Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mloody_s-line

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mloody_s-line

  1. fajne:) coraz wiecej ADRów widzę na forum. Hehe kolego Nie byłeś czasem na forum audi80.pl?
  2. ładna sztuka:) te lampy zmien na polifty bo te Nie pasują do b5 a tak to spoko
  3. amelinium pewno. A patrzyłes na ta czujke już?
  4. No tak też myślalem bo przed liftowe a3 miały tak wsteczny
  5. nie poprostu mam tak jak na foto i nie wiem która jest do adr z kol plastikowym ze zmiennyni łopatkami a która do adr przed 97. moze sie myle ale jaka spełnia to różnice to nie wiem bo jak założe jedną to auto chodzi inaczej tzn obroty sie zmieniaja, przy ruszaniu chwile sie zadławi a przy drugiej znów odczówalny jest spadek mocy ---------- Post dopisany at 19:46 ---------- Poprzedni post napisany at 19:44 ---------- i prosił bym o podział jezeli ktos to ogarnia
  6. spoko to będe czekał
  7. kolego a ten wsteczny nie jest u cie czasem od siebie gałka i do tyłu?? ale moge sie mylić
  8. nu to czekam kolego:) wystarczy zdjąć osłonę górna rozrządu i klucz 10 aby odkręcić ten czujnik .
  9. otóż mam problem i nikt mi nie umie powiedzieć który ten czytnik w czujniku Halla koło rozrządu jest do adr'a z plastikowym kolektorem o ile to robi jakąś róznice. mógł by ktoś to sprawdzić u siebie w aucie który ma zamontowany? 2012-10-30-025.jpg | pawela4 | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl ---------- Post dopisany at 20:49 ---------- Poprzedni post napisany at 20:41 ---------- koledzy wątek mam w dziale elektrycznym i tam są fotki. Proszę niech ktoś sprawdzi u siebie który ma ten czytnik z góry dzięki:)
  10. czarny sedan b5 na blachach pks w gebicach często stoi. Pzdr
  11. chwila aby znajde ten temat o tym dolocie co ci pisałem ---------- Post dopisany at 19:08 ---------- Poprzedni post napisany at 19:04 ---------- chwila aby znajde ten temat o tym dolocie co ci pisałem http://a4-klub.pl/silniki-benzynowe-30/silnik-125-koni-problemy-245106/index3.html kuknij na ten temat końcówka 3 str itd
  12. u mnie tez tyle wyszły części i również sam robiłem:wink:
  13. skóra kremowa? Wyslij mi foto na pw albo meila z cenami. ---------- Post dopisany 05-11-2012 at 18:45 ---------- Poprzedni post napisany 03-11-2012 at 19:47 ---------- i kolejny mod:) podświetlanie gałki wraz z tunelem środkowym podobnie jak w b7. Foty dam w najbliższym czasie bo robione tel Nie wyszły a cyfrowka w tereNie. Ale nawet fajnie to wygląde
  14. ładne autko. Mam też jasny środek:) choć jest inny niż u ciebie.
  15. krótko zwięzłe hehe:)
  16. witam. otóż mam problem i nikt mi nie umie powiedzieć który ten czytnik w czujniku Halla koło rozrządu jest do adr'a z plastikowym kolektorem o ile to robi jakąś róznice. mógł by ktoś to sprawdzić u ciebie w aucie który ma zamontowany? 2012-10-30-025.jpg | pawela4 | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl ---------- Post dopisany 02-11-2012 at 18:42 ---------- Poprzedni post napisany 01-11-2012 at 12:01 ---------- nikt Nie pomoże? ---------- Post dopisany 05-11-2012 at 16:15 ---------- Poprzedni post napisany 02-11-2012 at 18:42 ---------- ???
  17. a Masz kolego zmienna geometrie łopatek w kolektorze dolotowym?
  18. jak by co to mam całe uzbrojenie głowicy na sprzedaż. Zawory, zabezpieczenia sprężynki walki krzywki itd. Jak co to pw
  19. jawor ale mudl się aby były proste jak założe bo w przeciwnym razie powiesze cię za jajeczka (o ile Jeszcze Masz:d) hehe
  20. ładna ładna kolego:)
  21. drobne poprawki:) post pierwszy:decayed:
  22. a może czujnik temperatury jest winny? u mnie jak miałem przepływke walnieta to palił od uja i Nie miał mocy. Ale obroty były ok.
  23. witam. Od jakiegoś czasu żęzoli łożysko na sprężarce w audi b7 2.0tdi 140km. Czy jest ono wymienne czy trzeba szukać nowej sprężarki?
  24. kolego bo byś musiał wlutowac diody w plusowy kabel-po jednej na stronę i po problemie. Koszt ok 2zł

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.