Treść opublikowana przez gregory
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Egon wygląda to Dimek, w drodze powrotnej skasowałem zaś FIS-a, miałem nieco cięższą nogę i pokazało 8,9 Nie ma tragedii chyba jak na 5 garnków, 4x4 i 22 letniego staruszka. Gregor to czym Ty sie wozisz??? Trza było być na spocie, to byś widział
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Egon wygląda to Dimek, w drodze powrotnej skasowałem zaś FIS-a, miałem nieco cięższą nogę i pokazało 8,9 Nie ma tragedii chyba jak na 5 garnków, 4x4 i 22 letniego staruszka.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
wydaje mi sie ze na 99% dzisiaj bedzie Arena Arena będzie dziś na 200%. A czemu, bo ja tak mówię A tak na serio to trza by być kapkę nie ten teges żeby w taką pogodę kisić się w tych betonach Dimek wpadaj, zobaczysz czarną Ja zrobię se wycieczkę poza miasto
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To wyście jeszcze nie wyjechali spod ziemi? Dimek będziesz dziś?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja jutro pracuję, co prawda do 14-tej tylko ale pracuję. No i ogólnie non stop zajęcie synku mało czasu. Wpadnę chyba jutro na spota jak będzie jakiś wiosenny grill to byłoby miło
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Kto jutro się melduje na spocie? i gdzie jest spot, u góry czy na dole?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Wozidło gregora to wozidło gregora, ja mam pełną integrację ze swoim pojazdem
-
b2 quattro V8 - filmik st. 22
Ciekaw jestem jak to 300 kuca będzie się w tej budzie odpychać
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Odwiedzimy cię jak już się syn urodzi, wtedy cię upijemy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Tatko, na żartach się nie znasz? :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dimek, ten twoj synek jak się urodzi to będzie nieźle wypasiony tyle czasu tam siedzi to pewnie z 5kg będzie Od razu z brzuszkiem jak tato
-
b2 quattro V8 - filmik st. 22
Nieźle drze mordę
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
czyli co siada Chce go wyjąć i wsadzić z powrotem bo ma wrażenie, że Audi go źle zamocowało "Błotnikiem o nadkola" :polew: Co do Krakowa, to ja chciałem lecieć swoim classikiem, szykowałem się na to, ale organizacja taka h ujowa, że nic nie było wiadomo co i jak do wczoraj wieczora. Nie było wiadomo kto będzie, żadnej listy... itp. Taka mega dezorientacja, że nie umieli normlanie dojść nawet do porozumienia kto zabierze grilla. Do tego nasi dali d*py za talerz zupy, bo się powykruszali. Miał być taki mega wypad do Krakowa a jest psińco Krakusy się nie popisały bo jak kogoś się zaprasza to trza tym ludziom konkrety przekazać, a nie gadka jakby się miało trzech sąsiadów spotkać na jakimś polu. Jednak jak nasi- "Miron" coś organizują to wszystko jest tak dograne, że hej. Zator, Szymocice itp....
-
b2 quattro V8 - filmik st. 22
Tarczami się nie przejmuj bo da się przewiercić z 5x112 na 4x108 i na odwrót rzecz jasna, wygląda to tak: Mam tarcze z Audi S2 tył przewiercone na dwa rozstawy jakby co. Co do hampli z S2 to są one jednak za słabe do twojego setup-u uważam. Bo właściciele S2-jek narzekają na te seryjne heble. U ciebie buda jest nieco lżejsza, ale za to masz 300KM więc jak się będziesz często rozpędzał i często hamował to może braknąć tych hampli od S2.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Coś to narobił?
-
[B5 AEB] Przeładowanie
Odgłos jakby się turbo zacierało. Sprawdź czy turbo dostaje olej. Odkręć przewód od turba, wyjmij bezpiecznik od pompy paliwa i zakręć rozrusznikiem, powinien polecieć olej. A już najlepiej wykręć cały przewód i sprawdź na zewnątrz jego drożność. Możesz też sprawdzić jak kręci się wirnik turba. Powinien bardzo lekko, że jak zakręcisz nim to jeszcze chwilę się będzie kręcić, znaczy zrobi parę obrotów. Nie może się kręcić sztywno, że ledwo co. No chyba, że masz tam jakiś gwizdek na wydechu z allegro
-
RS4 B5 Sedan
Hamulce będą większe, ale już nie w A4
-
[B5 AEB] Przeładowanie
Szukaj dalej nieszczelności, słabo sprawdziłeś, bo przypuszczam że masz większe sito z dolotu.
-
RS4 B5 Sedan
Wygląda zacnie Ciężko się odpowietrza takie zaciski?
-
[B5 AEB] Przeładowanie
Tak.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pucek jechał przez Rybnik i w felgi wbiły się mu dwa prosiaki, których pełno na tamtejszych drogach
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Każdy wstał tak jak wczoraj pobalował :gwizdanie: Ja o 11:30[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2011, 14:46_________________________________________________
-
[B5 AEB] A4 1.8TQ AEB do codziennej jazdy - soft by GTO // UPD str 1 NEW POWER
Hehe, zabawny jesteś na prawdę Człowiek z własnymi teoriami na wszystko. Czapka z głowy Nic już nie piszę, bo nie ma sensu.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ty masz jakiś dziwny gust.............., gieje tak mają? Ciemna grota nestle i te sprawy Żart
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jakiegoś młodziaka co kupi A4 z 1994r. golasa 1.6 i będzie chciał zrobić night rider-a