Treść opublikowana przez mloody_s-line
-
Spot Leszno
a skąd ty jestes dokladnie
-
Spot Leszno
jak masz połączenie to nawet tramwajem mozesz:grin:
-
Spot Leszno
chyba na wylocie w kierunku ostrowa dobrze mysle??? ---------- Post dopisany at 19:18 ---------- Poprzedni post napisany at 19:17 ---------- To ja odpadam.. Nie lubię kawy :polew: no to herbate:grin: chyba ze wolisz cos mocniejszego
-
Spot Leszno
no to dali ustalic jakis termin i bysmy skoczyli na kawe :decayed: ja proponuje najpierw to aby chętni co by przyjechali sie tu wpisali do np 25 tj niedziela. i wtedy ustalimy jakis termin dogodny dla kazdego.
-
Spot Leszno
nie nie nie nie nie ucze sie jak na razie hihi chociaz miałem plany isc na poli bude do leszna ale nie wydalo w tymroku:/ ---------- Post dopisany at 19:04 ---------- Poprzedni post napisany at 19:03 ---------- nie kiedy bywam w miejskiej gorce. mozy bys podlecial kiedys jak bede:P
-
Spot Leszno
coś ty patryk nie żartuje sobie:) hehe a co tam jest we wrocku?
-
Spot Leszno
to kiedy sie widzimy:P:P
-
Spot Leszno
jawor w tym wątku chociaż nie handluj hehe ---------- Post dopisany at 15:43 ---------- Poprzedni post napisany at 15:42 ---------- patryk to czasem mogę dostać baty ne ciebie ---------- Post dopisany at 15:46 ---------- Poprzedni post napisany at 15:43 ---------- hehe mam już ustawione pod gleba wtedy będzie ok:) a tak serio to muszę poprawić stacje kontroli bo tak dobrze mi ustawili
-
Spot Leszno
a masz afn czy 1z?
-
[b5ADR] avant by mloody (-40+17",bixy,polift,USA,NAVI)
i troche z wnetrza:P:decayed: <br /><br />\ <br /><br /> <br /><br /> <br /><br /> <br /><br /> ---------- Post dopisany at 12:24 ---------- Poprzedni post napisany at 12:22 ---------- kolego widać to dopiero wieczorem:P pstrykne foto to wrzuce:P może nawet dzis ---------- Post dopisany at 12:46 ---------- Poprzedni post napisany at 12:24 ---------- i po kilku propozycjach znajomych wybrałom ze fele idą całe w polerke:P cala zima na to hehe:grin: ---------- Post dopisany at 12:48 ---------- Poprzedni post napisany at 12:46 ---------- i wczoraj doszło podświetlanie LED white po otwarciu drzwi z tyłu bo z przodu jest ori ale wsadze tam led:decayed: foto również wieczerem jak sie zciemni:P:P ---------- Post dopisany 19-11-2012 at 19:13 ---------- Poprzedni post napisany 18-11-2012 at 12:48 ---------- po kilkunastu próbach robienia fot za holery nie mogę zrobić foty aby ująć to podświetlanie. Czy z fleszem czy bez niego i tak nic nie widać.
-
Spot Leszno
no no no. Hihi:)
-
Spot Leszno
hehe 1z kontra adr? Co mówicie warto? ---------- Post dopisany at 15:47 ---------- Poprzedni post napisany at 15:42 ---------- patryk a prawda że PRA nie lubią zbytnio PGSów? Bo mnie już takie słuchy doszły. Hehe
-
Spot Leszno
nie na to jak spot w dwie osoby:) hehe
-
[b5ADR] avant by mloody (-40+17",bixy,polift,USA,NAVI)
nu to trudno jawor a co z ta miska ---------- Post dopisany 18-11-2012 at 11:39 ---------- Poprzedni post napisany 06-11-2012 at 11:07 ---------- troche new fot z dziś rana:P <br /><br /> troche brudne ale to z braku czasu aby umyć <br /><br /> <br /><br /> <br /><br />
-
Spot Leszno
jeżeli Nie zmienia mi się plany to też wpadne. Dawać o której i czy tam gdzie ostatnio?
-
Spot Leszno
to co pany teraz w niedziele 18??? pisać kto wpadnie:P
-
osłona wałka rozrządu
moze sam poptrzebował mechanik takiej osłony:P jak byś chciał taka osłonke to mam no opchniecie jak coś to PW
-
podłączenie wzmacniacza.
kolego ten 3 to sterowanie radiem. Jest po to aby jak wyłączysz radio wyłączył się wzmacniacz i Nie pobierał prądu. Podłącz go najlepiej pod wyjście w radiu do anteny. Tam Masz Dopiero plus idź włączysz radio
-
B5 AVANT JAKIE ALU Beda pasowac
te moje alu zaloze na wiosne ale albo w polerke na lustro całe pójdą albo w jakiś kolorek z rantem polerowanym.
-
Monitor tft
jak kto woli. ja chyba tez tylko załorze czujki tylko z dzwiekiem:P monitorki zadne mi nie sa potrzebne
-
Monitor tft
szukaj na alledrogo kamerki cofania co jest notowana w lusterku środkowym. Chyba nawet było już o tym na forum:) szukaj
-
B5 AVANT JAKIE ALU Beda pasowac
kolego ją tylko grzecznie spytałem czy Masz autko podobne do mojego. Chodzi mi o wygląd środek. Pytam bo Nie znalazłem twojego tematu tu na forum.. Drzwi są do poprawki i dobrze o tym wiem będzie kasa to zrobię. Wrzuc Foty swojego autka .
-
Ciśnienie w ukladzie chlodzenia
tak jak wyżej korek upuszcza ciśnienie w układzie. A jeżeli faktycznie jest coś nie tak z autem to odkręc korek i zagrzej auto i patrz czy woda Nie wylatuje albo gulgoce
-
[B5 ADR] Czarnulka...
Ją też tam często Byłem jak miałem b3
-
B5 AVANT JAKIE ALU Beda pasowac
kolego Masz coś takiego autko jak moje? Kuknij do mojego tematu.