Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mloody_s-line

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mloody_s-line

  1. jestem za:)
  2. u mnie też tak miał do czasu idź wkońcu Nie znalazłem przyczyny. Przy kolektorze u mnie są klapki sterujące powietrzem. I ta część co jest odpowiedzialna za ich regulację była urwana . Ale u mnie to najbardziej było czuć przy 3 do 4tys obrotów. Miał tak jak by muła.
  3. juz tak robiłem nie raz i d*pa
  4. jak narazie to nic Nie robiłem z tym. Brak czasu aby zacząć głębiej szukać przyczyny. Ale Niebawem się zabiore za to
  5. mloody_s-line odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.8
    napisz jak coś zdziałasz.
  6. zgadza się mi już parę razy się przydał bo policmajstry Nie śpią u nas niestety.
  7. bloki mają takie same ale różnią się trochę góra tj głowica. Inny Napinacz np itd chociaż mogę się mylić.
  8. mloody_s-line odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.8
    wlej ten sam co lales. ją u siebie też mam pół syntetyk
  9. mloody_s-line odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.8
    No jak oleju Nie bierze to stawiam na pompę. Jeżeli będzie zasyfiona to odkręc i wyczyśc. I polecam zmianę oleju odrazu wraz z filtrem
  10. mloody_s-line odpowiedział(a) na trec1000 temat w 1.8
    może Nie każde pasują
  11. mloody_s-line odpowiedział(a) na trec1000 temat w 1.8
    na moje to jeżeli jest taka sama w mocowaniu i taka sama jest wtyczka to powinna pasować. Ją kupiłem ori używke taka sama ale inne numery i pasuje
  12. mloody_s-line odpowiedział(a) na trec1000 temat w 1.8
    No chciałem właśnie ci to pokazać abyś się przejechał bez przepływki.odłączasz wtyczkdi jedziesz
  13. mloody_s-line odpowiedział(a) na trec1000 temat w 1.8
    błąd wyskakuje bo masz pewnie pełną skrzynkę. ---------- Post dopisany at 17:08 ---------- Poprzedni post napisany at 17:06 ---------- a odłącz kolego przepływke i jedz się przejechać bez niej. Ale potem ci błąd wyskocz jak Masz vaga to śmiało sam go ustniesz
  14. mloody_s-line odpowiedział(a) na trec1000 temat w 1.8
    a z drugiej strony to jak by była przepływka walnieta to by więcej palił i miał muła. Przynajmniej tak u mnie było. A za obroty to odpowiada silniczek krokowy, czujnik temperatury może być winny również. Nie powiedziane że przepływka. ---------- Post dopisany at 17:00 ---------- Poprzedni post napisany at 16:59 ---------- daj numery i foto przepływki. ---------- Post dopisany at 17:04 ---------- Poprzedni post napisany at 17:00 ---------- dobra jeżeli jest taka sama jak na tych fotach co na aukcji to Nie posiadam akurat.
  15. mloody_s-line odpowiedział(a) na trec1000 temat w 1.8
    szukaj kogoś kto ma w aucie taki sam i podmiencię i wszystko będziesz wiedział. Ja kupiłem za 5dych używke i narazie jest dobrze.
  16. mloody_s-line odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.8
    kolego sprawdź najpierw czy Nie jest zatkany smok. Moje pytanie bierze ci olej? Manka by co sprawna używana pompę ---------- Post dopisany at 16:49 ---------- Poprzedni post napisany at 16:48 ---------- mam jak by co sprawna pompę przebieg silnika ok140tys
  17. czyli nici jednym słowem z pomysłu. No to temat do zamknięcia w takim razie.
  18. co tu taka cisza pany?
  19. No rozumiem kolego. A jak by dołożyć żarówke albo diode do halo? Też będą się czepiac?
  20. witam. Co wy na to gdyby przerobić halogeny jako światła dzienne ? Jak mają się do tego policmajstry? Bo tak sobie myślalem aby przerobić je tak aby się włączały po zapaleniu auta i gasły po włączeniu postojówek ale też działały jako halogeny później. Co wy o tym sądzicię? Myślalem jak to zrobić i już mam pomysł na to. Tylko jestem ciekaw opini o tym. Piszcie co sądzićie a jak przejdzie taki pomysł to napisze co potrzeba i jak zrezac:) czekam na opinię panowie.
  21. hehe ja u siebie też mam przełącznik.
  22. mi też ok 10 spali w cyklu mieszanym. A zwłaszcza jak do pracy mam 6km to wciąż na zimnym silniku chodzi.
  23. w moich okolicach jeździ b5 z obrysami. Wydaje ni się że ma założone miałe kierunki boczne od polifta. Zamontowane są w zderzaku blisko kół i z 5cm wyżej niż dokładka zderzaka
  24. bo jest zawias 1ba i niestety tak wysoko stoi
  25. bo ją wiem czy 17"to takie małe? Jak dla mnie to i tak już duże w porównaniu do 15" muszę je odnowić i teraz myślę czy zostawić srebrne czy inny kolor zapodać.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.