Treść opublikowana przez mloody_s-line
-
Swiatla przeciwmglowe tylne
a mnie są po obu stronach w aucie Ale ja mam lampy sonar i postój wraz z stopęm są ledy
-
Jak podłączyć halogeny żeby świeciły na postojówkach
nowe octawie tak mają Ale w halo są dwie żarówki. Kld w audi podajże taki numer może nie przejść. Chociaż kto wie. Nie znam się. Ale głupi pomysł by nie był
-
Jak podłączyć halogeny żeby świeciły na postojówkach
kolego ile kosztuje taki moduł świateł bo bym chciał założyć u siebie pod halo tak jak piszesz a dzienne wywalić.
-
Jak podłączyć halogeny żeby świeciły na postojówkach
spoko:) rozumiem. Dałem tylko inny przykład jak podłączyć halo. Ja mam polifta i u mnie tak jak piszesz halo świeci na postojówkach też.
-
Jak podłączyć halogeny żeby świeciły na postojówkach
kolego a nie lepiej by było kupić zwykły przekaźnik oświetleniowy 4 piny i wyciągnąć kabel od postoju podpiąć do przekaźnika nóżka chyba85, 30 do plusa 87 do włącznika halo i 86 do masy auta? Mogłem pomylić numery nóżek bo dokładnie nie pamiętam a Robilem tak kumplowi jakiś czas temu. na moje to takie podłączenie nie obciąża instalacji. Jeżeli coś źle napisałem to proszę mnie poprawić ---------- Post dopisany at 12:15 ---------- Poprzedni post napisany at 12:13 ---------- i wtedy jak włączysz postój to do przekaźnika pójdzie sygnał i wtedy włącznikiem będziesz mógł włączyć halo.
-
Spot Leszno
spoko:)
-
Spot Leszno
Hehe:) w tym wieku słaba pamięć już? Oj Oj nie dobrze :/
-
Spot Leszno
szukaj kolego wlepek klubowych:) ja bym proponował za tydzien się spotkać
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Hehe biedna audiczka greg'a Ale za to o nie bo młodsza ---------- Post dopisany at 15:52 ---------- Poprzedni post napisany at 15:51 ---------- greg to teraz jeszcze zderzak poliftowy z halo:) jak co to mam goły taki zderzak
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
greg gratuluje:) ładnie:)
-
Kierunkowskazy przednie w stylu amerykańskim
i co jawor zrobiłeś już coś z tym twoim pomysłem?
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
właśnie greg zapodaj foto:) Sam Jestem ciekawy jak to wygląda u cię
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
ja również złożylem lampy poliftowe i również ori halo bo wtyczki miałem Aby delikatnie przerobić. Lampy bosch miałem ori i dlatego się skupiłem na halogeny. Foty w moim temacie.
-
Spot Leszno
Oj widzę że kolega się boi ciąć te błotniki. Hehe Ale jest jeszcze jeden mankament u cię z tymi lampami bo ty masz w jednej zarówce długie i krutkie czyli h4. I jak włączasz długie to krutkie gasna. A jak założysz lampy z żarówkami h7 czyli długie i krutkie osobne są żarówki i jak masz włączone krutkie i włączysz długie to krutkie nie gasna tak jak w twoich lampach tylko świecą cały czas. Więc musisz jeszcze poszukać na forum jak przerobić włącznik
-
Kierunkowskazy przednie w stylu amerykańskim
a Czemu by nie. Tylko musisz przeciągnąć kabelki od lampki podsufitówki do kierunków i przy Każdy kierunku wlutowac diode prostownicza Aby się prąd nie cofał. Nawet fajny pomysł może spróbuje zrobić tak jak będę miał czas:)
-
Spot Leszno
dzięki koledzy za spota:) fajnie było i do miłego zobaczenia na kolejnym i nie tylko. tylko szkoda że foty nie wrócilismy żadnej:/
-
Spot Leszno
jak się nie mylę to dwie 18 płaskie i 16 a i kawalek ajzola z antkiem:) też zabrać?Hehe ---------- Post dopisany at 21:36 ---------- Poprzedni post napisany at 21:35 ---------- Hehe do jutra koledzy:)
-
Spot Leszno
ja wezmę kabel i program.
-
Spot Leszno
pany i jak robimy wkońcu bo chwilę mnie nie było a Tu się dużo dzieje:) najpierw o 18 koło trapezu a potem do osiecznej? Ja czy do leszna czy osiecznej mam i tak po ok 50km Ale dotre Ale dajcie dokładne miejsce i czas. A co będziemy robić potem to się zgadamy na miejscu ewentualnie.
-
Spot Leszno
ja korzystam z xp Ale miejma nadzieję że będzie dobrze. Dobra bo nikt nie podaje gdzie i kiedy. Więc ja proponuje koło hali trapez w lesznie teraz we wtorek o 18. Pasuje?
-
Spot Leszno
No nie wiem niech ktoś inny proponuje. Do leszna Mogę spokojnie podlecięc we wtorek. To jak kabel z programem mam zabrać? Ktoś kto ma Laptopa to też by mógł zabrać i było by git:) ---------- Post dopisany at 12:44 ---------- Poprzedni post napisany at 12:42 ---------- ilu by nas tam było wogóle? Koledzy wpisywać się
-
Spot Leszno
ja mam vag'a Ale nie mam Laptopa na obecna chwilę. Program też mam przy sobie. Więc potrzeba tylko laptopa. Ja proponuje teraz we wtorek o 18 tj 28.08. Co wy na to
-
Spot Leszno
zgadza się trochę daleko :/
-
Spot Leszno
a wogóle to ilu by nas było chętnych? ---------- Post dopisany at 22:11 ---------- Poprzedni post napisany at 22:08 ---------- Narazie jest nas czterech może się znajdą jeszcze
-
Spot Leszno
mi w ten week nie pasi za bardzo. Ale nic nie stoi na przeszkodzie w ciągu ty-godnia wieczorem