Treść opublikowana przez gregory
-
[B5 AEB] Przeładowanie
To błędne koło za którym idziecie. W temacie jest mowa o przeładowaniu, a jakby wiązka była uszkodzona lub sam zaworek byłby elektrycznie uszkodzony to turbo by mniej ładowało niż powinno, a jest przeładowanie więc odwrotna sytuacja.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Podstawowe pytanie jakie masz regulator ciśnienia paliwa i na jakim doładowaniu jeździsz?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja też jutro wpadnę na spota
-
[B5 AEB] Przeładowanie
Jak masz w domu kompresor to sprawdź sobie ten N75. Podepnij pod niego jakiś 1bar powietrza i zobacz czy w pozycji zamkniętej będzie szczelny, czy będzie coś przepuszczał. Jak tak będzie to będziesz słyszał syczenie, ulatujące powietrze. Falowania doładowania może też powodować właśnie nieszczelny N75
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
To już inna sprawa
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Przeciw nie ma żadnych jeśli chodzi o wytrzymałość. To przemysłowy zaworek, który jest o wiele bardziej wytrzymały od bidnego N75. Zaworek posiada jednak tylko dwa króćce i trzeba nieco inaczej go podłączyć jak oryginał. Ja go nie testowałem, ale znajomy go testował i dalej na nim jeździ więc jest ok. Co do potencjometra w układ N75 to się to nie sprawdzi, bo tak jak Szogun napisał jest sterowany częstotliwość-iowo. Potencjometrem nie zmienisz częstotliwości, tylko zmniejszysz napięcie. A wpinanie się w układ może spowodować błędy w ECU odnośnie N75 Dla bardziej majętnych polecam: http://www.apexi-usa.com/products/?id=5356 Na tym pięknym komputerku można ustawiać doładowanie jakie się chce i jest jak stół. Można też ustawiać różne doładowanie odnośnie prędkości czy aktualnego biegu.
-
Spoty Katowice i okolice
Tolek masz za krótkie auto, bo jak jest quattro to stoją obie osie na rolkach Pewnie z dwóch jest i go skrócili Co do czeko to ja odpadam. Dziś rano byłem zmęczony, bo się nie wyspałem. Dziś chce się wyspać, tak więc niestety ;(
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ej, ale Pucek ostatnio schudł :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:shocked: o 9.00 tam być ? co ty tM CHCESZ TRAWE KOSIĆ ? rok temu byliśmy tam xhyba o 9.00 to byliśmy jedni z pierwszych i chyba do samej 11.00 totalnie nic się nie działo No i co z tego niedziela na lajcie, posiedzieć pogadać itp.. można się z rana napić
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja jadę wcześnie, żeby wszystko widzieć, słyszeć i wogóle jak najdłużej tam być, bo niewiele jest takich imprez w roku w naszej okolicy:)
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
JO jadę na bank!
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
spoko dziadku :evil:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Do tego mi jeszcze brakuje synku.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Tu nie chodzi o wysterowanie, bo każde turbo się wysteruje i nie widzę żadnego odstępstwa K16 nad innymi. Tu chodzi o to, że zazwyczaj K16 to stare kible po 3 razy regenerowane, puszczające olej itp.. . Chyba, że masz nową, to czemu nie. Ale i tak pozostaje problem późnego wstawania tego turba, bo dziś dostępne na rynku już nowej konstrukcji turba wstają nieco wcześniej
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No i co z tego, zaś będzie tyle ludzi tam nawalone, że nie pójdzie normalnie nawet postać, a co dopiero gadać żeby się pobawić. Pi***ole takie balety :gwizdanie: Niech się tam ci ludzie gniotą.- [B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
jaka moca i niutonem charakteryzuje sie teraz silnik ? Masz moze gdzies wykres ??? Wykresu brak. Podobno pompa z Audi A8 4.2 podchodzi p&p, a wydajność ma wiadomo jaką. Cenowo jest dość tania. Ja mam taką u siebie, ale zakładał ją GTO więc nie wiem czy nie musiał coś przerabiać Ale wątpię.- [B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
No tak RS, jak już coś trza dokupić lub się coś spie**oli to kosztuje krocie :gwizdanie:- [B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Ogólnie to na uwolnionym wydechu turbo szybciej wstaje. U mnie na przelocie, sztywnym dolocie i na K03 1bar jest już przy 1900Rpm, szybko prawie jak w dieslu, a jedzie do samej góry- [B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
To dużo coś, te gładkie są znacznie tańsze :gwizdanie:- [B5 AEB] Przeładowanie
Jeśli chodzi ci o uszczelkę pod końcową stopką, tą z filterkiem z siatki to nie ma z tym wielkiego problemu. Ściąga się dekiel odkręca tą stopkę i uszczelka w ręce Ale co to ma wspólnego z przeładowaniem?- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Elo! Słonko w końcu zaczęło przeświecać przez chmury- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jak z górnikami pijesz, to potem tak jest- [B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
To jest teflon co nie? Bo wydawało mi się że przewód teflonowy jest gładki od środka- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ano widzisz,.... drzwi. Wszedłem na forum z myślą napisania o tym też, a napisałem co innego. Drzwi robią wrażenie, auto stoi w garażu i jak się na te drzwi spojrzy to wygląda to za***iście po tym meguiars, głęboka czerń taka jaka powinna być. A w dotyku też malina. Będę coś myślał chyba nad polerą.. - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE