Treść opublikowana przez mloody_s-line
-
Jaki macie przebieg w swoich Audicach???
Moja b7 2.0tdi miała 380tys z czego ja zrobiłem około 60tys a passat b5 Afn po delikatnym programie ma 590tys przelotu i nadal bez żadnych poważnych awarii obydwa Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka
-
Jaki smartfon do 4" polecacie
odswiezam watek co mowicie o sony z1 compakt?? bedzie bateria trzymac dluzej niz w 5s??
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Tak działka juz uzbrojona. I projekt tez zaadoptowany pod dzialke Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Wiem wiem ale po prostu chce zacząć na wiosnę dopiero także mam czas. Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Liczyłeś już ile wyniesie stan surowy zamknięty? Fajny domek Ze średnich obliczeń to myślę że około 100 tys się zamknie. Na wiosnę chce rozpocząć budowę bo projekt juz jest i czekam za ostateczna decyzja na pozwolenie rozpoczęcia budowy. Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Garaż będzie za domem z tego względu że mam działkę o pow około 5a. -> 16 na 30m Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka Ja w tym projekcie wprowadziłem drobne zmiany takie jak pokuj w miejsce kotłowni i łazienki a kotłownia z łazienką w miejsce pokoju Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Pany interesuje mnie budowa takiego domu http://www.galeriadomow.pl/mobile/projekty-domow/projekt-dom-przy-cyprysowej-44.html Co sądzicie prosty czy bardziej skomplikowany w budowie? ?? Jakieś porady za i przeciw mile widziane. W sumie to jestem zielony w tym temacie Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka
-
300000km
Moja b7 z 2006 roku miała na kulene ponad 350 tys i do tego 2.0tdi Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka
-
Jaki smartfon do 4" polecacie
Mowicie ze pchac sie w iPhone? ?? Mialem w zeszłym roku 4s i jakos mnie nie przekonał. Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka
-
Jaki smartfon do 4" polecacie
Witam. Chce zmienic telefon. Mam obecnie samsunga s4 mini ale planuje kupic cos lepszego ale nie wiekrzegi niz ten co mam czyli granice okolo 4" co polecacie Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka
-
Kredyt bankowy
Również bym prosil o lekturke bo tez bede sie staral o kredyt po nowym roku Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka
-
Spotkania na drodze
Przed chwila w karpaczu a4 b5 spotkane kolo miejskiej kolei liniowej. Pozdro z passka b5 Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka
-
Spotkania na drodze
Kto dzis przebywa w karpaczu??? Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka
-
Poszukuje prawnika lub adwokata
Witam. Tak jak w temacie poszukuje prawnika lub adwokata. Chcial bym sie poradzic w pewnej sytuacji. Sa tu tacy forumowicze??? Sprawa troche pilna Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka
-
System operacyjny Android
Hmm a gdzie dostane 5 i jak to zrobic samemu?? Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka
-
System operacyjny Android
Pany mam galaxy s4 mini i pytanie czy zmoenic android 4.4 na 5?? Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka
-
Widziany,widziana-kiedy i gdzie?
Pany czyja ta b6 widziana dzis w dębcu Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka
-
Widziany,widziana-kiedy i gdzie?
Czyje czerwone ufo honda civic z wlepka klubowa na klapie?? Widziana dziś w Gostyniu kolo południa Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka
-
chiptuning b6 1,9 tdi 101KM
Jak nadal jesteś zainteresowany to dzwon do mnie. Nr nizej Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka
-
Ostrów Wlkp i okolice
Może wpadnę Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka
-
Ostrów Wlkp i okolice
To jak zawsze będzie lipa I nawet nawet było kilku. :-D zbiórka audi i mój szczur na czele :-D
-
Spot Leszno
Pomyślę. Proszę o info czy coś będzie na tel. Nr niżej Jedziemy do Krotoszyn??
-
Ostrów Wlkp i okolice
Ok kto będzie?? I cisza jak zawsze
-
Ostrów Wlkp i okolice
Mogę też podjechać jak by co
-
[A4 B5] Ktoś z Jarocina ?
Ja będę w jaro w niedziele ale już tylko golfem bo c5 sprzedana. A składam b7 tylko potrzeba mi części tzn cały ryjek może ktoś coś wie czy w okolicy ktoś ma na części??