Treść opublikowana przez mloody_s-line
-
Silnik 1.8 125 koni-problemy
a tobie ile tak w granicach spali? Bo ja w tej 10, 11lTu na krótkich odcinkach się mieszcze ---------- Post dopisany at 22:14 ---------- Poprzedni post napisany at 22:12 ---------- No niestety nie pamiętam ile było paliwa Ale coś w tych granicach.
-
Silnik 1.8 125 koni-problemy
tak samo kolego. w week byłem na wystawie agro show bednary i zrobiłem Prawie 300 w obie strony i za 150zł paliwa mi spokojnie starczyło. Ale też auto pełen zestaw i ciągle but i but nie kiedy po 180km na h dochodzilo.
-
Silnik 1.8 125 koni-problemy
świece też mam nowe, przepustnice czyścilem i adoptowalem z pół roku temu ---------- Post dopisany at 22:05 ---------- Poprzedni post napisany at 22:05 ---------- No nie nie. Kolego a masz gaz u siebie?
-
Silnik 1.8 125 koni-problemy
ja Aby co to miałem przepływke walnieta i sondę. Wymieniłem to i wszystko się unormowalo Ale to jakiś czas temu. Tylko że wtedy to auto też nie szło i paliło ok 16l
-
Silnik 1.8 125 koni-problemy
kolego ja dwa tygodnie siedziałem i wszystko po kolei sprawdzałem i nie mogłem dojść co go boli. Vag błędów nie wywala mi. Z kim nie Gadalem to Aby mówili zawieź do elektryka. Ale w końcu wszystko się wyjaśniło ---------- Post dopisany at 22:00 ---------- Poprzedni post napisany at 21:58 ---------- arx91 to co robiles takiego Aby był lepszy efekt
-
Silnik 1.8 125 koni-problemy
u mnie kolego było tak do 3tys szedł bo szedł od 3 do 4tys przerywał było to mocno czuć, a po wyżej 4tys No dostawał mocy Ale szału nie było. Teraz jak to cięgno naprawiłem to od 2 tys z groszami już ciągnie i nic nie przerywa.
-
Silnik 1.8 125 koni-problemy
nie nie mówię o tych klapkach co sterują dawka powietrza w kolektorze ssacym. One są otwarte tylko trochę na zgaszonym aucie. I dlatego jak nie działało to auto nie dostawało poprawnej dawki powietrza i się dusilo.
-
Silnik 1.8 125 koni-problemy
na moje oko to powinno działać. Bo jak delikatnie dodam gazu to się zaraz otwieraja te klapki. Więc co za różnica czy będą otwarte cały czas. Wiem jedno że jak się nie otwierały to auto miało muła.
-
Płyn chłodniczy, znika i się pojawia :D
jawor a na ciepłym nie babli ci się w zbiorniczku woda? Albo nie wywala ? Rozgrzej auto i odkręc korek i trochę przegazuj
-
Dymi na wolnych obrotach
a olej ci ubywa czy nic? Bo jeżeli tak to stawiam na gumki zaworowe. Ja Jestem z pepowa 25 km od krotoszyna
-
Silnik 1.8 125 koni-problemy
ja dopiero dziś do tego doszedłem. I zobaczymy jak długo to wytrzyma. A jak już pęknie kolejny raz to Myślę zrobić tak Aby wiąż były otwarte te klapki. Co mówicie będzie też dobrze?
-
Silnik 1.8 125 koni-problemy
Ja Narazie przewiercialem mała dziurkę na tym cięgle i drucikiem przykręciłem i Narazie działa. Jeżeli nie będzie spadać to nowego nie szukam. Bo na alledrogo nic nie znalazłem. Dzwoniłem też w kilka miejsc i też nic nie mają.
-
Dymi na wolnych obrotach
kolego gumki zaworowe koszt ok 30zł pierścienie to nie wiem. Uszczelka pod głowice ok 100zł. Dochodzi do tego jeszcze robocizna, wypadało by dotrzeć zawory jak już tak daleko będzie rozebrana głowica. I ewentualnie szlif u mnie biorą ok 40zeta. Jeżeli się nie mylę to ok 6stów powinno starczyć na remont silnika. A co do turbo to się nie orientuje za bardzo. Ale najlepiej regeneracja bo nowe pociągnie ładnie za kieszeń. Chociaż mogę się mylić. Jeżeli coś nie tak napisałem proszę mnie poprawić. ---------- Post dopisany at 21:01 ---------- Poprzedni post napisany at 20:59 ---------- Ale kolega widzę że z bliska jest ok 50km odemnie
-
Silnik 1.8 125 koni-problemy
nie jedno auto by złożył z tych części co są na forum wystawione:)
-
Dymi na wolnych obrotach
ja bym stawiał na gumki zaworowe No i ewentualnie pierścienie. Sprawdź na każdym tłoku jakie masz ciśnienie na ciepłym i zimnym silniku. Ale też nie wykluczam że turbo się kończyc może.
-
Silnik 1.8 125 koni-problemy
jeszcze zostaje giełda w lubiniu . Blisko mnie też są kolesie co tylko audi rozbieraja na części. Jak coś to mam numer
-
Łańcuszek rozrządu hałasuje
mam ten bez czujnika. ---------- Post dopisany at 19:57 ---------- Poprzedni post napisany at 19:55 ---------- sprawdź PW
-
Łańcuszek rozrządu hałasuje
kolego mam napinacz hydrauliczny i łańcuch z adra. Przebieg 120tys. Więc jak byś był zainteresowany to pisz na gadu. Numer niżej:)
-
Silnik 1.8 125 koni-problemy
Każdy chwali swoje auto. Ale nigdy wie wiadomo co w nim siedzi. Ja mam np 155tys przebiegu. Auto Prawie rok temu sprowadzone z niemiec. Książki serwisowe itd. Ale Jakoś nie Chce mi się wierzyć w ten przebieg. Ale jeżeli faktycznie jest taki to dobrze. Ale cięgno już pęknięte więc na moje to przebieg nie oznacza kiedy pęknie. Jeden może jeździć normalnie i auto będzie się je..ac a jedne może latać non stopa i będzie wsio ok.
-
Silnik 1.8 125 koni-problemy
na szrotach to typowo złomy stoją przynajmniej w moich okolicach. No fakt ciężko znalez jakieś części do naszych furek. Ponoć b5 mają drogie części w porównąniu do innych aut
-
Silnik 1.8 125 koni-problemy
No i wyjaśniło się mam pęknięte te cięgno co otwiera te łopatki w kolektorze. Narazie to przymocowalem drucikiem i się otwiera. I auto zaraz dostało ducha:)
-
Silnik 1.8 125 koni-problemy
u mnie też jest takie kolektor Ale plastikowy. I walczę co jest przyczyną że auto ma muła. Jutro to sprawdze za dnia. I Napisze co i jak.
-
Jakie świece
No u mnie też są ngk i chciałem założyć nowe Ale w splepie się pytali ilu elektrodowe. Bo niby Każdy zakłada inne.
-
Jakie świece
dzięki koledzy
-
Jakie świece
witam. Mam pytanie ilu elektrodowe świece powinny być w 1.8 adr? Dodam że nie mam gazu.