Treść opublikowana przez gregory
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Majki, albo pokój bez klucza, albo na parterze. Jedno z dwóch
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja chcę jechać do Bukowiny, wyrażam taką chęć
-
[B5 AEB] Softy ABT
Jeśli ktoś szanuje swój motor, to nie wgra byle czego do ECU.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Tak...tak Pucek Ten kolektor wydechowy to jest tragedia, nigdy nie widziałem gorszego. To już seryjny jest lepszy. Ten kto to spawał to kierował się prawami przepływu, ale chyba z systemu wodno-kanalizacyjnego. Nic dziwnego, że silnik odmówił posłuszeństwa.
-
b2 quattro V8 - filmik st. 22
Fajna ta coupetka. Jeśli będzie miała blachę zdrową to będzie git. Szkoda, że nie quattro, ale masz limo b2 w quattro do upalania, to będziesz miał coupetkę w ośce do lansowania i jeżdżenia w letnie ciepłe niedzielne po poołudnia Jakieś 1.8T tam wsadzić, zrobić 200PS i auto nie będzie najwolniejsze.
-
Moja fotografia - zdjęcia ładnych dziewczyn ;-)
Na letniaka jest ogień fest!
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nawet 1 stycznia?? nie wszyscy piją tak jak Ty Ja będę 1 stycznia od 6:00 na baczność stał i czekał na meldunki z frontu
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Z tym stolikiem w środku na browary
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja tam mogę jechać zaraz na początku stycznia
-
[B5 AEB] Softy ABT
Dają to qrwy za winklem [br]Dopisany: 27 Grudzień 2010, 20:40_________________________________________________ A tu już pojawia się magiczne słowo sprzedać Co znaczy, że nie będzie to za darmo. Ja też mam 3 legalne kopie swojego softa robione przez tunera pod doładowanie 1.5Bar też mogę odsprzedać, sam za niego zapłaciłem. Co jednak nie daje ci gwarancji, że soft będzie prawidłowo sterował silnikiem, bo tak na prawdę każdy silnik jest inny.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Z wieczorka po nartkach
-
[B5 AEB] Softy ABT
Tu nie ma co testować tylko jechać na program do firmy tuningowej. Kopiowanie softów jest nielegalne i wątpię, żeby ktoś ci dał swój do skopiowania.
-
[B5 AEB] Softy ABT
Chcesz kopiować soft ABT? Wątpię aby ci się to udało. Poza tym, to chyba nie myślisz, że te 310Ps jest uzyskane samym softem. Do tego to trzeba wymienić kilka podzespołów silnika. Na stronie są podane różne warianty tuningu, czyli różne Stage-e, w skład których wchodzi sam soft lub soft + podzespoły silnika, z każdym stage-em więcej tych podzespołów.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jak nadrobisz to będziesz wiedział :>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To tylko po 0,5L na łebka, co to na ciebie :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jestem w sumie trzeźwy, chciałem temu zdjęcie zrobić, ale aparat mam za słaby żeby w ciemni robił zdjęcia....
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Kurna u mnie jest jakaś zorza polarna czy coś, jedna strona nieba jest jasno żółta, a druga ciemno niebieska
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Spojrzyjcie za okno popatrzcie na wschód i południe
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jakbym cię nie znał, to bym się obraził Ale, że wiem że sam jesteś taki sam żul to ci wybaczam e tam ja mu nie wierze malo z nim wypilem No w sumie racja To może być szpieg Prawdziwego człowieka poznaje się przy kieliszku
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jakbym cię nie znał, to bym się obraził Ale, że wiem że sam jesteś taki sam żul to ci wybaczam
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dobrze ze nie mam polsatu bo bym pewnie ogladal :gwizdanie: :polew: :polew: :polew: :polew4 you http://www.kino-online.name/index.php?podstrona=wyswietl&id=694 kurde dzięki zaraz sobie puszcze My ojcY musimy sobie pomagac :polew: :polew: dokładnie podziękować jestem twoim dłużnikiem W zadość uczynienie możesz zmontować jakąś imprezę :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dobrze ze nie mam polsatu bo bym pewnie ogladal :gwizdanie: Co prawda są filmy co można oglądać po kilka, kilkanaście razy, ale z Kevinem to już do porzygania, nie trza oglądać bo można sobie cały scenariusz wyobrazić :gwizdanie: Pomimo grzańca nie strawiłbym chyba...
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A po co babę z mieszkaniem nie wystarczy Ci samo mieszkanie NIE. Wiesz w każdej wypasionej bazie musi być jakaś samica główna To co ty będziesz samiec podpantoflarz Nie qr** nad pantoflarz
-
Moja fotografia - zdjęcia ładnych dziewczyn ;-)
Verus przyznaj, że ze swoim talentem wyrywasz panienki na fajne foto, być może proponujesz im sesję Niezły bajer
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
%%%%% A po co babę z mieszkaniem nie wystarczy Ci samo mieszkanie NIE. Wiesz w każdej wypasionej bazie musi być jakaś samica główna