Treść opublikowana przez mloody_s-line
-
[b5ADR] avant by mloody (-40+17",bixy,polift,USA,NAVI)
a mi się bardziej podoba. Jest założoną ori z polifta. Małe przeróbki i pasuje idealnie:) chociaż lepiej by wyglądało jak by był czarny środek. Ale zostaje tak jak jest. ---------- Post dopisany 28-04-2013 at 19:27 ---------- Poprzedni post napisany 18-02-2013 at 15:40 ---------- i czas na zmiany:P wkoncu wiosna"D:decayed: białe 17 wleciały i dystans 20mm i pare naklejek na tylniej szybie:grin:
-
Spot Leszno
mam przepływke do 1.8 wiec mozesz podleciec i popatrzymy co i jak:P vaga tez mam jak by co jak co to pisz na gadu
-
Spot Leszno
kaju chetnie bym jechał bo mam 60km ale to jest okres żniw wiec moge jedynie wieczorem sie urwać i wpaść na piwko:)
-
Spot Leszno
witam:P wstawiaj foty auta:P czesto bywam w g-n wiec bede wypatrywał b6 avant:P
-
Spot Leszno
w sumie to ja tez przeoczylem. ehh ale i tak bym nie dotarł na tą godz bo praca niestety. ale nastepnym razem pisac chociaz na kom:P
-
Spotkania na drodze
pozdro dla kolegi szarej b6 sedan na blachach EWE.... widziany kilka razy w Pępowie:)
-
Spot Leszno
dwa razy do tej samej rzeki nie wchodzi sie:D:D
-
CZERWONA soczewka, jak to zrobić? LINK !!
foto dodam jak znajde aparat:P chyba ze jutro zrobie kalkulatorem:P dałem 1 diode czerwona 5mm nad zarówką i podłączone jest do kabla czarno zielonego w słupku przy szybie:P ---------- Post dopisany at 23:02 ---------- Poprzedni post napisany at 23:01 ---------- i jak dlamnie ta jedna dioda wystarczy spokojnie. efekt taki jak na flmiku
-
Spot Leszno
nu pany cos trzeba by było zrobic:P:P greg te baby na wiosne to głupieja że szok:D to moze ktos poda jakis termin??? ja tym razem milcze"D ale postaram sie wpaśc
-
Spot Leszno
siema:) pany zyjecie???
-
CZERWONA soczewka, jak to zrobić? LINK !!
jawor zrobiłem u siebie:P plus podłączyłem pod bezpiecznik nr 14 a mase pod kabel czarno zielony w słupku kierowcy:) w dzien wogóle tego nie widac:P
-
CZERWONA soczewka, jak to zrobić? LINK !!
u mnie leża diody juz tylko trzeba pobawic sie i zamontowac:P
-
Konkurs o mega wypaśny kask :) ZAGŁOSUJ :)
i odemnie poszło:)
-
Spot Leszno
ja proponuje cos koło 17 marca albo i póżniej zrobić jakiś spocik
-
licznik zle wskazania 2,5 tdi
witam mam problem w audi 2.5 tdi 2000r otóż temperatura pokazuje wciąż 120st C a wskażnik paliwa przy polowie zaswieca sie kontrolka paliwa na pół fisie a oprócz tego pół fis ma wypalone linie i czy można wymienić na pełen fis bez przeróbek w instalacji? czy idzie wskażnik temp oraz paliwa jakoś zakodować vagiem? na klimatroniku temp pokazuje peawidłowo a i zapomniał bym nie pokazuje jeszcze prędkości. ma ktoś jakieś pomysly?
-
czujnik temp silnika prosze o pomoc
czujnik wymieniłem jakieś 3 miesiące temu. Ten niebieski z tylu silnika
-
czujnik temp silnika prosze o pomoc
Podepne się pod temat. U mnie jest taki problem że na klimatroniku kanał 51 pokazuje 90st a na zegarach zaniża ok 25st. Idzie szukać przyczyny? Vag Nie wywala żadnych błędów
-
Silnik 1.8 125 koni-problemy
u mnie kolego też tak jest. Za zapadka otwiera się gdy ostro wcisNiesz na gaz w celu zwiększenia dawki w danym momencie.
-
Wyciek Oleju.
jeśli się Nie mylę to bez odkręcania pokrywy idzie wymienić ten zimering. Wyciągasz stary i delikatnie wciskasz nowy. Jak się mylę to proszę mnie poprawić.
-
Dwumas
w benzynie dwumas tak szybko Nie pada. I raczej wszystkie adr miały dwumas
-
Rozrzad.
wymiana co 60tys a jak ori to 120tys
-
Czy Wasze kobiety, też mają już dosyć forum A4 ??
dokładnie tak samo mam:D
-
[b5ADR] avant by mloody (-40+17",bixy,polift,USA,NAVI)
chodzi o podłączenie czy montaż w zderzak? ---------- Post dopisany at 16:06 ---------- Poprzedni post napisany at 16:04 ---------- koledzy co sądzićie o tej ramce dookoła mieszka zmiany biegów? ---------- Post dopisany at 16:07 ---------- Poprzedni post napisany at 16:06 ---------- http://img708.imageshack.us/img708/419/20130216096.jpg
-
Silnik 1.8 125 koni-problemy
jak delikatnie bedziesz wciskał gaz to nie powinny sie nawet otworzyć tak jest u mnie, ale niech sie wypowiedzą inni użytkownicy:decayed:
-
Czy Wasze kobiety, też mają już dosyć forum A4 ??
Nie jest tak źle,zawsze są imieniny i urodziny to gacie za free mam:grin: Chodź nie raz myślałem co by powiedzieć żeby kasę dawali:polew: hehe tylko podartych gaci nie widać a wypas w aucie zaraz sie rzuca w oczy:decayed: