Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mloody_s-line

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mloody_s-line

  1. no to daj info na pw poszło info
  2. ładnie kolego:P p.s mam rozpórke na dół jak by cos:decayed: z kwasa jest:wink:
  3. spoko:P tylko pisz gdzie i kiedy:P ---------- Post dopisany 21-01-2014 at 18:36 ---------- Poprzedni post napisany 20-01-2014 at 21:38 ---------- koledzy doradzcie malowac lampy na czarno czy zostawic takie jakie są?? http://imageshack.com/a/img42/2927/3d9v.jpg oczywiscie dochodza do tego bixy:wink:
  4. Mercedes-Benz E 260 4700.00 PLN. Opole - otoMoto.pl
  5. i moja:kwasny: http://imageshack.us/a/img829/9408/qmia.jpg http://imageshack.us/a/img203/5435/gnr3.jpg
  6. wczoraj koło 15 w okolicach bielska duzego szary sedan s4 na blachach WGR xxxx wyprzedziłeś b7 srebne z przyczepką. pozdro:)
  7. jest ktoś z okolic grójca albo z lewiczyna?? mam sprawe ale to na PW:decayed:
  8. ładny ten postój. A Ją już półtora roku smigam bez postoju. Wyjebalem żarówki i za to mam usa
  9. spoko:) ---------- Post dopisany 07-01-2014 at 19:33 ---------- Poprzedni post napisany 18-12-2013 at 21:01 ---------- i przybyło troche new fot (pierwszy post:wink:) i pare modów:decayed: a wiec diody pod tablice rejestracyjna http://imageshack.us/a/img849/5238/t3mf.jpg podświetlanie klamek od wewnątrz http://imageshack.us/a/img839/720/7609.jpg http://imageshack.us/a/img20/5994/95bm.jpg lampka poliftowa juz jakis czas temu ale teraz foto:grin: http://imageshack.us/a/img21/4336/0yc7.jpg duze lusterko prawe od angola http://imageshack.us/a/img18/7435/h820.jpg http://imageshack.us/a/img713/6165/egj8.jpg http://imageshack.us/a/img690/4967/99kc.jpg po ubabraniu przez miesiąc http://imageshack.us/a/img829/9408/qmia.jpg http://imageshack.us/a/img203/5435/gnr3.jpg należała nie audioli kąpiel:D http://imageshack.us/a/img713/9945/d4ax.jpg http://imageshack.us/a/img10/9924/8van.jpg ---------- Post dopisany at 19:35 ---------- Poprzedni post napisany at 19:33 ---------- zapraszam do komentowania:decayed:
  10. nie dobrze:facepalm:
  11. pany zyjecie?????
  12. podłaczasz zamiast ori zmieniarki a cały ten emulator mam pod kierownica bo nie potrzeba zadnych przeróbek. zeby włorzyc do schowka podejrzewam zeby trzeba wierciec dziure
  13. jak narazie po pierwszym dniu uzytkowania zadowolony na ++
  14. bedzie 320mm:naughty: a może 360mm? mam dwa komplety Przecież ja mam stał 16" na zimę Najwyższy czas zmienić na 18" taa ---------- Post dopisany at 17:47 ---------- Poprzedni post napisany at 17:47 ---------- taka sytuacja http://i.imgur.com/55PbHmx.jpghttp://i.imgur.com/zJAxdSj.jpg u mnie tez taki zestaw wpadł niedawno:decayed: ładnie ładnie:wink:
  15. lakieru jeszcze nie ruszałem, hmm auto co dzien potrzeben ale po zimie musze sie zabrac za to. a opony krótko po tamtym spociku zmieniłem na 205/50:wink: kiedys tam widziałem twoje b6 w mojej metropolii pod blokiem:decayed: ---------- Post dopisany at 19:42 ---------- Poprzedni post napisany at 19:40 ---------- i dzis przyszła zmieniarka mp3 http://img12.allegroimg.pl/photos/oryginal/37/16/07/96/3716079632 zobaczymu tak to gra:D:D
  16. :P ---------- Post dopisany at 11:00 ---------- Poprzedni post napisany at 10:58 ---------- a moze znasz jakies fajne miejsca na foto tu w moich stronach?? hmm zwirownia w karcu jest fajna ale jak wjade to zostane tam juz:D:D brak ---------- Post dopisany 09-12-2013 at 18:30 ---------- Poprzedni post napisany 03-11-2013 at 11:00 ---------- i wpadła mi navi plus:)
  17. wydaje mi sie ze navi jest po włosku. za chwile sprawdze co pisze ---------- Post dopisany 02-12-2013 at 23:01 ---------- Poprzedni post napisany 01-12-2013 at 12:15 ---------- płyta wyszła wkoncu. a menu jest po włosku da sie to zmienic??
  18. 4b0035192l niby z a6 była wyciągniętą. Robię tak jak w tym filmiku Ale słychać że płytą chce wyjść Ale tak jak by Ją coś blokowało
  19. koledzy kupiłem navi plus z a6 na koncu kodu jest L i jak włożyłem płytke ze spolszczeniem to nic nie działo sie. t teraz nie chce wyjsc z napędu. powie mi ktoś czy ta moja to DX?? jak wyjąc inaczej ta płyte z napedu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.