Treść opublikowana przez mloody_s-line
-
Naprawa czy wymiana silnika ??
ja bymm stawiał na pierścienie
-
auto + laweta Pytanie
Witam. prosze o pomoc. Mam do przywiezienia maszyne o masie całkowitej 1100kg. i moje pytanie czy moge spokojnie jechać po nią Audi b7 sedan + laweta? czy nie przekrocze DMC auta? jak to jest teraz z tymi przepisami, nie będą sie czepiać policmajstry? rosze o porady. Z góry dzieki za odp.
-
Silnik 1.8 125 koni-problemy
pewnie tak:P:P hehe
-
Silnik 1.8 125 koni-problemy
NO to nie wiem co masz z tym.. może odłącz i podłącz od nowa aku to moze to pomoże; ) wczoraj przypadkiem kuklem na kody w klimatroniku i odziwo nr 17 Czyli prędkość pokazuje normalnie. Uj wie co było ale działa:)
-
Ile wydajecie miesięcznie na paliwo?
u mnie około 1200km na miesiąc Czyli za ok 600zł benzyny
-
A4 Klub Polska proszę was o głosy na Kacpra FANA AUDI :D
mój 200. Głos poleciał
-
nokia 6303 kto pomoże sciagnąc sim locka???
dzieki kolego za info. narazie tal jest u kumpla i zobacze co on tam zrobi.
-
Opera mobile i opera mini
anna były pierwsze ja mam bella. Ale miałem nokie e52 i e51 i również wszystko działało bez problemu. Popatrz na ustawienia albo pobierz najnowsza wersję. Nie ma ują ale musi działać.
-
Opera mobile i opera mini
ją również korzystam cały czas z opery mini w nokii 500. Prawie cały czas odpisuje z telefonu również teraz i wszystko jest ok. Operę mobile też mam ale to korzystam wtedy jak mam dostęp do wifi. Jest lepszą ale jak na pakiet internetowy to szybko ciągnie. A mini jest w sam raz do przeglądania i pisania. Ją tam jestem zadowolony z opery i narazie nie planuje kupna innego Tel jak nokia. ---------- Post dopisany at 15:37 ---------- Poprzedni post napisany at 15:36 ---------- ją mam na karcie zainstalowana ale na moje to nie robi żadnej różnicy gdzie jest.
-
nokia 6303 kto pomoże sciagnąc sim locka???
szukam i nic nie moge znalesc:kwasny: ---------- Post dopisany at 18:43 ---------- Poprzedni post napisany at 18:39 ---------- jak chce pobrać program to error wyskakuje
-
nokia 6303 kto pomoże sciagnąc sim locka???
witam tak jak w temacie pomoże ktoś??
-
żarówki h7 do soczewek polift xenon effect
ja mam x tream vision +100% światła więcej i szału nie ma. Koszt ok 120zł. Ale xenonów nie wkładam bo dowód zaraz poleci bo mamy takich dobrych krokodyli.
-
prośbą o sprawdzenie
witam. Mam prośbę aby ktoś kto posiada ADR'a sprawdził mi część na pozycji 24 ile ma wycięc ten czytnik co jest przykrecony na walku? http:// htmlimg1.scribdassets.com/27q...c9c7141490.jpg i pytanie czy różniły się te czytniki w silnikach z plastikowym kolektorem a aluminiowym ---------- Post dopisany at 10:51 ---------- Poprzedni post napisany at 10:50 ---------- http:// htmlimg1.scribdassets.com/27q...c9c7141490.jpg ---------- Post dopisany at 10:56 ---------- Poprzedni post napisany at 10:51 ---------- ewentualnie jak się nie otworzy rysunek to jest w poscię 24 http://a4-klub.pl/silniki-benzynowe-30/audi-ociezale-sie-wkreca-obroty-prosba-pomoc-248949/ ---------- Post dopisany at 19:27 ---------- Poprzedni post napisany at 10:56 ---------- koledzy nikt nie pomoże?
-
Obroty przy 100km/h
mi też Brakuje szustego biegu. Jak jadę ojca b7 2.0tdi i potem przesiadam się w mój to już nie raz bym włączył 6 a tu d*pa bo jest R jak rakieta HEHE:)
-
Spadająca temperatura
koledzy u mnie też tak jest. I również stawiam na termostat. Przy dużych prędkościach też mi spada do 70st ale narazie pogoda nie zachęca do pracy.
-
Obroty przy 100km/h
u mnie adr przy 100km/h 2900obrotów. I raczej każde 1.8 tak ma w b5. Jak miałem audi 80 1.8jn to przy 3tys obrotów miałem 130. Ale różnica jest w przyspieszaniu bo Odrazu na starcie dostała baty 80siatka ---------- Post dopisany at 19:54 ---------- Poprzedni post napisany at 19:53 ---------- a czy leje 95 czy98 to nie odczuwam różnicy w mocy tylko w portfelu mniej jest:)
-
[AHL B5] Wulkaniczna perła Jawora, ciągłe ulepszanie :)
ooo USY:P:P papuga:grin:
-
[B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
nie martw sie też mam koze:D
-
Wasze przebiegi benzynowców
narazie odpukać ładnie chodzi i myślę nad gazem żeby założyć bo ciągnie po kieszeni
-
Wasze przebiegi benzynowców
No to teraz będzie śmiech na sali:D moje to co w profilu mam ma teraz 162tys i raczej nie kręcony przywieziony prosto od niemca z przebiegiem 149tys a serwisowany do 145 tys wg książki. Ale różnie to bywa z tymi przebiegami:)
-
Spot Leszno
No przełożyłem część malowana i pasuje.
-
Spot Leszno
i co pany robimy jakiś spot ostatni w tym roku? ?
-
Spot Leszno
Sprawdź lepiej kiedy się ostatnio Młody logował jestem:P hehe mnie nie tak łatwo złapać:D
-
[B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
Hehe prezencik na święta fajny:) Ją xenon narazie sobie odpuszcze bo misiaki mnie kontrolują prawie co tydzień a zwłaszcza za kierunki w stylu USA
-
Silnik 1.8 125 koni-problemy
kolego u mnie też tak się robi. Ale co to jest to brak słów