Treść opublikowana przez odyniec98
-
Weryfikacja historii Audi A4 B8 - 2009 r. Szwajcar
Witam kolego a dasz radę sprawdzić i dla mnie audi WAUZZZ8KODA0059246
-
Żarówki LED H7, czy warto ?
Witam zakupiłem ledy na aliexpress firmy popnow z filtrem na kablu zero zakłóceń cb odbiera ok tak samo jak fm zamontowałem je u żony w a3 świeca świetnie Prawie tak samo dobrze jak moje Ori Xenon a4 b6
-
Żarówki LED H7, czy warto ?
Mam pytanie czy te ledy nie zakłócają wam radia
-
Przetwornica jaką i gdzie zakupić?
Przerabiałem temat z przetwornicami valeo Najpierw regnerowałem podziałały mi z 4 miesiace się spaliła .kupiłem na allegro niby orginalna podziałała 5miesiecy W końcu zakupiłem przetwornice Bosch działa już 5 rok Valeo ma trochę inne zasilanie znaczy kolory kabli ale w necie znalazłem oznaczenie
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
witam w jakiej cenie pompa oleju do audi a3 1.8t AGU
-
Problem z uruchomieniem ciepłego silnika
Mialem taki problem z innym silnikiem 1.6 td masowala listwa na swiecach byla przepalona i masowala
-
Montaż radia CB w A4 B6/B7
taddy to szajs plastikowa obudowa nie lepiej yosana 300 i schowac go w dziure pod włacznikiem swiateł wchodzi wiem bo miałem i odbiur yosana o niebo lepsze jak w tym presidencie:naughty:
-
wycieraczka ramie wycieraczki tyl avant b6
ja zamontowałe ramie od octavi2 jest tansze iładniejsze cena 60zł
-
[ALL B5] Światła do jazdy dziennej
ciekawe czy podpasują te ledy do a4 b6 bo w b5 wygladają swietnie
-
[ALL B5] Światła do jazdy dziennej
i co zamontowałeś te dzienne bo i ja mam zamiar kupic coś w tym stylu
-
Piny na przetowrnicy Valeo
http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?t=124770&highlight=przetwornica _c zarny lub brązowi masa - , czerwony lub żółty plus +
-
Xenon - padające przetwornice po wymianie palników
ja przerabiałem temat z przetwornicami valeo paliły sie jedna za drugą,po wymianie na bosch swieca bez problemu
-
konopnica k.Lublina uklady hamulcowe
wymieniałem przewody elastyczne przód i klocki z tyłu cena za całość 160
-
Światła dzienne z wykorzystaniem świateł drogowych
za***ista sprawa ale te 300zł ciut duzo
-
[ALL B6] Przetwornice Xenonowe B6
hallo jak tam te xeny