Treść opublikowana przez griga-st
-
[ALL B8] Gaz do nowych v6 b7 i b8
Puki co narazie tak,ale technika idzie do przodu ,jak bedzie popyt to i instalacje sie znajda
-
[B7 BRB] Wymiana filtra oleju
:>
-
[ALL B7] Za duży poziom oleju - błąd przy wymianie czy przybywa oleju ?
OK "srednia" to zle slowo, "przedzial" bedzie bardziej odpowiednie w tym przypadku PS 208 to max wg GPS ile moj BPW pojedzie
-
[ALL B8] Gaz do nowych v6 b7 i b8
rafi_a4-ta instalacja to zwykla sekwencja .Stosowanie jej w silnikach FSI wg mnie mocno watpliwe pod wzgledem technicznym i ekonomicznym Przyszlosc nalezy do takich instalacji, kture wykorzystuja ORGINALNE wtryski benzynowe.Np. taka jak ta: Zna ktos moze podobne rozwiazanie od innych producentow?
-
[ALL B7] Za duży poziom oleju - błąd przy wymianie czy przybywa oleju ?
3,4kkm -ani pol milimetra nie przybylo/ubylo Wniosek-2.0tdi na pompkach z pdf-em nie nadaje sie do jazdy "wokol komina" (Chyba ze to,co dolalo to sie spalilo )
-
[ALL B8] Gaz do nowych v6 b7 i b8
Wera-skad tego news`a wytrzasnelas? [br]Dopisany: 06 Listopad 2010, 09:57_________________________________________________Bo na ich stronie to tylko wazelinka -zero konkretow . Na elektrodzie znalazlem porszawke cayene z ta instalacja ,ale ma definitywnie zaden fsi silnik
-
[ALL B8] Użytkownicy 2.0 TDI CR - proszę o opinie
I takich nam tu trzeba Bo ja nad dieslem w b8 dziesec razy sie zastanowie po doswiadczeniach z b7. Z gazami mam jak najbardziej pozytywne doswiadczenia, ale do TFSI jeszcze z tym problem
-
[ALL B8] Gaz do nowych v6 b7 i b8
:gwizdanie:
-
LPG w FSI
...Hmm,gosc dal w opisie do zjec wlasnie LPdi od Vialle :gwizdanie:
-
[B7 BFB] Zapaliła mi się kontrolka systemu kontroli spalin
W tym motorze to cewki lubia siadac.Ale to nap... ze jechac nie idzie U mnie przy ok.6kkm wymienialem i najlepiej wszystkie 4 bo padaja jedna po drugiej... Ale jak koledzy napisali
-
[ALL B7] Za duży poziom oleju - błąd przy wymianie czy przybywa oleju ?
Zaryzykowalem i polecialem jednak dieslem.Zrobilem 2kkm ze srednia predkoscia 140-200 km/h.I wiecie co,NIE PRZYBYLO ANI GRAMA oleju Czyli co jednak DPF...?
-
[ALL B7] Za duży poziom oleju - błąd przy wymianie czy przybywa oleju ?
Link do tematu raczej nic konkretnego nie wnosi... (o co chodzilo z tym "wyrabianiem"?)pozd[br]Dopisany: 28 Październik 2010, 12:39_________________________________________________Z jakim momentem dokrecac pompki i z jakim dekiel od klawiatury? Pozaglondam w przyszlym tygodniu jak to w rzeczywistosci wyglada.
-
[ALL B7] Za duży poziom oleju - błąd przy wymianie czy przybywa oleju ?
Co prawda w temacie jest ALL,ale chodzi tutaj glownie(jesli dobrze rozumiem) o 2.0 tdi, i to tez nie wszystkie tylko BPW. Jade jutro do domu(ok.1300km) ,wymiana uszczelek pod PD da cos,czy raczej nie ryzykowac? Co tam sie wlasciwie dzieje? Peka,wyrabia,szlifuje?
-
LPG w FSI
...a to przed chwila znalazlem.Jaki to motorek1.4 czy wiekszy?
-
LPG w FSI
No to jestesmy za Holendrami do tylu... Nikt u nas na to nie wpadl, czy jestesmy na to za biedni? ;( LPdi od Vialle wykorzystuje instalacje bezynowa wtrysku besposredniego.Gaz w stanie cieklym krazy pod cisnieniem stu barow.I NIE POTRZEBUJE BENZYNY do chlodzenia wtryskow Ma ktos w Polsce autoryzacje od Vialle na montowanie tego systemu i ew.ile to kosztuje? [br]Dopisany: 27 Październik 2010, 18:20_________________________________________________I jest do juz 1,8T i 2,0T.
-
[ALL B7] Za duży poziom oleju - błąd przy wymianie czy przybywa oleju ?
Czyli co , nowa glowica -a wszystko inne to polsrodki?
-
[ALL B7] Za duży poziom oleju - błąd przy wymianie czy przybywa oleju ?
BPW(chyba nie da rady w opisie dwoch naraz).Gniazda-mam rozumiec glowica,czy sa wprasowane tuleje?
-
[ALL B7] Za duży poziom oleju - błąd przy wymianie czy przybywa oleju ?
Podlaczamsie sie do pytania.Wywalenie PDF-a nie wchodzi w rachobe,bo woz nie na polskich numerach W czerwcu zrobilem wymiane po 5tys. odciagnolem 0,7L , teraz 10tys.i poziom oleju dalej po kulke. Co tam sie wlasciwie pierdzieli?PD,uszczelki czy gniazda w glowicy?pozd[br]Dopisany: 26 Październik 2010, 22:23_________________________________________________PS.Plynu nie ubylo ani "grama".
-
LPG w FSI
Dostales odpoiedz?
-
Jakie paliwo lejecie do 2.0 TDI ? - praktyczne opinie
Rafinerie mamy bodajze trzy:Gdansk,Plock i Jedlicze ,z kad inad nam nie natrzepia . Nie wiem jak z importem wyglada .
-
[ALL] Czy biodiesel jest bezpieczny dla silnika ?
Jakies dziesiec lat temu pracowalem w Polsce dla goscia ktory mial stacje kontenerowa i bylem z nim w Jedliczu kolo Krosna po paliwo.Widzialem wtedy jak w dlugiej kolejce staly grzecznie cysterny z najrozniejszej masci firm(dla jasnosci:po to samo paliwo) :gwizdanie:. Ale moze teraz jest inaczej? [br]Dopisany: 20 Październik 2010, 22:15_________________________________________________Ups...nie do tego watku
-
[ALL] Jaki filtr oleju?
Jakies 2-3 lata temu oglondalem program z otwarcia najnowszej lini produkcyjnej Filtrona .Wtedy byla to ponoc najnowoczesniejsza linia w Europie. Ciekawe jaki jest stan aktualny?
-
[ALL B8] Użytkownicy 2.0 TDI CR - proszę o opinie
Wkrotce zobaczymy tego wiecej bo sie leasingi koncza w raichu Swoja droga to nie wiem dlaczego nikt z pracujacych w ASO sie nie wypowiada? Bo ze nie zaglondaja tu ,to mi sie wierzyc nie chce PS.W2007 nie bylo slowa na necie o walkach,paliwie w oleju silnikowym itp :gwizdanie:
-
[ALL B7] Automatyczne skrzynie biegów - kilka pytań
I z mojej strony trzy grosze-2x multitronic i tak pewnie juz zostanie :>
-
[B7 BPW] BPW przejechane 200 tkm i wszystko OK?
...Bo chodzi o to zeby Polak przed szkoda a nie poszkodzie madry byl! :> Trzy lata temu jak kupowalem 2.0 tdi i 1.8t nic nie bylo na necie o walkach&co... i z rok,dwa bym se jeszcze pojezdzil bez wielkiego naprawiania(teraz odpowiednio:124 i 105 tkm)