Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mloody_s-line

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mloody_s-line

  1. np jaki?? robił mi to kolega zbigok ---------- Post dopisany at 10:37 ---------- Poprzedni post napisany at 10:37 ---------- moze jakieś propozycje?? ---------- Post dopisany at 10:42 ---------- Poprzedni post napisany at 10:37 ---------- i kilka fot które miełem wstawić kilka dni temu:grin: http://img268.imageshack.us/img268/4650/20130216104.jpg http://img221.imageshack.us/img221/1045/20130216102e.jpg http://img708.imageshack.us/img708/419/20130216096.jpg http://img46.imageshack.us/img46/708/20130216095.jpg http://img850.imageshack.us/img850/3024/20130216099.jpg http://img24.imageshack.us/img24/6575/20130216098.jpg
  2. tez tak mysle i raczej tak zrobie:decayed:
  3. co proponujecie koledzy który kolor wybrać?? A41.jpg - Rozmiar oryginalny - Fotosik.pl
  4. kolego polecam ten temacik http://a4-klub.pl/silniki-benzynowe-30/silnik-125-koni-problemy-245106/ mapewno pomoże:P
  5. hehe moim akurat nie bylem:P a stalem cztery auta dalej od twojego
  6. robert jak wczoraj po filmie? Bo Auto pod kinem widziałem tam za kinem:)
  7. głośniki zostają oczywiście. A silnik nie z mojego. Mam na części go. Wymianialem w audi u znajomego bo głowica pękła. i Kumpel stwierdził że taniej będzie wymienić silnik i dlatego został u mnie. Leży i albo na złom albo może komuś się przydadzą części. ---------- Post dopisany 22-01-2013 at 21:07 ---------- Poprzedni post napisany 04-12-2012 at 10:52 ---------- i kolejny modzik springi -40/-40 http://img191.imageshack.us/img191/8567/20130121053.jpg wiecej fot pozniej bedzie:P:P ---------- Post dopisany 27-01-2013 at 13:30 ---------- Poprzedni post napisany 22-01-2013 at 21:07 ---------- http://img195.imageshack.us/img195/823/20130127059.jpg ---------- Post dopisany at 13:32 ---------- Poprzedni post napisany at 13:30 ---------- http://img705.imageshack.us/img705/8257/tttttttd.jpg ---------- Post dopisany 11-02-2013 at 21:13 ---------- Poprzedni post napisany 27-01-2013 at 13:32 ---------- dziś doszly podswietlane kratki:wink: dziex jawor:wink: foto pozniej
  8. moja laska tez wciaz fada tylko forum i forum:p:p ale powoli zaczyna sie przyzwyczajac:decayed:
  9. witam w świecie żywych:) nie wiem jeszcze czy będę..
  10. Kolega się boi, że pijąc dzień wcześniej, na następny dzień będzie o 19 nadal mieć coś we krwi To ile Ty obalasz? Hehe nie pytaj:d zostawię to dla siebie. Ale po ostatnim wieczórku to Napewno nie byłem w stanie kierować wieczorem ---------- Post dopisany at 08:42 ---------- Poprzedni post napisany at 08:40 ---------- na naszym stoliku to kanami by musieli donosic:D
  11. jak wytrzeźwieje to też będę ewentualnie trochę mogę się spóźnic
  12. to co koledzy robimy spota?? Jawor masz dla mnie te dwie rzeczy jeszcze? Ja bym proponował po niedzieli gdzieś się spotkać ekipa. Wstępnie proponuje poniedziałek godz 18 leszno pod galeria albo tesko co wy na to? Pisać kto będzie
  13. No w sumie u mnie dużo też się Nie zmienilo i po tym week też będę w lesznie. .
  14. dawaj więcej fot. A tak to ładny:)
  15. i ją również sobie zrobiłem dolnia rozporke:) rurke z kwasu wykorzystałem akurat do tego bo się trafiła. Teraz się okaże jaką jest różnica.
  16. to może ktoś wie ile waży laweta z DMC 1500kg? Bo znalazłem blisko siebie kolesia co ma taka lawete ale nie umiał mi odpowiedzieć ile waży. Albo może nie chciał uj wie
  17. teraz to ja już nic nie czaje. pewniej jeździło mi się niż napisałem ten temat Hehe. Ale chociaż czegoś więcej teraz się dowiem. Do kolegi wiedzmin masa ładunku to 1100kg a za błędy nie ścigaj mnie:) pisze słownikiem z telefonu.
  18. b+e to najmniejszy problem:) Hehe
  19. Damnica ale to jeszcze nic pewnego. chcemy kupic ale za przywozke u nas biorą od 1.70 złod KM i w góre. więc wole jechąć samemu. a jak cos konkretnego znajde to wszystko dalej niż 200 km ode mnie
  20. ok dzięki koledzy
  21. Czyli muszę szukać lawete o dmc 1500kg?
  22. 1505kg na audi a opryskiwacz 1100kg
  23. czyli musze mieć B+E i spokojnie moge jechać? ---------- Post dopisany at 13:06 ---------- Poprzedni post napisany at 13:04 ---------- dokladnie to mam do przywiezienia opryskiwacz waży 110kg z nad moża czyki 800km w obie strony ---------- Post dopisany at 13:07 ---------- Poprzedni post napisany at 13:06 ---------- b7 ma 1950kg DMC w dowodzie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.