Treść opublikowana przez mloody_s-line
-
Spotkania na drodze
dziś na wystawie agro show bednary bardzo liczne a czwórki Ale nie spotkałem żadnej z klubowymi wlepami. Również na trasie poznań wrocław srebne b5 na psr. Pozdro:)
-
Silnik 1.8 125 koni-problemy
widać że temat ciągle się rozwija:) Hehe
-
Silnik 1.8 125 koni-problemy
zgadzam się z arx91. Wyposażenie się zależy od modelu silnika. Zresztą ja bym wolał zrobić swap bo wiem co mam chodzi o zawieche itd. A nigdy nie wiadomo co kupimy.
-
Silnik 1.8 125 koni-problemy
Hehe:) ja Narazie do 210 bo dalej to śmierć w oczach Tu u mnie na drogach. Jedynie czego mi brakuje to szustego biegu mógł by jeszcze być bo jak jadę ojca b7 2 litry to przyzwyczajony do tel 6 Jestem
-
Silnik 1.8 125 koni-problemy
a w baku wir:d
-
Silnik 1.8 125 koni-problemy
i wtedy by cieszyła moc z 1.8t hihi a spalanie podobne do naszego
-
Pytanie
Hehe zaraz lepiej:) trzeba by było wymyślić jakiś temat Aby te nasze "baby" też się więcej udzielały:)
-
rejestracja pojazdu
wal śmiało też tak miałem że auto jest wyrejestrowane
-
Światła do jazdy dziennej.
Ale i tak Każdy te przepisy łamie. Niema ludzi idealnych.
-
Silnik 1.8 125 koni-problemy
Nu tak kolego. Ale to wtedy za ta kasę to wolał bym kupić 1.8t i zrobić swapa. Przynajmniej pewniejszy wydatek.
-
Wakacje, Ja sam + Trzy koleżanki... co zabrać? ;)
Nu coś też w tym racji jest:) Hehe
-
Światła do jazdy dziennej.
kolego jak włączan postój to automatycznie gasna dzienne:) mam założony przekaźnik chyba nr 561. A dodatkowy włącznik mam po to Aby jak przekręce kluczyk nie świeciłymi cały czas. ---------- Post dopisany at 20:22 ---------- Poprzedni post napisany at 20:20 ---------- zresztą widać dużo takich aut wieczorem co jeździ na dziennych i mijania. Jak złapia misiaczki to dowód leci i ok 2stów mandatu:)
-
Silnik 1.8 125 koni-problemy
Ale co da te 10km więcej? Na moje to nic wielkiego. Szkoda kasy Aby coś robić z tym silnikiem. Takie jest moje zdanie.
-
Znaczenie ET Felgi
mam felgi 17 et 50. Jakie dystanse musiał bym mieć Aby to wyglądało przyzwoicię?
-
Światła do jazdy dziennej.
ja tam pociągNolem kable pod kiera i mam osobny włącznik jeszcze do tego. A czy pasują do audi dzienne to kto jak woli. Mi w miarę się podoba. Ktoś Chce widzieć to zapraszam do mojego wątku:)
-
halogeny do przedlifta
kolego poszukaj wątku w warsztacię. Napewno jest gdzieś na pierwszych stronach:)
-
Silnik 1.8 125 koni-problemy
też to zauważyłem że lubi wysokie obroty. Eh
-
Spot Leszno
Hehe norma:) widzisz Sam jak są u mnie. Też diagnosta ustawial lampy.
-
Silnik 1.8 125 koni-problemy
a też mam 15 na 195 na 65
-
prośba o zidentyfikowanie użytkownika "ArniKRAKÓW" !!!!
polskie prawo jest zbyt łagodne Aby takich oszustów łapać. Znając życie przyjmą zgłoszenie i zaleca w kulki. Najlepiej to Żeby im złodzieja za rękę przyprowadzić to by i tak powiedzieli że znaleźli go sami.
-
Silnik 1.8 125 koni-problemy
mam też adr i na moje to kiepsko przyśpięsza. mógł by lepiej. Kiedys Patrzyłem to też trochę więcej jak 220 pociągną. Ale strasznie słaby jest tak do 3tys obr mi się wydaje później jak przekroczy 4tys to lepiej idzie. Też tak macie?
-
Obroty a prędkość
u mnie w 1.8 przy 3tys pokazuje ok niecałe 110km/h. A na vagu na biegu jalowym pokazuje 840/780
-
ADR Turbo - co to ???
a może ktoś przekładał silnik i wsadził adr'a
-
Pytanie
na forum audi 80 jest nawet dużo kobitek a tutaj jeszcze nie spotkałem:/ może słabo szukam. Hehe
-
Wakacje, Ja sam + Trzy koleżanki... co zabrać? ;)
dobry koń nawet w błocie pociągnie:) Hehe dajcie Nu dojść do siebie może wkońcu odpisze:)