Treść opublikowana przez mloody_s-line
-
Spot Leszno
arek a ty o mnie pamiętasz jeszcze?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
vario te czarne b6 na blachach WW... To twoje?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
kto jutro wybiera się na targi? Ją będę koło 11. Może zrobimy jakąś zbiórkę i przy okazji mini spot? Fajnie było by poznać kogoś nowego.
-
Spot Leszno
:facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:
-
Spot Leszno
No to czas abys w koncu pochwalil sie nowym nabytkiem no własnie grzesiu:decayed:
-
B6 DIVISION
który nastepny?? Old2new: przerobił Audi A4 na RS4. Pod maską 1.9 TDI! - Autokrata.pl
-
[B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
ma racje:grin:
-
Spot Leszno
a reszta to co??? nie spimy koledzy:decayed:
-
[ALL B5] Niebieski avant, najlepszy w mieście ;)
na reala robi robote:) ---------- Post dopisany at 19:01 ---------- Poprzedni post napisany at 19:00 ---------- aa i dzieki za pozdro:wink: p.s trza by zrobic jakis spocik:P
-
[B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
hehe:grin: nie na marne kolega wzią dwie sztuki wlep:grin: :banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan:
-
Spot Leszno
Czyli wyszło jak zawsze. Nie dawno też kilku się nas umawialo a byliśmy tylko we dwóch z jaworem. Następny spot robimy w gostyniu. Parking TESCO I odrazu deklarować się kto będzie. 1. Mloody 2. 3. Itd
-
B7 Crew
ma ktos na sprzedaz http://a4-klub.pl/kupie-23/pilnie-kupie-waz-turbo-b7-2-0tdi-319748/
-
Podświetlenie licznika przed/po lift
czerwone ale juz diody tam sa
-
Spot Leszno
na sobote po 18 ja tez chetny:decayed:
-
Spot Leszno
A jak mały ten spot? i bo będzie ktoś!
-
[b5ADR] avant by mloody (-40+17",bixy,polift,USA,NAVI)
nie mam narazie aparatu a kalkulatorem to uja widac:facepalm:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
koledzy wybiera sie jutro ktos na targi polagra2014???
-
[b5ADR] avant by mloody (-40+17",bixy,polift,USA,NAVI)
leniwa pipo! https://imagizer.imageshack.us/v2/496x372q90/692/dscf6395f.jpg https://imagizer.imageshack.us/v2/496x372q90/845/dscf6396h.jpg https://imagizer.imageshack.us/v2/496x372q90/832/dscf6394s.jpg https://imagizer.imageshack.us/v2/388x519q50/545/img0072km.jpg https://imagizer.imageshack.us/v2/496x372q90/715/dscf6267n.jpg tyle powinno Cie przekonać przemysle to jeszcze:P szukałem ale nie mogłem znalezc:facepalm: ---------- Post dopisany 31-01-2014 at 21:15 ---------- Poprzedni post napisany 29-01-2014 at 16:59 ---------- i po trudach wleciały bixy od Grzesia:) foty pózniej dodam:P narazie tylko same bixy bez usa i malowania:P nie podpisuje się. moje są jedynie projektory co z tego wyszło nie mam pojęcia. spokojnie opanowałem robótke, jak dorwe jakis lepszy aparat to zrobie foto:wink:
-
[b5ADR] avant by mloody (-40+17",bixy,polift,USA,NAVI)
leniwa pipo! https://imagizer.imageshack.us/v2/496x372q90/692/dscf6395f.jpg https://imagizer.imageshack.us/v2/496x372q90/845/dscf6396h.jpg https://imagizer.imageshack.us/v2/496x372q90/832/dscf6394s.jpg https://imagizer.imageshack.us/v2/388x519q50/545/img0072km.jpg https://imagizer.imageshack.us/v2/496x372q90/715/dscf6267n.jpg tyle powinno Cie przekonać przemysle to jeszcze:P szukałem ale nie mogłem znalezc:facepalm: ---------- Post dopisany 31-01-2014 at 21:15 ---------- Poprzedni post napisany 29-01-2014 at 16:59 ---------- i po trudach wleciały bixy od Grzesia:) foty pózniej dodam:P narazie tylko same bixy bez usa i malowania:P
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
lubie to:kox:
-
[b5ADR] avant by mloody (-40+17",bixy,polift,USA,NAVI)
co znów wyczytali???
-
[b5ADR] avant by mloody (-40+17",bixy,polift,USA,NAVI)
kaju podeslij mi linka
-
[b5ADR] avant by mloody (-40+17",bixy,polift,USA,NAVI)
przegladałem watek kaffar'a i powiem ze całkiem ładnie wygląda u niego. bixy juz przyszły od gwerty:decayed: mam na oku progi od omegi po lifcie za pare groszy i mysle czy ja brac ---------- Post dopisany at 21:48 ---------- Poprzedni post napisany at 21:09 ---------- to co wogóle nie rezac bixow?? czy wsadzic bixy i dołożyć kierunek z boku w pomarańcz USA a reszta srebna?? czy bixy kierunek w pomarancz USA i na czarno robic???
-
[B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
- [b5ADR] avant by mloody (-40+17",bixy,polift,USA,NAVI)
a ma ktos foto jak by to wyglądało przy miom kolorze lz5k?? ---------- Post dopisany 27-01-2014 at 21:30 ---------- Poprzedni post napisany 21-01-2014 at 19:50 ---------- i doszły żółte halo kaju dziex za folie:decayed: http://imageshack.com/a/img194/5341/2i7r.jpg http://imageshack.com/a/img706/2496/vfoh.jpg a wczoraj jeszcze wskoczył przebieg na 177777km:grin: http://imageshack.com/a/img689/4334/8v3c.jpg ---------- Post dopisany at 21:31 ---------- Poprzedni post napisany at 21:30 ---------- sorki za marne foty ale robione tel:facepalm: - [b5ADR] avant by mloody (-40+17",bixy,polift,USA,NAVI)