Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

gregory

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez gregory

  1. Słabe te kreseczki coś.
  2. Padły w jakim sensie, elektrycznie czy mechanicznie?
  3. moge do niego zadzwonic i sie zorietowac dam ci znac co i jak uno momento [br]Dopisany: 10 Marzec 2011, 10:34_________________________________________________grzesiu dzwonilem do niego i mowi ze dzisiaj bedzie towar organizowal wiec jutro powinienem ci to opanowac a jak bede to dla ciebie mial to jasne ze podjade na spota No i git, to daj znać czy jutro będziesz to miał już
  4. Żule i tatuśki. Damian twój szwagier podrzuci ci przesyłkę dla mnie do jutra. Będziesz jutro na spocie?
  5. Właśnie Stasiu to napisałeś :gwizdanie: Może myślałeś, że tylko pomyślałeś, ale i napisałeś
  6. no koks jak h*j koks będzie koksem
  7. Normalnie qr** koks :gwizdanie:
  8. Już wróciłeś z tej Wa-wy, wytrzeźwiałeś? Aśnaebaeś :polew:
  9. No właśnie też sobie tak pomyślałem w trakcie oglądania, że bardzo poważna kobieta.
  10. Spoko, Boberek postawi flaszkę to się wrzuci te fele jakoś do auta spamer czyli bierzesz ? mam prawie nowki ale linglongi :polew: :polew: no no no mlody nie podskakuj nie linlongi tyko porzadna firma Nexen Ne ... co ? Never-Ever
  11. Dlatego napisałem o Poźku, bo fakt faktem 2mm to wiadomo Ja bym je gonił za 170.
  12. Ta stara pewnie będzie A ty już go tak nie pilnuj, tatko :> nie no pilnowac go nie mam zamiaru 18 lat skonczyl ale kusi mnie zeby isc No właśnie widzę że go odprowadzasz wzrokiem :polew:
  13. Ta stara pewnie będzie A ty już go tak nie pilnuj, tatko :>
  14. Za 4 ? tak Poziek swego czasu skupywał 17-tki na upalanie do Evy, ale ile płaci to nie wiem
  15. Za 4 ?
  16. Katowice Ja nie wiem czy nie ma! Jak przypomnę sobie tą/tego babochłopa co "tańczył" to się zastanawiam... :polew: :polew: Dobra była, Yeah-bbbbana Ja myślę, że Poźkowi możesz je opchnąć za parę grosików na przepalenie, jak będzie furę rozgrzewał
  17. A Ty wiecznie masz problem Ssij Aaaaaaa.....aaaaaaaaaa, górniki to pewnie mało co czują, nawet jakby był q***wa kilogram soli w tym popcornie oni maja pozatykane kubki smakowe pylem z wunglo No tak języków se nie myją na łaźni
  18. A Ty wiecznie masz problem Ssij Aaaaaaa.....aaaaaaaaaa, górniki to pewnie mało co czują, nawet jakby był q***wa kilogram soli w tym popcornie
  19. Diman handluje dystansami Pierwsze słyszę Jak na razie dostałem ofertę z Częstochowy, za dystanse na jedną oś czyli 2 sztuki + śruby, czyli 10 śrub = 155zł Nie wiem czy to tanio
  20. Panowie potrzebuje zakupić dystanse do felg i dłuższe śruby. Macie jakiś namiar gdzie można w dobrej cenie dostać w naszych okolicach?
  21. Jak zjesz popcorn w kinie to masz zapas soli wystarczający na co najmniej miesiąc, tak oni solą ten popcorn. Taki kinoman to po kilku latach zostaje ślepcem :>
  22. przynajmniej nie rozwaliłem stówy w żabce A co kasztelany takie drogie w Rybniku?
  23. Yebane przeziębienie, prawie cały weekend w chacie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.