Treść opublikowana przez gregory
-
[B5 AEB] Softy ABT
I w przypadku silnika AEB to nie sprawdzi AFR, bo nie sprawdzi doładowania, a na drodze to kierowca może i spalania stukowego nie słyszeć, jak by gnał z dużą prędkością. AFR sprawdzić w AEB to tylko jakiś Innovate, czy inny wskaźnik. Doładowanie to jakiś manometr czy boost zegar, a zapłony można sprawdzić na kanale 13,14,15. Stukowe podejrzeć napięcia z czujników na Vag-u. Tak więc coś tam można jednak sprawdzić, ale faktycznie jakby się miało samego vag-a do dyspozycji to lipa. Co do tych magicznych 193KM na starym sterowniku, to jest u nas na spotach Śląskich ktoś komu compsport zrobił 201KM na starym sterowniku, ewenement na większą skalę A ma tylko wyciętego kata, poza tym seria
-
b2 quattro V8 - filmik st. 22
4.2 to najtańsza alternatywa na 300PS i tyle. Bo kupujesz silnik za nieduże pieniądze i wymieniasz w nim potem olej. IMO 1.8T 300PS prowadziłoby się w tej budzie pewnie lepiej, ale to już inna połka cenowa nie mówiąc o 2.0TFSI które byłoby jeszcze lepsze, no ale cena.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witajcie! O 16:40 z łóżka wyszedłem zdziwiony, że zaś ciemno na zewnątrz Przewalone uczucie, jakby świat zwariował
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Szczęśliwego Nowego Roku ziomy!!!!! Obyście w nowym roku spełniali marzenia Zaciążali kobiety, brali śluby, lepiej zarabiali, zmieniali auta na nowsze i co najważniejsze szybsze, no i co byście mieli zdrowie do tego wszystkiego [br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 17:55_________________________________________________W nowym roku jak Mirek se sprawi A5 to może będą wyścigi Coupe-tów
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dzięki, Wam również życzę z Baśką wszystkiego co dobre i zdrowego syna!
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Telefon synchronizuję z kompem bo odebrałem z naprawy Ty lepiej zsynchronizuj kieliszek z żołądkiem :polew: I zanim przepalisz rurę, pamiętaj że trza się rozgrzać Tak jak z autem
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
kiedyś jak byłem w wiśle byly karuzele to stalem kolo takiego pokazu rzygania naszczescie na mnie nic nie spadlo ale ludzie kolo mnie nie mieli tele szczescia :gwizdanie: łogień Jak się naj**iesz i puszczasz pawiki w kibelku to jeszcze jest bardzo cywilizowanie w porównaniu z tym na karuzeli przy innych ludziach. Bulik dodałeś mi odwagi dziś do picia :polew: Najwyżej w samotności....
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To z tą karuzelą było dobre ale nie chciałbym stać tam na dole
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Telefon synchronizuję z kompem bo odebrałem z naprawy Ty lepiej zsynchronizuj kieliszek z żołądkiem Ty zboczony kreplu Ochyda Ja pie***le
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dobry, dobry, dobry, bobry
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Mykam
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A budząc się 01.01 dotrze do nas, "qurwa znów wszystko od nowa"
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jutro imprezka Zgromadzimy się wszyscy przy stołach suto zastawionych w gronie znajomych, przyjaciół, kolegów, koleżanek po to aby kulturalnie się naj*bać
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Noooo, już po świętach...., czuć to w atmosferze :gwizdanie:
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Jeśli połowa IC będzie za zderzakiem schowana to nie ma to sensu, bo ta połowa będzie się bardziej nagrzewać co obniży sprawność Coolera rzecz jasna. Tłumaczenie większy lepszy się nie sprawdza. To już lepiej jak powietrze płynie mniejszym cooler-em, ale takim który ma chłodzenie.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Jak założysz jakiś zderzak co da lepszą powierzchnię nawiewu niż ten ori to 230, a jakby połowa IC i tak miałaby być zasłonięta to już lepiej 180.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Cieciujesz gdzieś Na polu malinowym
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A będzie tam jeszcze śnieg :gwizdanie: No cóż Stasiu, sam wybierzesz, albo śnieg, albo my :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dobry wieczor Grzesiu chyba juz nie pochytamy impry w tym roku Jak to nie, 31-go Tyle, że każdy w swoich klimatach no wlasnie a mielismy cos jeszcze pochytac ale co tam co sie odwlecze to nie uciecze W sumie to może i dobrze. Jak się wypościsz z alko te kilka dni to lepiej będzie w sylwestra smakowało [br]Dopisany: 29 Grudzień 2010, 22:57_________________________________________________ Zapraszasz na pempkowe Gdzie i kiedy? [br]Dopisany: 29 Grudzień 2010, 22:58_________________________________________________Ruszyły zapisy na Bukowinę :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dobry wieczor Grzesiu chyba juz nie pochytamy impry w tym roku Jak to nie, 31-go Tyle, że każdy w swoich klimatach
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Z wieczora
-
[B5 AEB] Softy ABT
Logi zapłonów, AFR trzeba zmierzyć, sprawdzić czy nie ma przeładowań i jak zachowuje się doładowanie
-
[B5 AEB] Softy ABT
Każdy wgrywa gotowca, ale potem wjeżdża na rolki lub wyjeżdża na drogę i sprawdza parametry pracy silnika. Jeśli jakieś parametry są przekroczone to koryguje się nieco tego gotowca tak, aż jest ok. A ty jak wgrasz se gotowca to jest loteria, może będzie ok, a może będą zapłony walić tak że kiedyś tłok spłynie. Jeśli miałbyś jeszcze jakieś zaplecze techniczne żeby posprawdzać te parametry po wgraniu, to idzie się pobawić, ale jak nie masz to do ECU wpuścisz "kota z worka" .
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Normalnie qr** koks
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A jak byś tak skakał z większej wysokości, to za wczasu weź se numer tel. od Poźka żeby zadzwonić i się zapytać która zaspa miękka, a która twarda. On to pewnie będzie miał już rozpykane, po ostatnim wypadku