Treść opublikowana przez gregory
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Mylisz się synek, a fizyki fto nie mieszej Ciężarek po prostu odrywa się od koła czasem jak jest luźny, strzela jak z procy i tyle, nie trza dużo filozować nie masz racji masz tu wzór oblicz sobie, jak ciężarek jest w osi to się nie urwie jak z boku to strzeli :gwizdanie: Kurfa mać Studenci
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Mylisz się synek, a fizyki fto nie mieszej Ciężarek po prostu odrywa się od koła czasem jak jest luźny, strzela jak z procy i tyle, nie trza dużo filozować
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Shrek kombi właśnie Jadę, jadę. Trzeba trochę nogi ponaciągać i popracować nad pozycją na stoku
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Szkoda, że to RS4 tak k**ewsko nie trzyma serii. Fotele fajne, do szybszego dupowozu się idealnie nadają. Ogólnie fajne auto na co dzień [br]Dopisany: 10 Grudzień 2010, 23:20_________________________________________________ ciekawy kolor
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Zobaczę czy dam radę bo popołudniu jestem umówiony, ale jeszcze nie wiem na która godzinę Jutro spot pewnie pod Forum bez udziwnień.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a pucek czasami nie ma jutro nocki :gwizdanie: Wykopie się prosto do pomarańczy pod subwoofer, jest przecież górnik Jego przełożony nawet nie zauważy że go nie ma, bo i tak zawsze Pucek tnie komara na nocce
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jutro Pomarańcza To co Pucek znów trzeźwa dyskoteka?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Żle przypięte auto, powinno być też na boki, mieli szczęście że tylko na bok poleciało, to jacyś amatorzy byli chyba :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Faaaaaajnie tak:ok2:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
O tym właśnie Dimek i Pucek mówiłem co na RMF-ie trąbili, że blokada, ale wcale nie narzekam że musieliśmy jechać przez miasta [br]Dopisany: 05 Grudzień 2010, 14:44_________________________________________________ Luzik [br]Dopisany: 05 Grudzień 2010, 14:48_________________________________________________http://heffnersperformance.com/r8twinturbopcis.htm\ Dźwięk silnika wyrywa z butów :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
też mi się strasznie spodobało Damianie Dzięki za dobrą wskazówkę Dziadek wymiata Czemu się tak szybko zwinąłeś, miałeś się ślizgać :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No nie godej Ale oporne te dziewuchy były Dzięki Mateuszu, i jak Quattro bezpiecznie doprowadziło cię do domu? Ja mam same pozytywne wrażenia ze wczorajszego dnia Dzięki za imprezę, pucek wczoraj stawiał, bo Barbórka Ci co nie byli stracili darmowe picie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ano, poślizgało by się :gwizdanie: A Guru wkleja filmiki jakiś golfów osiek No ja cię proszę, to że 4 kółka się kręca nie znaczy, że to od razu Quattro [br]Dopisany: 01 Grudzień 2010, 22:24_________________________________________________Dimek współczuje ci na tym dachu Ja dziś bałem się z auta wysiąść pod sklepem jak się zamieć śnieżna zrobiła
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
pier**lisz tam Nigdy takiego nie miałeś...
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Siemanko Doctor Cze Nismo dobry wieczór damianku
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Z wieczora
-
Spoty Katowice i okolice
czytając to odnoszę wrażenie że piszesz jedno i to samo w 3 zdaniach Poprawiłem
-
Spoty Katowice i okolice
U ciebie jest w miarę z głową, skoro Ali nie mógł pociągnąć u góry bardziej aby moc była większa to nie chciał robić góry momentu z dołu i jest w miarę optymalnie. Myślę, że jak wymienisz map i założysz FMIC to u góry pokaże się coś fajniejszego, wtedy będzie i wyższy moment z dołu, ale w miarę płasko aż do końca i moc będzie większa
-
Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
mógł Ci może troszkę moment w górę podciągnąć moment powyżej 330 już jest bezsensu w ośce ale przydała by sie większa moc Najważniejsze są górne partie obrotowe, wtedy auto jedzie. Co z tego, że z dołu będzie mont everest z Niutona jak u góry może być lipa pipa.- Spoty Katowice i okolice
Przydał by ci się już FMIC Bo BRD ma chyba 2x SMIC jak się nie mylę?- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Piwie? Czy kieliszku Co do Gwara, to jak będą na serio smaki to myślę, że jesteśmy w stanie taxe zamówić- Spoty Katowice i okolice
Niestety ograniczył mnie czujnik ciśnienia bo mam stary komputer. I ciśnienie jest ustawione na styk na 1,48. Więcej by było już niebezpiecznie. A więc jednak program Czyli rozumiem, że masz map do 1,5Bar. Pytanie jakie powinno być doładowanie w górnych partiach obrotowych. Bo jeśli doładowanie u góry nie przekroczy 1,5Bar to moc się i tak nie zmieni po wymianie map, a dowali koksu z dołu tylko- Spoty Katowice i okolice
u ciebie? nie, tak jak pisałem wczoraj ten weekend odpuszczam z alko :gwizdanie: ale miasto mnie ciągnie, jakoś domowe klimaty ostatnio mi nie służą To dziwną porę se wybierasz na abstynencję :gwizdanie: Andrzejkowa noc się szykuje, a ty na przekór "nie i h*j" [br]Dopisany: 26 Listopad 2010, 22:15_________________________________________________ Coś mało tych kuni, jak na turbo BRD :gwizdanie:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A gdzieś tam wcześniej Pucek się napinał: "Po co żeś kupił laptopa za 2500zł, trza było kupić laptopa za 1500, a za 1000 konsolę" Nie pier**l Mati, tylko wpadaj na spota do Rybnika, a potem razem do Dimana poimprezować Co się tam będziesz w chacie użalał sam A tak napijemy się i będzie jak zawsze, potem może Gwarek :gwizdanie: Jak będzie siła i jak jakimś cudem wykombinujemy jak tam dotrzeć - Spoty Katowice i okolice