Treść opublikowana przez mloody_s-line
-
[B5 ADR] Czarnulka...
fajne:) coraz wiecej ADRów widzę na forum. Hehe kolego Nie byłeś czasem na forum audi80.pl?
-
Audi A4 B5 by MatUsh Gwint, 18" Flat Five, Xenon, Skóra
ładna sztuka:) te lampy zmien na polifty bo te Nie pasują do b5 a tak to spoko
-
Silnik 1.8 125 koni-problemy
amelinium pewno. A patrzyłes na ta czujke już?
-
[B5 AEB] Brązowe 1,8T :)) Gwint + 18' Keskin KT1!
No tak też myślalem bo przed liftowe a3 miały tak wsteczny
-
Problem z czytnikiem na górnym wałku
nie poprostu mam tak jak na foto i nie wiem która jest do adr z kol plastikowym ze zmiennyni łopatkami a która do adr przed 97. moze sie myle ale jaka spełnia to różnice to nie wiem bo jak założe jedną to auto chodzi inaczej tzn obroty sie zmieniaja, przy ruszaniu chwile sie zadławi a przy drugiej znów odczówalny jest spadek mocy ---------- Post dopisany at 19:46 ---------- Poprzedni post napisany at 19:44 ---------- i prosił bym o podział jezeli ktos to ogarnia
-
Silnik 1.8 125 koni-problemy
spoko to będe czekał
-
[B5 AEB] Brązowe 1,8T :)) Gwint + 18' Keskin KT1!
kolego a ten wsteczny nie jest u cie czasem od siebie gałka i do tyłu?? ale moge sie mylić
-
Silnik 1.8 125 koni-problemy
nu to czekam kolego:) wystarczy zdjąć osłonę górna rozrządu i klucz 10 aby odkręcić ten czujnik .
-
Silnik 1.8 125 koni-problemy
otóż mam problem i nikt mi nie umie powiedzieć który ten czytnik w czujniku Halla koło rozrządu jest do adr'a z plastikowym kolektorem o ile to robi jakąś róznice. mógł by ktoś to sprawdzić u siebie w aucie który ma zamontowany? 2012-10-30-025.jpg | pawela4 | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl ---------- Post dopisany at 20:49 ---------- Poprzedni post napisany at 20:41 ---------- koledzy wątek mam w dziale elektrycznym i tam są fotki. Proszę niech ktoś sprawdzi u siebie który ma ten czytnik z góry dzięki:)
-
Widziany,widziana-kiedy i gdzie?
czarny sedan b5 na blachach pks w gebicach często stoi. Pzdr
-
[B5 ADP] Moja jasna seria, może nie ma czym ale się pochwalę ;) - grafitowe łopaty 17
zgadzam sie hehe:decayed: ale cos za cos
-
Zawór N80 i DV
chwila aby znajde ten temat o tym dolocie co ci pisałem ---------- Post dopisany at 19:08 ---------- Poprzedni post napisany at 19:04 ---------- chwila aby znajde ten temat o tym dolocie co ci pisałem http://a4-klub.pl/silniki-benzynowe-30/silnik-125-koni-problemy-245106/index3.html kuknij na ten temat końcówka 3 str itd
-
Wymiana rozrządu
u mnie tez tyle wyszły części i również sam robiłem:wink:
-
[b5ADR] avant by mloody (-40+17",bixy,polift,USA,NAVI)
skóra kremowa? Wyslij mi foto na pw albo meila z cenami. ---------- Post dopisany 05-11-2012 at 18:45 ---------- Poprzedni post napisany 03-11-2012 at 19:47 ---------- i kolejny mod:) podświetlanie gałki wraz z tunelem środkowym podobnie jak w b7. Foty dam w najbliższym czasie bo robione tel Nie wyszły a cyfrowka w tereNie. Ale nawet fajnie to wygląde
-
[B5 ADP] Moja jasna seria, może nie ma czym ale się pochwalę ;) - grafitowe łopaty 17
ładne autko. Mam też jasny środek:) choć jest inny niż u ciebie.
-
[B5 ADR] Audi A4 1.8
krótko zwięzłe hehe:)
-
Problem z czytnikiem na górnym wałku
witam. otóż mam problem i nikt mi nie umie powiedzieć który ten czytnik w czujniku Halla koło rozrządu jest do adr'a z plastikowym kolektorem o ile to robi jakąś róznice. mógł by ktoś to sprawdzić u ciebie w aucie który ma zamontowany? 2012-10-30-025.jpg | pawela4 | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl ---------- Post dopisany 02-11-2012 at 18:42 ---------- Poprzedni post napisany 01-11-2012 at 12:01 ---------- nikt Nie pomoże? ---------- Post dopisany 05-11-2012 at 16:15 ---------- Poprzedni post napisany 02-11-2012 at 18:42 ---------- ???
-
Zawór N80 i DV
a Masz kolego zmienna geometrie łopatek w kolektorze dolotowym?
-
Pęknięty pasek rozrządu
jak by co to mam całe uzbrojenie głowicy na sprzedaż. Zawory, zabezpieczenia sprężynki walki krzywki itd. Jak co to pw
-
[b5ADR] avant by mloody (-40+17",bixy,polift,USA,NAVI)
jawor ale mudl się aby były proste jak założe bo w przeciwnym razie powiesze cię za jajeczka (o ile Jeszcze Masz:d) hehe
-
[b5 1.8t ANB] Czarny avant
ładna ładna kolego:)
-
[b5ADR] avant by mloody (-40+17",bixy,polift,USA,NAVI)
drobne poprawki:) post pierwszy:decayed:
-
przepływomierz - pilne!
a może czujnik temperatury jest winny? u mnie jak miałem przepływke walnieta to palił od uja i Nie miał mocy. Ale obroty były ok.
-
łożysko na sprężarce
witam. Od jakiegoś czasu żęzoli łożysko na sprężarce w audi b7 2.0tdi 140km. Czy jest ono wymienne czy trzeba szukać nowej sprężarki?
-
Kierunkowskazy przednie w stylu amerykańskim
kolego bo byś musiał wlutowac diody w plusowy kabel-po jednej na stronę i po problemie. Koszt ok 2zł