Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mloody_s-line

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mloody_s-line

  1. a mnie są po obu stronach w aucie Ale ja mam lampy sonar i postój wraz z stopęm są ledy
  2. nowe octawie tak mają Ale w halo są dwie żarówki. Kld w audi podajże taki numer może nie przejść. Chociaż kto wie. Nie znam się. Ale głupi pomysł by nie był
  3. kolego ile kosztuje taki moduł świateł bo bym chciał założyć u siebie pod halo tak jak piszesz a dzienne wywalić.
  4. spoko:) rozumiem. Dałem tylko inny przykład jak podłączyć halo. Ja mam polifta i u mnie tak jak piszesz halo świeci na postojówkach też.
  5. kolego a nie lepiej by było kupić zwykły przekaźnik oświetleniowy 4 piny i wyciągnąć kabel od postoju podpiąć do przekaźnika nóżka chyba85, 30 do plusa 87 do włącznika halo i 86 do masy auta? Mogłem pomylić numery nóżek bo dokładnie nie pamiętam a Robilem tak kumplowi jakiś czas temu. na moje to takie podłączenie nie obciąża instalacji. Jeżeli coś źle napisałem to proszę mnie poprawić ---------- Post dopisany at 12:15 ---------- Poprzedni post napisany at 12:13 ---------- i wtedy jak włączysz postój to do przekaźnika pójdzie sygnał i wtedy włącznikiem będziesz mógł włączyć halo.
  6. spoko:)
  7. Hehe:) w tym wieku słaba pamięć już? Oj Oj nie dobrze :/
  8. szukaj kolego wlepek klubowych:) ja bym proponował za tydzien się spotkać
  9. Hehe biedna audiczka greg'a Ale za to o nie bo młodsza ---------- Post dopisany at 15:52 ---------- Poprzedni post napisany at 15:51 ---------- greg to teraz jeszcze zderzak poliftowy z halo:) jak co to mam goły taki zderzak
  10. greg gratuluje:) ładnie:)
  11. i co jawor zrobiłeś już coś z tym twoim pomysłem?
  12. właśnie greg zapodaj foto:) Sam Jestem ciekawy jak to wygląda u cię
  13. ja również złożylem lampy poliftowe i również ori halo bo wtyczki miałem Aby delikatnie przerobić. Lampy bosch miałem ori i dlatego się skupiłem na halogeny. Foty w moim temacie.
  14. Oj widzę że kolega się boi ciąć te błotniki. Hehe Ale jest jeszcze jeden mankament u cię z tymi lampami bo ty masz w jednej zarówce długie i krutkie czyli h4. I jak włączasz długie to krutkie gasna. A jak założysz lampy z żarówkami h7 czyli długie i krutkie osobne są żarówki i jak masz włączone krutkie i włączysz długie to krutkie nie gasna tak jak w twoich lampach tylko świecą cały czas. Więc musisz jeszcze poszukać na forum jak przerobić włącznik
  15. a Czemu by nie. Tylko musisz przeciągnąć kabelki od lampki podsufitówki do kierunków i przy Każdy kierunku wlutowac diode prostownicza Aby się prąd nie cofał. Nawet fajny pomysł może spróbuje zrobić tak jak będę miał czas:)
  16. dzięki koledzy za spota:) fajnie było i do miłego zobaczenia na kolejnym i nie tylko. tylko szkoda że foty nie wrócilismy żadnej:/
  17. jak się nie mylę to dwie 18 płaskie i 16 a i kawalek ajzola z antkiem:) też zabrać?Hehe ---------- Post dopisany at 21:36 ---------- Poprzedni post napisany at 21:35 ---------- Hehe do jutra koledzy:)
  18. ja wezmę kabel i program.
  19. pany i jak robimy wkońcu bo chwilę mnie nie było a Tu się dużo dzieje:) najpierw o 18 koło trapezu a potem do osiecznej? Ja czy do leszna czy osiecznej mam i tak po ok 50km Ale dotre Ale dajcie dokładne miejsce i czas. A co będziemy robić potem to się zgadamy na miejscu ewentualnie.
  20. ja korzystam z xp Ale miejma nadzieję że będzie dobrze. Dobra bo nikt nie podaje gdzie i kiedy. Więc ja proponuje koło hali trapez w lesznie teraz we wtorek o 18. Pasuje?
  21. No nie wiem niech ktoś inny proponuje. Do leszna Mogę spokojnie podlecięc we wtorek. To jak kabel z programem mam zabrać? Ktoś kto ma Laptopa to też by mógł zabrać i było by git:) ---------- Post dopisany at 12:44 ---------- Poprzedni post napisany at 12:42 ---------- ilu by nas tam było wogóle? Koledzy wpisywać się
  22. ja mam vag'a Ale nie mam Laptopa na obecna chwilę. Program też mam przy sobie. Więc potrzeba tylko laptopa. Ja proponuje teraz we wtorek o 18 tj 28.08. Co wy na to
  23. zgadza się trochę daleko :/
  24. a wogóle to ilu by nas było chętnych? ---------- Post dopisany at 22:11 ---------- Poprzedni post napisany at 22:08 ---------- Narazie jest nas czterech może się znajdą jeszcze
  25. mi w ten week nie pasi za bardzo. Ale nic nie stoi na przeszkodzie w ciągu ty-godnia wieczorem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.