Treść opublikowana przez gregory
-
[B5 AEB] Co sądzicie o tej firmie?
Słabe te kreseczki coś.
-
[B5 AEB] N75 co go może zepsuć?
Padły w jakim sensie, elektrycznie czy mechanicznie?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
moge do niego zadzwonic i sie zorietowac dam ci znac co i jak uno momento [br]Dopisany: 10 Marzec 2011, 10:34_________________________________________________grzesiu dzwonilem do niego i mowi ze dzisiaj bedzie towar organizowal wiec jutro powinienem ci to opanowac a jak bede to dla ciebie mial to jasne ze podjade na spota No i git, to daj znać czy jutro będziesz to miał już
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Żule i tatuśki. Damian twój szwagier podrzuci ci przesyłkę dla mnie do jutra. Będziesz jutro na spocie?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
wieczorkiem
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja też, narka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Właśnie Stasiu to napisałeś :gwizdanie: Może myślałeś, że tylko pomyślałeś, ale i napisałeś
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no koks jak h*j koks będzie koksem
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Normalnie qr** koks :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Już wróciłeś z tej Wa-wy, wytrzeźwiałeś? Aśnaebaeś :polew:
-
Moja fotografia - zdjęcia ładnych dziewczyn ;-)
No właśnie też sobie tak pomyślałem w trakcie oglądania, że bardzo poważna kobieta.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Spoko, Boberek postawi flaszkę to się wrzuci te fele jakoś do auta spamer czyli bierzesz ? mam prawie nowki ale linglongi :polew: :polew: no no no mlody nie podskakuj nie linlongi tyko porzadna firma Nexen Ne ... co ? Never-Ever
-
Spoty Katowice i okolice
Dlatego napisałem o Poźku, bo fakt faktem 2mm to wiadomo Ja bym je gonił za 170.
-
Spoty Katowice i okolice
Ta stara pewnie będzie A ty już go tak nie pilnuj, tatko :> nie no pilnowac go nie mam zamiaru 18 lat skonczyl ale kusi mnie zeby isc No właśnie widzę że go odprowadzasz wzrokiem :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
Ta stara pewnie będzie A ty już go tak nie pilnuj, tatko :>
-
Spoty Katowice i okolice
Za 4 ? tak Poziek swego czasu skupywał 17-tki na upalanie do Evy, ale ile płaci to nie wiem
- Spoty Katowice i okolice
-
Spoty Katowice i okolice
Katowice Ja nie wiem czy nie ma! Jak przypomnę sobie tą/tego babochłopa co "tańczył" to się zastanawiam... :polew: :polew: Dobra była, Yeah-bbbbana Ja myślę, że Poźkowi możesz je opchnąć za parę grosików na przepalenie, jak będzie furę rozgrzewał
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A Ty wiecznie masz problem Ssij Aaaaaaa.....aaaaaaaaaa, górniki to pewnie mało co czują, nawet jakby był q***wa kilogram soli w tym popcornie oni maja pozatykane kubki smakowe pylem z wunglo No tak języków se nie myją na łaźni
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A Ty wiecznie masz problem Ssij Aaaaaaa.....aaaaaaaaaa, górniki to pewnie mało co czują, nawet jakby był q***wa kilogram soli w tym popcornie
-
Spoty Katowice i okolice
Diman handluje dystansami Pierwsze słyszę Jak na razie dostałem ofertę z Częstochowy, za dystanse na jedną oś czyli 2 sztuki + śruby, czyli 10 śrub = 155zł Nie wiem czy to tanio
-
Spoty Katowice i okolice
Panowie potrzebuje zakupić dystanse do felg i dłuższe śruby. Macie jakiś namiar gdzie można w dobrej cenie dostać w naszych okolicach?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jak zjesz popcorn w kinie to masz zapas soli wystarczający na co najmniej miesiąc, tak oni solą ten popcorn. Taki kinoman to po kilku latach zostaje ślepcem :>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
przynajmniej nie rozwaliłem stówy w żabce A co kasztelany takie drogie w Rybniku?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Yebane przeziębienie, prawie cały weekend w chacie