Treść opublikowana przez gregory
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jak na razie to tylko piszesz o romantyzmie któryś już raz x, a nie widać tego Synek czy ty nie mylisz pojęć przypadkiem
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Kropka mu Jak chcesz gotowych odpowiedzi to jedź do tunera. Wyłożysz kasę na stół on ci absolutnie wszystko powie i wyjaśni
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- Spoty Katowice i okolice
A ty byś co o falusach pogadał?- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ło q rwa to jeszcze gorzej, bo jak stanie to nas śnieg zasypie i tyla ze zlota- Spoty Katowice i okolice
No to ludziska zbierać się do kupy, jak będzie większa ekipa to może być na serio zabawnie- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Mirek, nie wiem jak tam będzie na miejscu, ale po zdjęciach ten ośrodek wygląda co najwyżej średnio. Te domki wyglądają na nieco komunistyczne i chyba lepsze w Zatorze są. A mówiłeś kiedyś jak rzucił ktoś pomysłem letni w Zatorze, że to za niski poziom :gwizdanie:[br]Dopisany: 04 Maj 2011, 22:12_________________________________________________Co do jazdy na letni jeszcze, to jakby Krolu jechał to byłaby kolej na niego aby nas zabrał. Ale czy ja wiem czy to nie ryzyko jechać tym Esiokiem 440km :gwizdanie: Tak więc, jak ja sam się zdecyduję pojechać, to rezerwuję jedno miejsce u ciebie Jeśli jest taka opcja.- [ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Tylko nowe! Noc a dzień! W lecie są tańsze, kupuj pod koniec lata- Spoty Katowice i okolice
Jo nic nie zapodaje, nie inicjuje się z tym "zlotem" Sam zapodaj Po prostu Gracjan przypomniał mi o Ossach kilka dni temu, dlatego napisałem Ja się raczej wybiorę jak pogoda będzie. Rozpali się grilla i posiedzi na słonku, puści się jakiś bajer i tyle.- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Wiosna przyszła to, to nic dziwnego Każdy może przesadzać- Spoty Katowice i okolice
ja to samo... Tolek jak tam blondi?- Spoty Katowice i okolice
Tera w sobota- Spoty Katowice i okolice
Wybiera się ktoś na te Ossy całe, pociepać kołem i zjeść kiełbachę? Jak w zeszłym roku [br]Dopisany: 04 Maj 2011, 19:29_________________________________________________ Synek, ja pi&*$%le kto ci tak samoocenę podbudował, dawaj na niego namiary- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
na całe życie Tacy jak Ty się tak łatwo nie zmieniają Trafił swój na swojego- [B5 AEB] Przeładowanie
Konrad źle to podpiąłeś. Powinieneś tak: Czerwona strzałka- podłączasz powietrze pod ciśnieniem jakieś 0,8bar może być. Brązowa kreska- zaślepiasz Niebieska strzałka- pozostawiasz wolne Jak puścisz powietrze na zaworek to bez podłączenia prądu pod niego nie powinno z niego być słychać, że powietrze uchodzi. Jeśli będziesz słyszał wyraźne syczenie z najdłuższego krućca zaworka to zaworek jest nieszczelny i może powodować falowanie doładowania.- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Właśnie wybiera się ktoś, na Ossy? bo jak mnie Gracjan uświadomił, to w tą sobotę. Impreza nieco wiejska i poziom bardzo marny, ale może chociaż warto pojechać posiedzieć na słonku ( o ile będzie fajna pogoda) i zrobić grilla, pogadać w swoim gronie, pośmiać się itp.. Może ekipa z zeszłego roku???? która rzucała dojazdówką na odległość- [ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
W sosnowcu 1 czerwca będzie do tego okazja, tyle że tam to już SSS i zawody z rangą mistrzostw Polski, a więc nieco wyższy poziom Ale jak się chce. Choć przewiduję jeden poważny problem......, ty nie wytrzymasz do czerwca bez programu- [ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Mirek, no więc tak. W serii masz 240, może masz z 15KM bonusu co daje ci 255KM. W B7 jest 276, ale tych 20KM nie widać na drodze bo B8 jest lżejsze, no a ponadto to trudno aby auto które ma tylko 20KM więcej jakoś znacznie odeszło. Co można jeszcze dodać o B8. Zastosowano w nim torsena po raz pierwszy z podziałem 40/60, czyli 40% napędu na przód, 60% napędu na tył. Do tego skrzynia biegów jest nowego typu którą również po raz pierwszy zastosowano w Audi, gdzie silnik przez tą cudowną skrzynię jest cofnięty sporo do tyłu. To daje dużo lepszy rozkład masy i Audi nie jest już autem z ciężkim kolcem który mocno wystaje do przodu i jest podsterowny. Przez co się dużo lepiej podobno prowadzi. Ogólnie same plusy Co do moich wrażeń po przejażdżce tym autkiem to już ci to mówiłem co się potwierdza w wyścigu, że wielkiej różnicy moje plecy nie czują w porównaniu do B7, no a B7 już po sofcie wiadomo.... . Więc W Kamieniu to mówiłem ci, że miałeś wystartować. Tym bardziej, że była do tego okazja dobra aby sprawdzić czasy seryjnego autka i porównać później po sofcie o ile się czasy poprawiły.- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ale już nie tak grzecznie uczesany jak przed narodzinami- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Teraz się napnę kapkę A KTO JE ZAJĄŁ??!! [br]Dopisany: 02 Maj 2011, 23:13_________________________________________________ Tatko pierwsza klasa No i ten błysk w oku- [B5 AEB] Przeładowanie
To jest prawidłowo.- [B5 AEB] Przeładowanie
Dominiku jest dokładnie na odwrót. Jak nie ma prądu na N75 to turbo ładuje bardzo mało bo WG jest maksymalnie otwarty:wink4:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Oczywiście, dwa razy tego samego błędu raczej nie popełniam A koleżanka ma na imię Ola Dimek WIELKIE Gratulejszyn!!!!!! W końcu nie będziesz żył w stresie. Teraz to tylko nie będziesz spał po nocach A co do Kamienia to ci co się deklarowali, że pojadą a nie było ich to są wielkie pipy i takie jest moje zdanie. Nie mówię tu akurat o Dimanie bo wiadomo... . Pogoda była bardzo fajna, nie padało wogóle i świeciło słonko, że w krótkim rękawku siedzieliśmy bo słonko fajnie grzało Ogólnie było spoko.- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Cześć Dziadku Dziadki przynajmniej mają branie Spadam na bro- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Siema! - Spoty Katowice i okolice