Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mloody_s-line

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mloody_s-line

  1. dziś na wystawie agro show bednary bardzo liczne a czwórki Ale nie spotkałem żadnej z klubowymi wlepami. Również na trasie poznań wrocław srebne b5 na psr. Pozdro:)
  2. widać że temat ciągle się rozwija:) Hehe
  3. zgadzam się z arx91. Wyposażenie się zależy od modelu silnika. Zresztą ja bym wolał zrobić swap bo wiem co mam chodzi o zawieche itd. A nigdy nie wiadomo co kupimy.
  4. Hehe:) ja Narazie do 210 bo dalej to śmierć w oczach Tu u mnie na drogach. Jedynie czego mi brakuje to szustego biegu mógł by jeszcze być bo jak jadę ojca b7 2 litry to przyzwyczajony do tel 6 Jestem
  5. a w baku wir:d
  6. i wtedy by cieszyła moc z 1.8t hihi a spalanie podobne do naszego
  7. Hehe zaraz lepiej:) trzeba by było wymyślić jakiś temat Aby te nasze "baby" też się więcej udzielały:)
  8. wal śmiało też tak miałem że auto jest wyrejestrowane
  9. Ale i tak Każdy te przepisy łamie. Niema ludzi idealnych.
  10. Nu tak kolego. Ale to wtedy za ta kasę to wolał bym kupić 1.8t i zrobić swapa. Przynajmniej pewniejszy wydatek.
  11. Nu coś też w tym racji jest:) Hehe
  12. kolego jak włączan postój to automatycznie gasna dzienne:) mam założony przekaźnik chyba nr 561. A dodatkowy włącznik mam po to Aby jak przekręce kluczyk nie świeciłymi cały czas. ---------- Post dopisany at 20:22 ---------- Poprzedni post napisany at 20:20 ---------- zresztą widać dużo takich aut wieczorem co jeździ na dziennych i mijania. Jak złapia misiaczki to dowód leci i ok 2stów mandatu:)
  13. Ale co da te 10km więcej? Na moje to nic wielkiego. Szkoda kasy Aby coś robić z tym silnikiem. Takie jest moje zdanie.
  14. mam felgi 17 et 50. Jakie dystanse musiał bym mieć Aby to wyglądało przyzwoicię?
  15. ja tam pociągNolem kable pod kiera i mam osobny włącznik jeszcze do tego. A czy pasują do audi dzienne to kto jak woli. Mi w miarę się podoba. Ktoś Chce widzieć to zapraszam do mojego wątku:)
  16. kolego poszukaj wątku w warsztacię. Napewno jest gdzieś na pierwszych stronach:)
  17. też to zauważyłem że lubi wysokie obroty. Eh
  18. Hehe norma:) widzisz Sam jak są u mnie. Też diagnosta ustawial lampy.
  19. a też mam 15 na 195 na 65
  20. polskie prawo jest zbyt łagodne Aby takich oszustów łapać. Znając życie przyjmą zgłoszenie i zaleca w kulki. Najlepiej to Żeby im złodzieja za rękę przyprowadzić to by i tak powiedzieli że znaleźli go sami.
  21. mam też adr i na moje to kiepsko przyśpięsza. mógł by lepiej. Kiedys Patrzyłem to też trochę więcej jak 220 pociągną. Ale strasznie słaby jest tak do 3tys obr mi się wydaje później jak przekroczy 4tys to lepiej idzie. Też tak macie?
  22. u mnie w 1.8 przy 3tys pokazuje ok niecałe 110km/h. A na vagu na biegu jalowym pokazuje 840/780
  23. a może ktoś przekładał silnik i wsadził adr'a
  24. na forum audi 80 jest nawet dużo kobitek a tutaj jeszcze nie spotkałem:/ może słabo szukam. Hehe
  25. dobry koń nawet w błocie pociągnie:) Hehe dajcie Nu dojść do siebie może wkońcu odpisze:)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.