Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

edraven

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez edraven

  1. Za 5 lat będzie się mówić "nie ma to jak stare dobre B8" więc ja bym nie demonizował... jak rzeźnik jeździł autem to można i 5 dwumasów zajechać w B6 przez 200k.
  2. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Pany, uważajcie na czyszczenie klimy w B8 wszelkimi piankami psikanymi na wentylator nawiewu bo syf który pianka rozpuszcza spływa prosto na silnik nawiewu i później blokuje szczotki. Tak se uwaliłem silnik nawiewu, ale wymiana szczotek i przeczyszczenie dało radę. Więcej nie użyję!
  3. :polew: iiiii hahaha patataj
  4. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A może dało by się podpiąć je pod ściemniacz podświetlenia w zegarach? tylko w którym miejscu to wpiąć
  5. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    jak masz bixa to nie będzie to M ka na 100% także nawet nie musisz lukać. dzięki.
  6. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Mody do 200PLN sie nie liczą jako mody @dawidg2 jeśli masz bixa to nie sprawdzaj bo na pewno nie masz M ki. dzieki
  7. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    OK, czyli zrobiłeś coś podobnego, ale gasły ci nogi jak zamknąłeś wrota bo podsufitka też gaśnie, prawda? I już nie kodowałeś tego bo podsufitka świeciła się bez regulacji oświetlenia z MMI? @dawidg2 A mógłbyś sprawdzić u siebie? Bo jeśli "M" fabrycznie ma to znaczy że się da zakodować. Masz bixa? Bo jak masz to na pewno nie masz M ki. Dzięki!
  8. dzieki panowie za spota
  9. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie, szukam kogoś z MCE 8K0 907 063M, wiem że darecy ma/miał takie, więc jak czytasz to odezwij się chcę wiedzieć czy montował ktos qq1 do tego MCE bo wstępnie dowiedziałem się że nie można, ale chce rozwiać wątpliwości na 100%.
  10. Ehhhh, czyli tylko ryzyk fizyk, albo wymiana MCE:/ Rzuce temat do kogoś kto ma MCE z Mką na końcu i może na farta spróbuje;) Dzięki!
  11. Widzę że w temacie ramek który jest założony sprzedaje dalej srebrne więc pewnie mu się trafiają. Jak będziesz się z nim widział to zagadaj do niego o srebrne to będę się na nie pisał.
  12. Srebrnych już od wieków nie ma:decayed: A co, nie schodziły??:> Nawet nie ma ich u jarko ? Przeciez nadal pisze że można kupic u Ciebie
  13. Pablo, będziesz miał ramki? Chętnie przytulę srebrne
  14. bede brał vaga, do zo..
  15. A da się jakoś sprawdzić fizycznie np po wyglądzie gniazda w MCE czy będzie obsługiwało qq1?
  16. niestety z końcówką M więc wychodzi że qq1 bye bye
  17. Panowie, czy lista MCE obsługujących QQ1 z pierwszego postu jest aktualna ?
  18. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A da się gdzies znaleźć jakie oporności on powinien mieć? wyjmę go i sprawdzę miernikiem. Sam wentylator podepnę pod aku i powinien hulać, prawda?
  19. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Sprawdziłem bezpieczniki, on jest po lewej stronie deski słupek ST2 pozycja 8 ? Zgadza się? To jest bezpiecznik sterownika dmuchawy... Zauważyłem jeszcze że dmuchawa potrafi wstać na chwilę, ale dosłownie na chwilę, po czym dead
  20. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie, mieliście kiedyś problem z niezałączającym się wentylatorem nawiewu? Dzisiaj miałem taki problem, klapy nawiewów działają, tyle że nie wieje. Podpiąłem VCDSa i dwa błędy, 01273 - Fresh Air Blower (V2) 009 - Open or Short to Ground - Intermittent 01844 - Control Module for Fresh Air Blower (J126) 014 - Defective - Intermittent Obstawiam padnięty wentylator, bo jakies 2 tygodnie temu wpsikałem w niego preparat do odgrzybiania i mam wrażenie że od tego mogło mu sie pogorszyć bo pianka była na bazie wody:facepalm: Wentylator nie jest drogi więc tragedii nie ma, ale pytanie czy to jest to a nie np sterownik? Macie jakies pomysły na diagnozę przed pruciem wentylatora?
  21. DZięki za info, jakieś małe światełko w tunelu jeszcze się tli że uda się tego bixa po kosztach zrobic Ustawiać to trzeba mechanicznie czy VAGiem na zasadzie ustawiania zasięgu?
  22. A jest sens w takim razie robić bez samopoziomu i bez elektrycznej regulacji? Znacie kogoś kto tak jeździ już dłuższy czas?
  23. Pany, ile w KR krzyczą za zdjęcie ochrony komponentu? I gdzie najlepiej to robić?
  24. Może dzięki temu będą świecić jak trza i doświetlanie będzie miało sens bo teraz to:facepalm: podpina się je P&P? Żarówka od razu out i LED ??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.