Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mloody_s-line

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mloody_s-line

  1. arek a ty o mnie pamiętasz jeszcze?
  2. vario te czarne b6 na blachach WW... To twoje?
  3. kto jutro wybiera się na targi? Ją będę koło 11. Może zrobimy jakąś zbiórkę i przy okazji mini spot? Fajnie było by poznać kogoś nowego.
  4. :facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:
  5. No to czas abys w koncu pochwalil sie nowym nabytkiem no własnie grzesiu:decayed:
  6. mloody_s-line odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    który nastepny?? Old2new: przerobił Audi A4 na RS4. Pod maską 1.9 TDI! - Autokrata.pl
  7. a reszta to co??? nie spimy koledzy:decayed:
  8. na reala robi robote:) ---------- Post dopisany at 19:01 ---------- Poprzedni post napisany at 19:00 ---------- aa i dzieki za pozdro:wink: p.s trza by zrobic jakis spocik:P
  9. hehe:grin: nie na marne kolega wzią dwie sztuki wlep:grin: :banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan:
  10. Czyli wyszło jak zawsze. Nie dawno też kilku się nas umawialo a byliśmy tylko we dwóch z jaworem. Następny spot robimy w gostyniu. Parking TESCO I odrazu deklarować się kto będzie. 1. Mloody 2. 3. Itd
  11. mloody_s-line odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    ma ktos na sprzedaz http://a4-klub.pl/kupie-23/pilnie-kupie-waz-turbo-b7-2-0tdi-319748/
  12. czerwone ale juz diody tam sa
  13. na sobote po 18 ja tez chetny:decayed:
  14. A jak mały ten spot? i bo będzie ktoś!
  15. nie mam narazie aparatu a kalkulatorem to uja widac:facepalm:
  16. koledzy wybiera sie jutro ktos na targi polagra2014???
  17. leniwa pipo! https://imagizer.imageshack.us/v2/496x372q90/692/dscf6395f.jpg https://imagizer.imageshack.us/v2/496x372q90/845/dscf6396h.jpg https://imagizer.imageshack.us/v2/496x372q90/832/dscf6394s.jpg https://imagizer.imageshack.us/v2/388x519q50/545/img0072km.jpg https://imagizer.imageshack.us/v2/496x372q90/715/dscf6267n.jpg tyle powinno Cie przekonać przemysle to jeszcze:P szukałem ale nie mogłem znalezc:facepalm: ---------- Post dopisany 31-01-2014 at 21:15 ---------- Poprzedni post napisany 29-01-2014 at 16:59 ---------- i po trudach wleciały bixy od Grzesia:) foty pózniej dodam:P narazie tylko same bixy bez usa i malowania:P nie podpisuje się. moje są jedynie projektory co z tego wyszło nie mam pojęcia. spokojnie opanowałem robótke, jak dorwe jakis lepszy aparat to zrobie foto:wink:
  18. leniwa pipo! https://imagizer.imageshack.us/v2/496x372q90/692/dscf6395f.jpg https://imagizer.imageshack.us/v2/496x372q90/845/dscf6396h.jpg https://imagizer.imageshack.us/v2/496x372q90/832/dscf6394s.jpg https://imagizer.imageshack.us/v2/388x519q50/545/img0072km.jpg https://imagizer.imageshack.us/v2/496x372q90/715/dscf6267n.jpg tyle powinno Cie przekonać przemysle to jeszcze:P szukałem ale nie mogłem znalezc:facepalm: ---------- Post dopisany 31-01-2014 at 21:15 ---------- Poprzedni post napisany 29-01-2014 at 16:59 ---------- i po trudach wleciały bixy od Grzesia:) foty pózniej dodam:P narazie tylko same bixy bez usa i malowania:P
  19. przegladałem watek kaffar'a i powiem ze całkiem ładnie wygląda u niego. bixy juz przyszły od gwerty:decayed: mam na oku progi od omegi po lifcie za pare groszy i mysle czy ja brac ---------- Post dopisany at 21:48 ---------- Poprzedni post napisany at 21:09 ---------- to co wogóle nie rezac bixow?? czy wsadzic bixy i dołożyć kierunek z boku w pomarańcz USA a reszta srebna?? czy bixy kierunek w pomarancz USA i na czarno robic???
  20. a ma ktos foto jak by to wyglądało przy miom kolorze lz5k?? ---------- Post dopisany 27-01-2014 at 21:30 ---------- Poprzedni post napisany 21-01-2014 at 19:50 ---------- i doszły żółte halo kaju dziex za folie:decayed: http://imageshack.com/a/img194/5341/2i7r.jpg http://imageshack.com/a/img706/2496/vfoh.jpg a wczoraj jeszcze wskoczył przebieg na 177777km:grin: http://imageshack.com/a/img689/4334/8v3c.jpg ---------- Post dopisany at 21:31 ---------- Poprzedni post napisany at 21:30 ---------- sorki za marne foty ale robione tel:facepalm:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.