Treść opublikowana przez gregory
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
knajpa jest sprawdzona, ale nie powiem, można sprawdzić inną Najpierw spot, potem knajpa, a po jedzeniu balety Mega piątek się szykuje
-
Spoty Katowice i okolice
Nie zawsze na imprezie jest komputer
-
Spoty Katowice i okolice
Dałbym linka, to byście zobaczyli sobowtóra Rocco, bo koleś jest na naszej klasie, ale nie będę świnia
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A to ciekawe.... :gwizdanie: Za tydzień w piątek powinno mi pasować
-
Spoty Katowice i okolice
pisaliśmy o d*pach i alkoholu czyli nic nowego aaa i Artur wklejał życiorys pana Rocco :polew: Apropo pana Rocco, to mam takiego znajomego z roboty jednego który wygląda jak Rocco i co najśmieszniejsze non stop gada o ruchaniu, jest maniakiem seksu, jak zobaczyłem zdjęcie Rocco które było na wiki, co Artur wkleił tego linka to jebłem normalnie :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
wlasnie tez ostatnio o tym myslalem zeby mozna w tym miesiacu cos zorganizowac wypad do jakies knajpy to co, spiż? Taaak, a kto po ciebie pojedzie, teraz to ci będzie w sumie na rękę bo będziesz mógł doić
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
do 4tysi no niezle marzenia Kiedyś to nie było problemem :gwizdanie: trzeba było nawet zlikwidować zwyczaj stawiania browara co 100 stron i koryta :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No tak, w sumie Żaden wyczyn.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ano witam! Nadrobiłem jakieś 4 stronki, żeby wiedzieć co to tutaj się działo 4 stronki? to w sumie nic ciekawego się nie dowiedziałeś Synek, ja miałem zaledwie 4 strony zaległości Ostatnio jestem w sumie na bieżąco z Gliwickimi
-
Spoty Katowice i okolice
16 stron zaległości Dziś nie mam chęci nadrabiać :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ano witam! Nadrobiłem jakieś 4 stronki, żeby wiedzieć co to tutaj się działo
-
Spoty Katowice i okolice
Dziunia wymiata Taka dziunia do dziubania :>[br]Dopisany: 01 Listopad 2010, 19:06_________________________________________________Eeeee......., a gdzie jest jakiś wątek o sylwestrze?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Co zaś rurę ostro przepaliłeś
-
Spoty Katowice i okolice
podaj jeden minus typowo techniczny że dobta instalacja gazowa powoduje cos negatywnego z pojazdem Auto traci na uznaniu niektórych kolegów którzy nigdy nie mieli z gazem do czynienia, nie doznali żadnego negatywnego skutku użytkowania lpg w aucie, a powtarzają jedno i to samo
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a ja trzezwy weekend po pijackim tygodniu pracy :gwizdanie: Coś tu nie pasuje Masz jakąś dodatkową fuchę, tester w gorzelni?
-
Spoty Katowice i okolice
BRY!! Lekki ból głowy, ale praktycznie nie zauważalny więc jest luz Jazda za dwa zeta, miodzio skądś to znam i morda się cieszy Przecież ile razy widziałem Subaru jak tankował gaz porażka http://www.gaspoweruk.co.uk/v3/lpgconversions/porsche_cayenne-s-v8_4.5_2005/porsche_cayenne-s-v8_4.5_2005.html Ogólnie spaprany montaż, jak widzę wyjebany błotnik po to żeby zawór do tankowania zamontować to się odechciewa gazu, ale może w anglii o to nie dbają..., ale wy***ać dziurę w błotniku Cayene Audi wraca w swoich sportowych modelach do R5, o czymś to świadczy Ale co się tu będę napinał
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
BRY!! Ja też zaliczyłem wczoraj małe rozluznienie alkoholowe
- Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
-
Spoty Katowice i okolice
Jak nikt nic nie zaproponuje to zaraz robię psssyt też i pier**le dziś już do auta nie wsiadam
-
Spoty Katowice i okolice
To się uśmiałem :> To co dziś jakieś after party halloweenowe? :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Nadrabiam ten spam co żeście napisali
-
Spoty Katowice i okolice
Ty to masz talent do zdupiania
-
Spoty Katowice i okolice
:polew: Raczej szabelkę
- Spoty Katowice i okolice