Treść opublikowana przez vwbartus
-
Jaka dokładka... ?
Ostatnio podrożały aktulanie w ASO coś około 170 zł ja tydzień temu po zniżkach płaciłem 132 zł
-
[B7 ASB] Rodzinne czerwone combi
W końcu po paru tygodniach złożony i zamontowany włącznik świateł
- B7 Crew
-
[B7 ASB] Rodzinne czerwone combi
Dzięki wielkie No niestety te zdjęcie gdzie Stefan mnie ustrzelił co niby heble pucuje to właśnie podnosiłem o dokładnie 6mm bo śpiące tarły mi podporę skrzyni albo tłumik Dzięki Musimy się kiedyś syknąć, wyslij zgłoszenie na vag weekend jest koło Ciebie w Debrzynie
- B7 Crew
-
[B7 ASB] Rodzinne czerwone combi
d*pa dostała nowego wcielenia Końcówki fi90 i wycieraczka od Q5 Przed a tu już na aucie
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Zajefajny modzik
-
A4 B7 3.2 FSI Czarny S-Line
Dobra sztuka 3.2 Vr6 to tylko na początku produkcji w golfie 4 a pod koniec produkcji MK4 występowały już FSI chyba w Tiptronicu a dsg w audi to s-tronic W żadnym golfie R32 nie występowały skrzynie Tiptronic tylko DSG
-
[B7 3.0TDI ASB) Avant S-line Quattro OEM+ blade13 [EDIT: wydech S4, Dekory LED, Doświetlanie zakrętów, Licznik RS, Ledy z A6 C6!] NA SPRZEDAŻ
Bardzo dobre wozidło . Te osłony silnika masz z s4 4.2 ? Bo ja szukałem do siebie i żadne nie pasowały , obydwie osłony podcinałeś ?
- B7 Crew
-
[B7 ASB] Rodzinne czerwone combi
:grin: Ach ten Stefan Niestety musiałem dokładnie o 6 mm podnieść auto bo u mnie na osiedlu jest taki " śpiący" że tarłem podporą skrzyni
-
Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
Ale żeś porównał H&R do Vogtlanda To tak jakbyś się zastanawiał czy kupić TA czy AP Jak założysz opony 225/35 i dasz dystans to musisz rolować nadkola z przodu bo będzie tarło jak dasz 5 mm dystansu , mi przy oponie 215/35 już tarło i ET 28 więc rolka w ruch i mam wyrolowane Nawet jak teraz go obniżysz przy tej oponie to i tak przytrze o mocowanie nadkola .
-
Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
Dobra sztuka Koło naprawdę robi robotę i świetnie się tu prezentuje . Ja bym się pokusił o węższe opony i o jakiś gwint aby jeszcze lekko opuścić auto i tył wypchać co najmniej o 10 mm no i przód o 5
-
PHANTOM BLACK PEARL ( BIX, DRL-LED, S-LINE, pakiet BLACK, -30mm, 18", 173KM403Nm, FOTOCHROM+KOMPAS )
Fura bardzo godnie się prezentuje Możesz powiedzieć jakie żarówki włożyłeś w halogeny ?
-
AUDI A4 B7 machał
piękna sztuka Dokładkę od cupry jak montowałeś mogłeś bardziej podciąć te cycki i mniejszy by był banan . Ciekawi mnie jak zmieściłeś oponę 235/35 na przodzie bo ori felgi z RS4 mają ET 29 a to już trze o błotnik .
-
Czarno-czarny avant (pakiet S4, 9Jx19 ET33 VW savannah, carbon S4, recaro, hamulce 345/288)
Taaa z tej siódemki nawet przez szybę wylatywały snickersy na Fekersee
-
[B7 ASB] Rodzinne czerwone combi
Standard 288 mm
-
Jakie macie spalanie w miescie ? 3.0 TDI QUATTRO
hmm u mnie 16 tylko na dystansach a mam fabryczny hebel z 3.0. też miałem fabryczne zaciski na przodzie w 3.0 TDI 320mm i felgi Biedronki 16 bez żadnych dystansów
-
[B7 ASB] Rodzinne czerwone combi
Bako przyjacielu z chęcią bym coś przygarną sensownego skręcanego szerokiego z rantem a jak z rantem to tylko i wyłącznie rant w lustro i sam wiesz ile przy tym trzeba siedzieć aby to utrzymać w sensownym stanie a ja się chyba już starzeje
-
[B7 ASB] Rodzinne czerwone combi
Teraz trend jest na 1.4 MPi A poważnie to jak usunę 4 to zostanie szary kwadrat w moim przypadku a inny znaczek tam nie pasuje bo już przymierzałem np quattro , więc niestety pozostanie to co jest
-
[B7 ASB] Rodzinne czerwone combi
Dzięki wielkie Opony to 215/35/19 Falken
-
[B7 ASB] Rodzinne czerwone combi
Błotniki są zrolowane i przeciera tylko jak szybko wchodzi się w ostre zakręty . Tarcze 345 a zaciski wchodzą P&P I co tam ma włożyć ? bo coś tam musi być.
-
[B7 ASB] Rodzinne czerwone combi
Kiedy byłem na zlocie miłośników grupy VAG i nie tylko Worthrsee 2016 oddałem auto na przygotowanie auta do sezonu letniego do Strefy Blasku i kolega Sławek spisał sie zawodowo Ogarnął z zewnątrz i w wewnątrz mojego parcha Wnętrze : Na zewnątrz : Sunięte A4 i Quattro I w końcu przód obniżałem o 3 cm Muszę w końcu zamówić końcówki tłumika i wymienić tylną wycieraczkę na tą z Q5
-
[B7 ASB] Rodzinne czerwone combi
Zestaw hamulców przed montażem a tu już wszystko zamontowane , ogólnie muszę przód jeszcze obniżyć o jakieś 3 cm bo koza straszna o
-
B7 Crew
Sprawdzić jeszcze dwumas możesz w ten sposób : stojąc , na wolnych obrotach próbuj ale nie wrzucaj wrzucić 3 bieg bez sprzęgła lub trzymaj sprzęgło i hamulec wrzuć bieg 1 i puszczaj powoli sprzęgło ale trzymaj cały czas na hamulcu i jak przestanie bujać to dwumas .