Treść opublikowana przez mloody_s-line
-
[b5ADR] avant by mloody (-40+17",bixy,polift,USA,NAVI)
np jaki?? robił mi to kolega zbigok ---------- Post dopisany at 10:37 ---------- Poprzedni post napisany at 10:37 ---------- moze jakieś propozycje?? ---------- Post dopisany at 10:42 ---------- Poprzedni post napisany at 10:37 ---------- i kilka fot które miełem wstawić kilka dni temu:grin: http://img268.imageshack.us/img268/4650/20130216104.jpg http://img221.imageshack.us/img221/1045/20130216102e.jpg http://img708.imageshack.us/img708/419/20130216096.jpg http://img46.imageshack.us/img46/708/20130216095.jpg http://img850.imageshack.us/img850/3024/20130216099.jpg http://img24.imageshack.us/img24/6575/20130216098.jpg
-
[b5ADR] avant by mloody (-40+17",bixy,polift,USA,NAVI)
tez tak mysle i raczej tak zrobie:decayed:
-
[b5ADR] avant by mloody (-40+17",bixy,polift,USA,NAVI)
co proponujecie koledzy który kolor wybrać?? A41.jpg - Rozmiar oryginalny - Fotosik.pl
-
[B5 ARG] Audi A4 125 km 1.8 benzyna jakie odczucia?
kolego polecam ten temacik http://a4-klub.pl/silniki-benzynowe-30/silnik-125-koni-problemy-245106/ mapewno pomoże:P
-
Spot Leszno
hehe moim akurat nie bylem:P a stalem cztery auta dalej od twojego
-
Spot Leszno
robert jak wczoraj po filmie? Bo Auto pod kinem widziałem tam za kinem:)
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
za***ista:decayed:
-
[b5ADR] avant by mloody (-40+17",bixy,polift,USA,NAVI)
głośniki zostają oczywiście. A silnik nie z mojego. Mam na części go. Wymianialem w audi u znajomego bo głowica pękła. i Kumpel stwierdził że taniej będzie wymienić silnik i dlatego został u mnie. Leży i albo na złom albo może komuś się przydadzą części. ---------- Post dopisany 22-01-2013 at 21:07 ---------- Poprzedni post napisany 04-12-2012 at 10:52 ---------- i kolejny modzik springi -40/-40 http://img191.imageshack.us/img191/8567/20130121053.jpg wiecej fot pozniej bedzie:P:P ---------- Post dopisany 27-01-2013 at 13:30 ---------- Poprzedni post napisany 22-01-2013 at 21:07 ---------- http://img195.imageshack.us/img195/823/20130127059.jpg ---------- Post dopisany at 13:32 ---------- Poprzedni post napisany at 13:30 ---------- http://img705.imageshack.us/img705/8257/tttttttd.jpg ---------- Post dopisany 11-02-2013 at 21:13 ---------- Poprzedni post napisany 27-01-2013 at 13:32 ---------- dziś doszly podswietlane kratki:wink: dziex jawor:wink: foto pozniej
-
Czy Wasze kobiety, też mają już dosyć forum A4 ??
moja laska tez wciaz fada tylko forum i forum:p:p ale powoli zaczyna sie przyzwyczajac:decayed:
-
Spot Leszno
witam w świecie żywych:) nie wiem jeszcze czy będę..
-
Spot Leszno
Kolega się boi, że pijąc dzień wcześniej, na następny dzień będzie o 19 nadal mieć coś we krwi To ile Ty obalasz? Hehe nie pytaj:d zostawię to dla siebie. Ale po ostatnim wieczórku to Napewno nie byłem w stanie kierować wieczorem ---------- Post dopisany at 08:42 ---------- Poprzedni post napisany at 08:40 ---------- na naszym stoliku to kanami by musieli donosic:D
-
Spot Leszno
jak wytrzeźwieje to też będę ewentualnie trochę mogę się spóźnic
-
Spot Leszno
to co koledzy robimy spota?? Jawor masz dla mnie te dwie rzeczy jeszcze? Ja bym proponował po niedzieli gdzieś się spotkać ekipa. Wstępnie proponuje poniedziałek godz 18 leszno pod galeria albo tesko co wy na to? Pisać kto będzie
-
Spot Leszno
No w sumie u mnie dużo też się Nie zmienilo i po tym week też będę w lesznie. .
-
[B5 AJL] 180KM Turbo Quattro Sedan Czas na Sprzedaż
dawaj więcej fot. A tak to ładny:)
-
[ALL B5] Dolna rozpórka
i ją również sobie zrobiłem dolnia rozporke:) rurke z kwasu wykorzystałem akurat do tego bo się trafiła. Teraz się okaże jaką jest różnica.
-
Potrzebne LIKE na facebooku..
bite:)
-
auto + laweta Pytanie
to może ktoś wie ile waży laweta z DMC 1500kg? Bo znalazłem blisko siebie kolesia co ma taka lawete ale nie umiał mi odpowiedzieć ile waży. Albo może nie chciał uj wie
-
auto + laweta Pytanie
teraz to ja już nic nie czaje. pewniej jeździło mi się niż napisałem ten temat Hehe. Ale chociaż czegoś więcej teraz się dowiem. Do kolegi wiedzmin masa ładunku to 1100kg a za błędy nie ścigaj mnie:) pisze słownikiem z telefonu.
-
auto + laweta Pytanie
b+e to najmniejszy problem:) Hehe
-
auto + laweta Pytanie
Damnica ale to jeszcze nic pewnego. chcemy kupic ale za przywozke u nas biorą od 1.70 złod KM i w góre. więc wole jechąć samemu. a jak cos konkretnego znajde to wszystko dalej niż 200 km ode mnie
-
auto + laweta Pytanie
ok dzięki koledzy
-
auto + laweta Pytanie
Czyli muszę szukać lawete o dmc 1500kg?
-
auto + laweta Pytanie
1505kg na audi a opryskiwacz 1100kg
-
auto + laweta Pytanie
czyli musze mieć B+E i spokojnie moge jechać? ---------- Post dopisany at 13:06 ---------- Poprzedni post napisany at 13:04 ---------- dokladnie to mam do przywiezienia opryskiwacz waży 110kg z nad moża czyki 800km w obie strony ---------- Post dopisany at 13:07 ---------- Poprzedni post napisany at 13:06 ---------- b7 ma 1950kg DMC w dowodzie