Treść opublikowana przez gregory
-
Spoty Katowice i okolice
Stasiek się pojawił, zobaczymy jak się do tego u-stosunkuje
-
Spoty Katowice i okolice
Dziabnąłbyś coś?
-
Spoty Katowice i okolice
:oklaski: Gratulejszyn. No to z tej okazji że puknęło 4k stron to trza zrobić popijawę, a jużna pewno u kogoś z Kato. .............. Czekaj.......czekaj kto to q rwa mieszka w Kato
-
Spoty Katowice i okolice
:polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A tyyy co? masz coś od OKA?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:wallbash: ale szajs Beznadziejne, do d*py, szajs Pierwszą minutę jeszcze tak nie drażniło, ale po tej minucie zaczęło działać na nerwy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:polew: Przerąbane
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ta z AFF-a pewnie ledwo co utrzymuje atmosferyczne, stąd ta wytrzymałość :polew: atmosferyczne tos go pojechał Dimek nie chodziło o pojechanie :gwizdanie: Nie chciałem tego, to było dla żartów, tak jak zawsze zresztą
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ta z AFF-a pewnie ledwo co utrzymuje atmosferyczne, stąd ta wytrzymałość
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To był pewnie Krolu......., wtedy niech się dociepnie ty wlasnie cza go uswiadomic ze musi sie dorzucic do nowej turbiny Zastanów się ty lepiej, bo Krolu to podstępna bestia Może być, że jak się teraz dociepnie to potem będzie chciał upalać znów
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To był pewnie Krolu......., wtedy niech się dociepnie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Mnie to cieszy, bo to w końcu zlot zimowy. Pojadę na zimówkach. A na miejscu najlepiej jakby było metr śniegu Wcale nie mam parcia na letnie kółka Może w Bukowinie poczuję ostatni powiew zimy [br]Dopisany: 14 Marzec 2011, 23:03_________________________________________________ Ciesz się, że tylko bluzę, bo z tego co pamiętam to APU nalało ci do buzi jak kiedyś pod nim oboje leżeliśmy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Co tam 3 tysie za nówkę turbo, na którym idzie zrobić dobrą moc. Niektórzy wydawają 5k na używane wtryski :gwizdanie: To czemu nie wydać 3k na NOWE turbo To Audi, a nie polonez cholera!! zadzwonie i zapytam a co do tego ze to nie polonez to masz racje za markę cza płacić ale ja nie kupiłem tego wozidla na mody przemieszczam się z miejsca na miejsce i tyle i moc aż tak mnie nie kręci a drugi powód to znany ci doskonale mały brząc i nie jest to odpowiedni czas na mody może jeszcze kiedyś będzie czas Sprawdź ile kosztuje nowe turbo BLB, a ile nowe BRD i odpowiedz se na pytanie czy warto te kilkaset zł dopłacić i mieć zapas na przyszłość. Przypuszczam, że cena tych nowych turbo BLB, a BRD nie będzie się aż tak mocno różniła.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Zadzwoń jutro tutaj: http://www.motoarena.pl/index.php? Ja tutaj kupowałem swoją nową.[br]Dopisany: 13 Marzec 2011, 13:52_________________________________________________ Co tam 3 tysie za nówkę turbo, na którym idzie zrobić dobrą moc. Niektórzy wydawają 5k na używane wtryski :gwizdanie: To czemu nie wydać 3k na NOWE turbo To Audi, a nie polonez qr**!!
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Lepiej kupić oryginał w dobrym stanie, ale to najlepiej od pewnego gościa np. Te auta są młode stosunkowo więc nie ma tak, że nie znajdziesz w dobrym stanie, to nie 15 czy 20 letni paścior, gdzie znalezienie dobrego turba graniczy z cudem. Regeneracja często jest mało skuteczna, lub nie skuteczna i turbo albo puszcza olej, albo dzieją się różne dziwne cuda, a winę ponoszą podzespoły niewiadomego pochodzenia wkładane podczas regeneracji do turba. Jakby tak regeneracja była robiona na nowych częściach z fabryki to wszystko byłoby świetnie, ale każdy chce oszczędzać. Najpewniej oczywiście nową :gwizdanie: Jak zamierzasz tym autem dłużej pojeździć to bym się nie zastanawiał tylko kupił nową BRD i jeździł długie kkm z bananem na twarzy o nic się nie martwiąc. A większe pieniądze wydane na nowe turbo zwrócą się w spokojnych nerwach, bez względu od sytuacji Wtedy będziesz mógł jeździć tym autem aż je sprzedaż, a i następny kupiec też nie będzie narzekał pewnie. To taki mały wykład specjalnie dla ciebie na urodziny. Mam nadzieję, że coś podpowie.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dimek wszystkiego dobrego, zdrowego syna :gwizdanie: [br]Dopisany: 12 Marzec 2011, 19:22_________________________________________________a wogule gdzie regenerować turbinę może bym w to poszedł Odradzam raczej Niby pomysł spoko ale kino już mi sie przejadło tej zimy.... bardziej myslałem zalewie rybnickim ale hmmm co tam robić??? Spacerowac??? Dłubać w nosie?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To nie dobrze Dimek, nie dobrze. Szukaj BRD, co byś potem nie żałował. zależy jaka bedzie różnica w cenie no i musisz przyznac ze mam nosa do wozidła od razu mówiłem ze to turbine szlak trafił Mogłeś zrobić fotki wirnika, bo to że ma luzy nie znaczy że się wysrała :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To nie dobrze Dimek, nie dobrze. Szukaj BRD, co byś potem nie żałował.
-
[B5 AEB] N75 co go może zepsuć?
Przypuszczam, że u ciebie to nie wina N75. Trza się silnikowi przyjrzeć. Jak chcesz to podjedź kiedy to ci luknę na to auto, bo dużo by trza było pisać...
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
BRY!
-
[B5 AEB] Co sądzicie o tej firmie?
Co jest w standardzie?
-
[B5 AEB] Co sądzicie o tej firmie?
A może po prostu ta hamownia nie potrafiła wytworzyć dobrego obciążenia i dlatego te kreski są takie sobie, a na ulicy wygląda sprawa już inaczej. Ale jeśli rzeczywiście auto ma takie parametry jak na kreskach z wykresu to lipa nieco. Znam osobiście 3 AEB którym wyszło ponad 200 KM i ponad 300Nm na seryjnych gratach.
-
[B5 AEB] N75 co go może zepsuć?
Sprawdź wiązkę/wtyczkę. Przemierz ją czy nie ma jakiś upływów gdzieś itp. Jakie błędy ci wywalało, numery? Sprawdź miernikiem rezystancję zaworków czy się różni czy jest taka sama. Te zepsute elektrycznie powinny mieć teoretycznie przepalone cewki.
-
RS4 B5 Sedan
Sprzęgło wygląda zacnie, cała reszta zresztą też. Docisk ma na prawdę grubą sprężynę, miodzio. A co to za materiał na powierzchni ciernej docisku?
-
[ALL] Galletto, Galletto i jeszcze raz Galletto
Nie ma to jak stare czasy kiedy używało się kalafonii i odsysacza