Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

blutucz

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez blutucz

  1. blutucz opublikował(a) temat w Inne marki
    Witam wszystkich ponownie Po kradziezy a4 b7 i dluuuuugich poszukiwaniach w koncu dorobilem sie nowego starego dupowozu Szukajac samochodu pod uwage bralem tylko i wylacznie 3 modele a mianowicie: -A6 C6 3,0TDI -BMW E61 530D -A4 B7 3,0TDI ...i tak oto sie stalo, jestem posiadaczem pierwszego w moim zyciu BMW Samochod kupiony od niemca z garazu, bezwypadkowy, zadbany i z przebiegiem 282tys km. Silnik 3,0 diesel 231km z automatem 6biegowym. Na wyposazeniu m.in. -bi xenon -przyciemnione szyby -podgrzewane fotele -naglosnienie HiFi -skorzane fotele komfort w pelnej mozliwej el. regulacji z pamiecia -kierownica multifunkcyjna i el regulowana z pamiecia -klimatronik 2 strefowy -panoramiczny szyber + el roleta -nawi profesional -pdc x2 z wizualizacja na ekranie -8x air bag -czujnik deszczu/swiatla -lusterka el,podgrzewane,fotochromatyczne i el skladane z pilota -wspomaganie servotronic -zawieszenie pneumatyczne -alu 18 letnie i 17 na zime -odpalanie na guzik oraz wiele wiele innych Zdjecia dodam jak tylko zrobie
  2. blutucz odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Panowie potrzebuje kogoś ogarnietego od bmw. Chodzi konkretnie o 3.0d w automacie. Potrzebuje zadać kilka pytań i ewentualnie żeby sprawdził mi samochód po kompem czy z silnikiem wszystko ok.
  3. blutucz odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Może ktoś polecić jakiś dobry immobilizer?
  4. Mieli przyjechać ale się ich nie doczekałem..
  5. Mialem minicasco w PZU ale ogólnie śmiech na sali z tym ile dostane odszkodowania. ..
  6. W nocy z 6 na 7 marca 2014 Audi została skradziona. Wszystkich którzy mają jakiekolwiek informacje Proszę o kontakt.
  7. blutucz odpowiedział(a) na strazak990 temat w Lubuskie
    oby wiecej takich spotkan
  8. blutucz odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A w jakim silniku ? Dobrze to zapytam łopatologicznie czy ma ktos audi a4 b8 z silnikiem 2,0 tdi o oznaczeniu BRD 170ps i ma zrobiony program bo chciałbym wiedziec orientacyjnie jak to jedzie Nie ma takiego silnika w b8 tzn o takim oznaczeniu 170PS to CAHA o kurde teraz to jestem w szoku bo byłem pewny że to BRD
  9. blutucz odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A w jakim silniku ? Dobrze to zapytam łopatologicznie czy ma ktos audi a4 b8 z silnikiem 2,0 tdi o oznaczeniu BRD 170ps i ma zrobiony program bo chciałbym wiedziec orientacyjnie jak to jedzie
  10. blutucz odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ma ktoś BRD + program żeby orientacyjnie zobaczyć jak to jedzie?
  11. no ładnie ładnie:naughty:
  12. blutucz odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Może to cos pomoże ---------- Post dopisany at 14:22 ---------- Poprzedni post napisany at 14:19 ---------- Ja jak docinałem to po kawałku i mierzyłem kosz co by na początku za dużo nie wyciąć. Jeszcze pod popielniczkę musisz coś obciąć, ale co to nie wiem bo mi to juz czaki22 wycinał dzieki dzieki:wink:
  13. blutucz odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Ma ktos jakis opis lub fotostory z wymiany zwyklego radia na rnse? Glownie chodzi o kosz bo ne wiem jak mam sie do tego zabrac zeby nic nie polamac
  14. Jak będziesz w ZG to się zgadamy i zrobimy mini spota. Może na dwa czarne i jednego srebrnego ja tez sie pisze
  15. blutucz odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Panowie kto na forum ma dwumasy? Gdzies to widzialem ale teraz nie moge znalesc. Kolega potrzebuje do bory 1,9 tdi 116km i potrzebuje wiedziec mniej wiecej jaka jest cena.
  16. blutucz odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Panowie jest gdzies opis jak wymienic ramke 1din na 2din?
  17. blutucz odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Ma ktos na forum do sprzedania nowe palniki D1S 35W? ---------- Post dopisany at 15:58 ---------- Poprzedni post napisany at 15:57 ---------- Ja się zastanawiam nad zmianą na większy W sumie to mi tez troszeczke po glowie juz B8 chodzi...
  18. Co jest z Toba kozak? gdzie te foty co mialy byc tu juz 2godz temu?
  19. blutucz odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Teoretycznie nie wyglada az tak zle ta moja miska ale chodzi o to zeby ktos fuszery nie odwalil wiecie jak to jest ze spawaniem aluminium a u nas w okolicy ciezko o ludzi ktorzy naprawde sie znaja na rzeczy i czegos nie spier.... a co sie stalo? pekla miska? Jechalem przez miasto 25 km ode mnie ktore znam jak wlasna kieszen i nigdy nie spodziewalem sie ze bedzie tam nowo postawiony garb:kwasny: Na liczniku mialem 1 z przodu i tak jakos wyszlo...dobrze ze tylko miska poszla ale nie ma z nia az takiej strasznej tragedii.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.