Treść opublikowana przez gregory
-
Spoty Katowice i okolice
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To prawie jak by chcieć 1.9 TDI z 1999r z przebiegiem 125tyś obawiam się że to trudniejsze W twoim przypadku- Spoty Katowice i okolice
grill jeszcze stał od zeszłego tygodnia? Albo złomiarze wynieśli- Spoty Katowice i okolice
Spocisze- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Z podwieczorka- Spoty Katowice i okolice
Ale fajna pupa Tylko zajść od tyłu- Spoty Katowice i okolice
Bad Boys II na polsacie. Uwielbiam ten film, non stop akcja- Spoty Katowice i okolice
Tak to na aucie wygląda... Felgi stylizowane na mercedesa SLR, spoko felgi Tyle, że merc ma większe łopaty- b2 quattro V8 - filmik st. 22
Pieski ocenią- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
W rzeczy samej, w rzeczy samej synku. Też to zauważyłem :gwizdanie: Do każdego wyskakuje fukasz- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
W rzeczy samej, w rzeczy samej synku. Też to zauważyłem :gwizdanie: Do każdego wyskakuje- Spoty Katowice i okolice
dzienks... a moze jestem romantykiem? wrazliwym uczuciowym i takiem tam cholera inne szpargaly Do prawdy?? A na zewnątrz tego nie widać, wcale tego nie pokazujesz no nie gadaj ze niewidac ze jestem kulturalnym romantykiem Aaaaaahaaaaaaaa, mówisz o tym obwąchiwaniu. To faktycznie wskazuje na to, że jesteś niepoprawnym romantykiem- Spoty Katowice i okolice
dzienks... a moze jestem romantykiem? wrazliwym uczuciowym i takiem tam cholera inne szpargaly Do prawdy?? A na zewnątrz tego nie widać, wcale tego nie pokazujesz- Spoty Katowice i okolice
Ja bym powiedział, że zamknął się w sobie :gwizdanie: Ale z nas *uje, jak jeden..- Spoty Katowice i okolice
Fajne bo duże, jakby miały 16" to już by nie były takie super. Zauważ, że większość felg w rozmiarze 18" + jest w miarę fajna- Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
pan szaliczek kupiłem dzisiaj nowy :naughty: doooojebany na maxa Zima się kończy :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
ty sie k.urwa odemnie odpierd.ol patrz na siebie to ze sobie kupiles pare obcislych koszulek nie robi z ciebie kozaka :evil: To Pucek pojechoł po bandzie :polew:- Spoty Katowice i okolice
Ja Q rwa nie słyszalem żeby kolega pytał o zawieszenie. Jemu chodzi tylko o oponę :tongue4:- Spoty Katowice i okolice
Toyo R888- Spoty Katowice i okolice
Co już ma niedostatek mocy, po dwóch dniach jazdy? Albo się tak wkręcił, że chce więcej jak dziewica na ptaszka- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nie, on dziś tylko w- Spoty Katowice i okolice
I po raz kolejny muszę powiedzieć, że za niedługo zmienisz zdanie- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Po pracy- [B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
To z tym "spalaniem w normie" na wtryskach 440 w seryjnym 1.8T to jakieś brednie. Oczywiście będzie palić jak smok bez mapping-u. Dlatego napisałem po co zawalać sadzą.... . - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE