Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

griga-st

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez griga-st

  1. Puki co narazie tak,ale technika idzie do przodu ,jak bedzie popyt to i instalacje sie znajda
  2. OK "srednia" to zle slowo, "przedzial" bedzie bardziej odpowiednie w tym przypadku PS 208 to max wg GPS ile moj BPW pojedzie
  3. rafi_a4-ta instalacja to zwykla sekwencja .Stosowanie jej w silnikach FSI wg mnie mocno watpliwe pod wzgledem technicznym i ekonomicznym Przyszlosc nalezy do takich instalacji, kture wykorzystuja ORGINALNE wtryski benzynowe.Np. taka jak ta: Zna ktos moze podobne rozwiazanie od innych producentow?
  4. 3,4kkm -ani pol milimetra nie przybylo/ubylo Wniosek-2.0tdi na pompkach z pdf-em nie nadaje sie do jazdy "wokol komina" (Chyba ze to,co dolalo to sie spalilo )
  5. Wera-skad tego news`a wytrzasnelas? [br]Dopisany: 06 Listopad 2010, 09:57_________________________________________________Bo na ich stronie to tylko wazelinka -zero konkretow . Na elektrodzie znalazlem porszawke cayene z ta instalacja ,ale ma definitywnie zaden fsi silnik
  6. I takich nam tu trzeba Bo ja nad dieslem w b8 dziesec razy sie zastanowie po doswiadczeniach z b7. Z gazami mam jak najbardziej pozytywne doswiadczenia, ale do TFSI jeszcze z tym problem
  7. ...Hmm,gosc dal w opisie do zjec wlasnie LPdi od Vialle :gwizdanie:
  8. W tym motorze to cewki lubia siadac.Ale to nap... ze jechac nie idzie U mnie przy ok.6kkm wymienialem i najlepiej wszystkie 4 bo padaja jedna po drugiej... Ale jak koledzy napisali
  9. Zaryzykowalem i polecialem jednak dieslem.Zrobilem 2kkm ze srednia predkoscia 140-200 km/h.I wiecie co,NIE PRZYBYLO ANI GRAMA oleju Czyli co jednak DPF...?
  10. Link do tematu raczej nic konkretnego nie wnosi... (o co chodzilo z tym "wyrabianiem"?)pozd[br]Dopisany: 28 Październik 2010, 12:39_________________________________________________Z jakim momentem dokrecac pompki i z jakim dekiel od klawiatury? Pozaglondam w przyszlym tygodniu jak to w rzeczywistosci wyglada.
  11. Co prawda w temacie jest ALL,ale chodzi tutaj glownie(jesli dobrze rozumiem) o 2.0 tdi, i to tez nie wszystkie tylko BPW. Jade jutro do domu(ok.1300km) ,wymiana uszczelek pod PD da cos,czy raczej nie ryzykowac? Co tam sie wlasciwie dzieje? Peka,wyrabia,szlifuje?
  12. ...a to przed chwila znalazlem.Jaki to motorek1.4 czy wiekszy?
  13. No to jestesmy za Holendrami do tylu... Nikt u nas na to nie wpadl, czy jestesmy na to za biedni? ;( LPdi od Vialle wykorzystuje instalacje bezynowa wtrysku besposredniego.Gaz w stanie cieklym krazy pod cisnieniem stu barow.I NIE POTRZEBUJE BENZYNY do chlodzenia wtryskow Ma ktos w Polsce autoryzacje od Vialle na montowanie tego systemu i ew.ile to kosztuje? [br]Dopisany: 27 Październik 2010, 18:20_________________________________________________I jest do juz 1,8T i 2,0T.
  14. Czyli co , nowa glowica -a wszystko inne to polsrodki?
  15. BPW(chyba nie da rady w opisie dwoch naraz).Gniazda-mam rozumiec glowica,czy sa wprasowane tuleje?
  16. Podlaczamsie sie do pytania.Wywalenie PDF-a nie wchodzi w rachobe,bo woz nie na polskich numerach W czerwcu zrobilem wymiane po 5tys. odciagnolem 0,7L , teraz 10tys.i poziom oleju dalej po kulke. Co tam sie wlasciwie pierdzieli?PD,uszczelki czy gniazda w glowicy?pozd[br]Dopisany: 26 Październik 2010, 22:23_________________________________________________PS.Plynu nie ubylo ani "grama".
  17. Dostales odpoiedz?
  18. Rafinerie mamy bodajze trzy:Gdansk,Plock i Jedlicze ,z kad inad nam nie natrzepia . Nie wiem jak z importem wyglada .
  19. Jakies dziesiec lat temu pracowalem w Polsce dla goscia ktory mial stacje kontenerowa i bylem z nim w Jedliczu kolo Krosna po paliwo.Widzialem wtedy jak w dlugiej kolejce staly grzecznie cysterny z najrozniejszej masci firm(dla jasnosci:po to samo paliwo) :gwizdanie:. Ale moze teraz jest inaczej? [br]Dopisany: 20 Październik 2010, 22:15_________________________________________________Ups...nie do tego watku
  20. Jakies 2-3 lata temu oglondalem program z otwarcia najnowszej lini produkcyjnej Filtrona .Wtedy byla to ponoc najnowoczesniejsza linia w Europie. Ciekawe jaki jest stan aktualny?
  21. Wkrotce zobaczymy tego wiecej bo sie leasingi koncza w raichu Swoja droga to nie wiem dlaczego nikt z pracujacych w ASO sie nie wypowiada? Bo ze nie zaglondaja tu ,to mi sie wierzyc nie chce PS.W2007 nie bylo slowa na necie o walkach,paliwie w oleju silnikowym itp :gwizdanie:
  22. I z mojej strony trzy grosze-2x multitronic i tak pewnie juz zostanie :>
  23. ...Bo chodzi o to zeby Polak przed szkoda a nie poszkodzie madry byl! :> Trzy lata temu jak kupowalem 2.0 tdi i 1.8t nic nie bylo na necie o walkach&co... i z rok,dwa bym se jeszcze pojezdzil bez wielkiego naprawiania(teraz odpowiednio:124 i 105 tkm)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.