Treść opublikowana przez gregory
-
[ALL B8] A4 3,0tdi B8 Engine CAPA 240PS mod by EcuProject Wrocław
No to mowie przeciez Jako dupowoz super Ja bym powiedział idealny dupowóz
-
[ALL] Montaż wskaźnika Oil Pressure + Test
Co to za wskaźnik? Wróżkami nie jesteśmy A wszystkich wskaźników też pewnie nie ma nikt w głowie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To gdzie to się wybierasz Pucosławie? Nie wiedziałem, że tam na dole są też drogi
-
[B5 AEB] Przeładowanie
Seryjne AEB do odcinki ledwo co się dokręci od 3 biegu w gorę, bo już nie ma pary wogóle. Jest ona właśnie coś koło 7000. A jak ktoś przesunie odcinkę podczas strojenia to już przy 7 nie odetnie, ale z kolei nie zdrowo jest kręcić tak wysoko seryjną głowicę. O wałkach ADR było już na forum pisane Mają większe wzniosy, przez co zawory się bardziej nieco otwierają i silnik się lepiej napełnia i lepiej opróżnia na wysokich obrotach i stąd lżej jest mu kręcić wyżej. Do tego są trochę bardziej ostre od serii AEB, ale niewiele. Jak ktoś ma k03 to nie ma sensu kręcić wyżej jak te 6300 i tak, bo to auto już potem nie jedzie turbo puchnie i silnik się zapycha, znikome doładowanie. U mnie na większym turbo było tak, że przy odcince miałem 1.2Bar więc różnica jest spora biorąc pod uwagę, że AEB nawet po chipie przy odcince ma jakieś 0,6bar.
-
[B5 AEB] Przeładowanie
Mój kręcił swego czasu do 7200 na wałkach z ADR, ale to już trochę dużo jak na seryjną czapkę żeby non stop tak kręcić
-
[B5 AEB] Przeładowanie
A zakręci to tyle?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- [ALL B8] A4 3,0tdi B8 Engine CAPA 240PS mod by EcuProject Wrocław
Poczekaj z takimi komentarzami jak auto stanie na kresce na 1/4, wtedy będzie można się napalać. Bo moc i moment to nie wszystko. Odnośnie wstawania, to skoro turbo większe, to pewnie wstaje nieco później jak seria.- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
goń się leszczu Taam gdzie raki zimują- [ALL B8] A4 3,0tdi B8 Engine CAPA 240PS mod by EcuProject Wrocław
Eeeeeee.... ale to forum Audi- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Znam... znam przeca. Ale wiesz co, musisz mnie nauczyć tego rytualnego kopania w nosie, to się trochę podszkolę w wyluzowanym opierdalaniu :polew:- [ALL B8] A4 3,0tdi B8 Engine CAPA 240PS mod by EcuProject Wrocław
Coś ci się pomieszało. Na odwrót [br]Dopisany: 12 Maj 2011, 20:59_________________________________________________ Analogiczna sytuacja jak w S4 2.7 też jeździ na K03 tak jak 1.8T tylko że ma dwie. Unifikacja części.- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Łłeeee, to teraz już nie będzie driftów na suchym :gwizdanie: Chyba, że na śniegu -40, SYNEK!! ale od czego Ty chyba nie pamiętasz jak stoi jego auto Jak on da -40 od tego co teraz ma, to będzie miał może 1BE Tatko Dimku, jak jechałeś na rezerwie to jechałeś, a teraz jak przy***rdoliłeś to się za tobą ino kurzy cza dawać ognia bo jest na co robić :gwizdanie: wcześniej mi się nie chciało bo było mało imprez i mi starczało a teraz są jeszcze dodatkowe sprawy do załatwienia Eeeeee....., tam nie przesadzaj, trza się wyluzować, na wszystko jest czas- [ALL B8] A4 3,0tdi B8 Engine CAPA 240PS mod by EcuProject Wrocław
Dla niewtajemniczonych sprzęgło w 3,0tdi B8 jest pancerne. Konstrukcyjnie jest podobne do bolidu F1 ze względu na to , że ma 2 tarcze sprzęgła i mocny docisk. Poza tym jak widać moment jest rozłożony późno aby sprzęgło zaoszczędzić. A turbo do garett:) Podobnie jak sama skrzynia która prawdopodobnie przeniesie do 1000Nm bo ma podwójne synchronizatory itd.. Eeeeeee....., tam lekkie dmuchnięcie Co to na 3L pojemności, kosmetyczna zmiana Ale wrażenie i tak pewnie niezłe robi- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Łłeeee, to teraz już nie będzie driftów na suchym :gwizdanie: Chyba, że na śniegu -40, SYNEK!! ale od czego Ty chyba nie pamiętasz jak stoi jego auto Jak on da -40 od tego co teraz ma, to będzie miał może 1BE Tatko Dimku, jak jechałeś na rezerwie to jechałeś, a teraz jak przy***rdoliłeś to się za tobą ino kurzy- b2 quattro V8 - filmik st. 22
Czasem zawias przegrywa z ciągiem przy 4-ro łapach Audi S4 1000HP Jens Eklund- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Urlopik załatwiony na 27- [B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
http://reampoland.pl/index.html?idg=kontakt&sklep= Bardzo ludzie polecają tą firmę. Podobno konkretnie się zajmują tym co robią.- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
W niedzielę, a miała być kijowa pogoda, a jednak daje radę- [ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Moim zdaniem te 17 na zime są idealne. W zimie nie liczy się wygląda ponad wszystko. Pamiętaj że im mniej profilu gumowego tym opona sztywniejsza i się opony na śniegu gorzej spisują, a zimowa opona musi się uginać, wtedy ma przyczepność- [B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Kolego a co ty myślisz, że to forum mechaników?? 85% ludzi tutaj to pasjonaci, hobbyści, czy fani marki którzy zdobywają swoją wiedzę właśnie przez czytanie, nie zawsze super konkretnych wątków gdzie w dwóch zdaniach dostaną odpowiedzi na swoje pytania. A ty wchodzisz tu i żądasz wręcz żeby ci ktoś od tak oddał swoją wiedzę na tacy którą być może gromadził przez rok, dwa czy pięć i jeszcze przystroił jakimś kwiatkiem. Wstydź się. Możesz się usprawiedliwiać, że nie masz czasu na internet, ale to minimum kultury i obycia na forum internetowym każdemu się przyda. Naucz się obsługiwać wyszukiwarkę to ci lepiej pójdzie, bo kluczem do znalezienia tego czego się szuka jest po prostu wpisanie właściwego zwrotu: Test Pipe, TIP, FMIC, itp. Jakby moderator był podobnie narwany jak ty to już miałbyś pewnie kropka.- [B5 ADR] Wymiana uszczelki pod głowicą
Rolka ma prawo obracać się z leciutkim oporem, bo tak się nowe obracają. Nie jest to opór jakiś duży, ale taki że po zakręceniu jej palcem sama się nie obraca potem jeszcze.- Spoty Katowice i okolice
Tyś to jest wogóle jakiś anty- Spoty Katowice i okolice
wiec ci strzeszcze, tyle co wiem:nic niewiadomo Konkretnie q-rwa Jedziemy czy nie?- Spoty Katowice i okolice
Dobry z wieczora! Co tam z wyjazdem do tych Oss-ów? kto jedzie, czy wogóle ktoś jedzie, o której jakby co itd.. Bo nie chce mi się q urwa czytać tego całego spamu. - [ALL B8] A4 3,0tdi B8 Engine CAPA 240PS mod by EcuProject Wrocław