Treść opublikowana przez mloody_s-line
-
Spot Leszno
kiedy? ---------- Post dopisany at 09:04 ---------- Poprzedni post napisany at 08:59 ---------- a nie dało by rady bliżej? Bo ja do leszna mam 50km. Może osięczna?
-
Spot Leszno
ja również pisze się na spota:) pisać jak by co.
-
Chyba para i woda z tłumika
u mnie też takie same są objawy i tak jak piszą koledzy wcześniej ten typ tak ma. Pomoc jak leci woda to wszystko jest ok z silnikiem:)
-
Spot Leszno
raczej w domu będę. Ewentualnie na 3 lub 4 dni gdzieś wyskocze nad jezioro z dziewoszka:) a tymczasem w domu jeszcze żniwa mam Ale pogoda do d*py bo ciągle pada
-
Widziany,widziana-kiedy i gdzie?
ciemny sedan b5 na PKS często widziany w okolicach pępowa
-
Spot Leszno
a ja właśnie zaczynam dwu tygodniowy urlop:) Ale jak by co to na spota się pisze.
-
Spot Leszno
pewnie tak:)
-
Spot Leszno
ja podobnie kolego... Cisza na maxa. Zamiast nas Tu więcej być to co raz mniej
-
Spot Leszno
koledzy wybiera się ktoś na DUB IT KIELCE? ---------- Post dopisany 03-08-2012 at 18:00 ---------- Poprzedni post napisany 06-07-2012 at 15:45 ---------- co Tu tak cicho?
-
Widziany,widziana-kiedy i gdzie?
w moich stronach również jeździ dużo audi i też nie znalazłem na forum:) ostatnio srebny avant b5 nad zalewem w jutrosinie na blachach PKS. Pozdrawiam tych trzech panów z pieskim:)
-
Kodowanie sterowników w Audi A4 B5 (1995-2001)
panowie kodowalem w sterowniku nr 17 kontrolke pasów i zużycia klocków oraz płynu do sprysków. Wszystko było ok do momentu aż odpalilem auto. Wskaźnik od obrotów pokazuje mi mniejsze zaniża obroty. Na klimatroniku pokazuje prawidłowe a na licznik pokazuje do 4.5tys i jak odpale to ok 600. Idzie to zmienić Aby wróciło wszystko do normy
-
Czujnik halla problem
ja mam też podobny problem. Raz gdy ruszam to wogóle nie Chce iść auto a raz jest dobrze. I tak się dzieje Ale nie zawsze. Zauważyłem też że pali dużo więcej. Wymieniłem sondę i przepływke w zeszłym tygodniu, ---------- Post dopisany at 08:54 ---------- Poprzedni post napisany at 08:51 ---------- a i rozrzad jest ok. Ma ktoś jakiś pomysł od czego zacząć co może być przyczyną? Na vagu brak błędów.
-
[B5 AEB] Brązowe 1,8T :)) Gwint + 18' Keskin KT1!
Ładną sztuka:) środek taki jak mój tylko dodatki u mnie alu.. Bezawaryjnosci życzę
-
[B5 AFN] Seryjny Avant
ładną ładną kolego:) podobna do mojej:) Hehe ja zamiast skóry mam cały jasny środek.. Pzdr i powodzenia w modach:)
-
Spociki w Kielcach
koledzy możecie mi powiedzieć od której w sobotę jest wstęp dla widzów? Bo się wybieram ze znajomymi a nie chcięlibyśmy pocałować klamki Pzdr Paweł
-
Spotkania na drodze
ciemne b5 SEDAN na KLL w gostyniu ktoś z klubu? Pzdr:)
-
[b5ADR] avant by mloody (-40+17",bixy,polift,USA,NAVI)
kupiłem świece firmy beru i zrobiłem przez week ok 200km i auto umarło brak mocy. Czyżby świece padły? Jak założe stare ngk to jest wszystko ok. Jutro będę reklamował te świece chyba.
-
[b5ADR] avant by mloody (-40+17",bixy,polift,USA,NAVI)
lukas byłem tylko moment na kompie a teraz z tel pisze więc jak znajdę więcej czasu to ogarnę to:) ---------- Post dopisany at 22:30 ---------- Poprzedni post napisany at 22:28 ---------- lampy tył już takie były jak go kupiłem. Ogółem to w dzień to nie ciekawie wygląda. W nocy trochę lepiej. Ale tak jak piszesz zmienię chyba na ori Ale jeszcze są inne wydatki więc muszę te lampy jakoś przeboleć jeszcze
-
[b5ADR] avant by mloody (-40+17",bixy,polift,USA,NAVI)
i tak jak obiecałem udało mi sie zrobic przed chwila new foto tzn pakiet USA i podświetlanie po otwarciu drzwi:P :tongue4:sorki za jakość P1010522.jpg | pawela4 | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl
-
[b5ADR] avant by mloody (-40+17",bixy,polift,USA,NAVI)
na te nasze drogi to jak złotko taka zawiecha:grin: ---------- Post dopisany at 12:43 ---------- Poprzedni post napisany at 12:40 ---------- prosze o porade co mowicie warto przyciemnić te tylnie lampy czy lepiej ori kupić???
-
[b5ADR] avant by mloody (-40+17",bixy,polift,USA,NAVI)
wymieniłem sondę i przepływke i teraz jest chyba ok.. auto dostało mocy. Gadalem z pawłem nt logów i teraz są prawidłowe. ---------- Post dopisany 01-07-2012 at 11:12 ---------- Poprzedni post napisany 28-06-2012 at 11:01 ---------- i kolejny mod zrobiony:) podświetlanie led po otwarciu drzwi:) nawet ładnie to świeci. Foty dodam jak dorwe cyfrowke wieczorem:)
-
[B5 ADR] Zielony Avant na glebie ;p gwint 17" s-line skora duzo forek na kazdej str
ładnie ładnie motorek taki jak mój:) i nawet blisko mnie bo ja PGS:) zapraszam do mnie:)
-
[ALL B5] Avant Porsche Signal Green by Spartan
ładny avant i ten kolor:) u mnie czasem taki podobny jest na wsi na DW. Ale się chowa do twojego.
-
Brakujący przekaźnik
podepne się do tematu. Mi też brakuje tego przekaźnika. Od czego on jest bo szukam i nie znalazłem nic na ten temat.
-
[b5ADR] avant by mloody (-40+17",bixy,polift,USA,NAVI)
i mini spocik był dzieki koledzy:) kilka poprawek zrobiłem i teraz auto śmigo jak należy:D ---------- Post dopisany at 22:11 ---------- Poprzedni post napisany at 22:09 ---------- myśle czy nie założyć spowrotem ori ramki:P bo ta czarna troche nie pasi:kwasny: za duzo chromu