Treść opublikowana przez gregory
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ano nie zajarało
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A rzyganie, pornosy, kompresory, imprezy, plany itp....[br]Dopisany: 17 Styczeń 2010, 00:53_________________________________________________ Ja jutro prześpię pół dnia Aha czyli to co zawsze :>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A rzyganie, pornosy, kompresory, imprezy, plany itp....[br]Dopisany: 17 Styczeń 2010, 00:53_________________________________________________ Ja jutro prześpię pół dnia
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
pornosa jakiego ja przy tym spie jak dziecko :gwizdanie: przywieź mi coś na spota, ale wiesz, nie starsze niż 20 lat [/javascript:void(0);quote]- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
TVP2 -smakosz Ale jazda, znów to obejrzeć- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a ty z babą wpadniesz i dziecmi? nie, będę JA, koleżanka i koleżanka koleżanka : lewa i prawa :polew: Pucek będzie spał między Guru a jego bratem i się przesiądzie z deski na narty :polew:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja mam stałą partnerkę :gwizdanie: lewa czy prawa ręka? niestety nie uprawiam seksu z jedyną osoba która kocham :polew: :polew: yyy ja kocham moje APU ale muszę założyć większe rurki na wydech, bo te są za cienkie i boli APU czy ciebie?- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja mam stałą partnerkę :gwizdanie: lewa czy prawa ręka? Guru się cieszy Ciekawe z czego- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Siemka!- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jak ty przychodzisz i gadasz " dupisz się od razu, czy trzeba z tobą chodzić" to się nie dziwię Jakie plany :>- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nie no :polew: ogólnie to kolorowo tu dziś- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To dobrą matkę masz :gwizdanie:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Turbina- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:no: :no:[br]Dopisany: 16 Styczeń 2010, 22:36_________________________________________________ Na 3.0TFSI się też świat nie kończy, choć żeby zrobić RS4 B8 to musieliby przebudować ten silnik mocniej i na większej turbinie, bo 5.2 nie włożą do RS4 bo 5.2 jest w RS6. Ale, może być faktycznie tak jak Krolu napisał, że RS4 B8 nie pokaże się wogóle bo wyjdzie RS5 w 3,0 TFSI nie ma turbosprężarki... jest mechaniczna sprężarka - zwana kompresorem :gwizdanie: :gwizdanie: No tak przejęzyczenie, ale czujny Krolu mnie sprowadził na prawdiłowe tory do usług :notworthy: Krolu a na czym jest 2.0TFSI? ale nie googluj Masz 2 sekundy na odpowiedz byłem w wc... ale szczerze to nie wiem... o 3,0 tfsi trochę czytałem i jak mówiłem mamy taki mega plakat schematu silnika z opisem Dokładnie taki na którym widać u góry kompresor nad głowicami W sumie to trochę kontrowersyjna decyzja jak dla mnie bo Audi rzadko stosowało kompresor a tu takie BUM!!- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:no: :no:[br]Dopisany: 16 Styczeń 2010, 22:36_________________________________________________ Na 3.0TFSI się też świat nie kończy, choć żeby zrobić RS4 B8 to musieliby przebudować ten silnik mocniej i na większej turbinie, bo 5.2 nie włożą do RS4 bo 5.2 jest w RS6. Ale, może być faktycznie tak jak Krolu napisał, że RS4 B8 nie pokaże się wogóle bo wyjdzie RS5 w 3,0 TFSI nie ma turbosprężarki... jest mechaniczna sprężarka - zwana kompresorem :gwizdanie: :gwizdanie: No tak przejęzyczenie, ale czujny Krolu mnie sprowadził na prawdiłowe tory do usług :notworthy: Krolu a na czym jest 2.0TFSI? ale nie googluj Masz 2 sekundy na odpowiedz- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Na 3.0TFSI się też świat nie kończy, choć żeby zrobić RS4 B8 to musieliby przebudować ten silnik mocniej i na większej turbinie, bo 5.2 nie włożą do RS4 bo 5.2 jest w RS6. Ale, może być faktycznie tak jak Krolu napisał, że RS4 B8 nie pokaże się wogóle bo wyjdzie RS5 w 3,0 TFSI nie ma turbosprężarki... jest mechaniczna sprężarka - zwana kompresorem :gwizdanie: :gwizdanie: No tak przejęzyczenie, ale czujny Krolu mnie sprowadził na prawdiłowe tory- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Na 3.0TFSI się też świat nie kończy, choć żeby zrobić RS4 B8 to musieliby przebudować ten silnik mocniej i na większej turbinie, bo 5.2 nie włożą do RS4 bo 5.2 jest w RS6. Ale, może być faktycznie tak jak Krolu napisał, że RS4 B8 nie pokaże się wogóle bo wyjdzie RS5- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Prawda mówiłem, ale 20:00 to ostateczny termin był żebym był w domu już Dimek ja przynajmniej przespałem (chyba??) drogę ale pod chata wypadl ci niezly paw :polew:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dimek super, że chcesz się tak poświęcić dla nas, na prawdę masz mój respect , ale w twoim planie jest jeden minus, że ja mieszkam bardziej u góry i że jak pojedziesz z nart to będziesz musiał nadłożyć kupe km, a poza tym to ja jutro wieczorem wyjeżdżam tak więc jeśli chodzi o jutrzejszy dzień to nie mogę pozostawiać wszystkiego na ostatnią minutę, wiesz jak to jest w wyjazdami, potem coś nie zagra i lipa.- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
przecież widziałeś że coś się kroi Ale mówiłem że ja na imprezę dziś odpadam a co innego jak by się robiło imprę u mnie Ja się włąśnie dziwię, że takie lokum kawalerskie, a żadnych imprez tam nie ma :gwizdanie: Jak ja bym miał takie lokum to impreza co weekend- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Zaraz się zbrowaruje- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Na prawdę fajnie by się było z wami spotkać i pogadać, ale dla jednego piwa nie opłaca mi się na Gliwice gonić, tym bardziej że mam smaka Jak nic nie wymyślimy to sobie zaraz otworzę browara :beer1: i będziemy mieli wieczór browarowy na forum- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Poza tym to nie wiem czy Guru życzy sobie wogóle gości w swoim mieszkaniu, nie ma go tutaj więc nawet nie wie że my coś planujemy :gwizdanie:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Kurna niech ktoś w końcu wyreza autopilota na tym a4-klubie, kupię nawet ten pomysł. Pucek, no ja nie wiem czy ja chcę u Guru spać :gwizdanie: - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE