.8 125 koni-problemy
czasami warto pogrzebać