Treść opublikowana przez gregory
-
[ALL B5] Szpera tylnego mostu i modyfikacja torsena w b5 quattro
Kolego PG, może cię oświecę. Nie chodzi tutaj o Off-Road. Audi nie kończy się na dupowozie z quattro z silnikiem 1.8 . Audi to też motorsport, a szpery, blokady, podwójne torsen-y itd. poruszane są w tym temacie w kontekście sportowego zacięcia do jazdy. Jaśniej się nie da
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ten jeden koleś w filmiku przypomina mi kumpla od Pucka na giełdzie w SG. Podobne miny wali
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Lepiej, żeby dół założył przodem do tyłu, bo inaczej jeszcze mu jakiś giej wjedzie [br]Dopisany: 19 Grudzień 2010, 15:18_________________________________________________Badajcie to: :polew:
-
[ALL B5] Szpera tylnego mostu i modyfikacja torsena w b5 quattro
Blokada dyfra to szpera 100%. A szpery typu Peloquin czy Quaife można kupić z różną ilością procentową tak jak napisałem wyżej. Jeśli będziesz miał szperę powiedzmy 90% to będzie to praktycznie to samo co blokada dyfra. A jeśli będzie szpera 40% np. to dyferencjał będzie otwarty w 60% . Oczywiście masz racje [br]Dopisany: 19 Grudzień 2010, 14:09_________________________________________________ Wygląda na to, że wpadłeś w słowną pułapkę
-
[ALL B5] Szpera tylnego mostu i modyfikacja torsena w b5 quattro
Każde quattro tak ma obojętnie czy masz szperę z tyłu czy dwa torseny, nic z tym nie zrobisz. Ale kto się tym przejmuje. Żeby jedno koło całkowicie unieść do góry to nie wiem co musisz robić na drodze w normalnym aucie( nie mówie o rajdówkach itp) raczej nierealne. W Off road też nie pojedziesz Audi, więc nie wiem w czym ty widzisz problem. Somes szpera z przodu jest dobrym rozwiązaniem jeśli szukasz przyczepności gdy jedziesz na prostej ogniem od pierwszego biegu. Wiele mocnych aut przednio napędowych ma zamontowaną szperę. Na pewno szpera poprawia trakcje. Jak już będziesz szukał szpery do siebie to przestudiuj temat, bo są różne szpery, na różną ilość procentową. Np. szpera 40%.....60%... 90% [br]Dopisany: 18 Grudzień 2010, 19:23_________________________________________________ Taaaaaak? A jak chcesz wyjechać z głębokiego śniegu? Na suchym asfalcie to ze szperą mechaniczną taką jakie miały stare quattro B2, B3, B4 nie pojedziesz daleko, to są zbyt duże obciążenia dla napędu i bardzo napęd na tym cierpi, bo bezwzględnie kręcą się dwa koła z tą samą prędkością obrotową. Szpery Audi używa się na śliskich nawierzchniach.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
to nagraj mi go na na plyte jak mozesz kolega potrzebuje Spox, wypali się
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Mam colina na dysku Łooooogień
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Taak, zorganizowana akcja :>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
niewiem Nie ściemniej, byłeś pewnie Ale doczytałeś co było pisane no własnie nie ,,,,miałem juz dzisiaj jechac na wekend do brennej i smigac na desce i chyba pojade jutro To dawaj z nami jutro do Wisły
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
niewiem Nie ściemniej, byłeś pewnie Ale doczytałeś co było pisane
-
[ALL B5] Szpera tylnego mostu i modyfikacja torsena w b5 quattro
A skąd ty to wiesz miałeś torsena z tyłu? Jest jeszcze jedno, jeśli się ma torsena z tyłu to nie ma się szpery (jedno wyklucza drugie), bo razem nie da się tego spiąć Ale zapewne ty o tym nie wiesz, bo nigdy nie miałeś torsena z tyłu, może nawet też nigdy nie miałeś szpery
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
za***iście to dzieciak ogarnia Święta się zbliżają, bo w TV poleci "Szklana Pułapka" Po tych wielu latach dochodzę do wniosku że oni to chyba specjalnie puszczają żeby ludzie nie siedzieli w święta przed TV, a robili coś bardziej twórczego i ciekawego :gwizdanie:
-
[INNE] Audi A3 3,2 2004r 250 KM
Teraz już co innego w planach, z tego słyszałem :gwizdanie: Jeśli ci chodziło o Sajmona.
-
[INNE] Audi A3 3,2 2004r 250 KM
Nie ma co porównywać 2.7T do VR6 bo 2.7 to silnik bardziej specjalnej troski niż VR. VR jest pancerny. Nic nie mam do 2.7, ale rzeczywistość jest taka że nie łatwo kupić uszanowaną sztukę i te silniki też nie trzymają serii u zwykłych użytkowników, bo o 2.7 trzeba dbać ponad normę, żeby silnik był zdrowy. Choć widziałem już dojechane Vr-y, zależy kto jeździ tym, jak jakiś kowal rzeźnik to wszystko możliwe Meritum jest takie, że 2.7 i tak jest miększy niż VR.[br]Dopisany: 16 Grudzień 2010, 22:46_________________________________________________Na filmiku z S3 3.2 widziałem wyjście z WG prosto na dół na ulice, nieźle to ogniem daje i pewnie efekt dźwiękowy jest boski jak się WG otwiera
-
[ALL B5] Szpera tylnego mostu i modyfikacja torsena w b5 quattro
W A4 dyfer jest długi, taki jak w V8 i myślę, że nie byłoby problemu z zaaplikowaniem torsena.
-
[INNE] Audi A3 3,2 2004r 250 KM
Jeśli kasa pozwala to ja bym się nie zastanawiał, tylko kupował to 3.2 . 2.0TFSI fajny silnik, ale ma małą pojemność.
-
[ALL B5] Szpera tylnego mostu i modyfikacja torsena w b5 quattro
Pytanie po co ci to w A4? :gwizdanie: Szukasz przyczepności? Ile masz tam 350...400KM, żeby w quattro szukać przyczepności? Szpera z tyłu jest dobra do driftów.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To nie oglądaj się tyle przy waleniu gruchy (żarcik )
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Foty wkleiłem w temacie wypadu
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Cały i zdrowy w domu zobaczyłem tylko cenę, za 24 tyś PLN to kupi dobrego AJMa a nie B6 Co ty gadasz, niektórzy tyle za B7 płacą
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
I on to wszystko zobaczył na tych zdjęciach Ja tam po prostu widzę auto jakiegoś szarego koloru czy coś
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
oddałeś mu Nie miałem akurat swojej procy przy sobie którą zawsze noszę w kieszeni od dzieciństwa i pupa zmyta
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja też dostałem w tym tygodniu lusterkiem z tira na drodze, niby to tylko lusterko.... :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
bo co ma mówić... wy***rdalać stąd bo tak? :naughty: Mógłby powiedzieć "synek chcesz mieć trzecie oko" Nie mieszając w to OKO Ale mógłby też powiedzieć "wszyscy miłośnicy płomieni i kołpaków na tyrtytkach wy***rdalać z garażu"
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pucek jełopie, czemu żeście tą twoją starą maskę zniszczyli A tyle fun-u mogla dać, to nie przelać na nią swoją frustracje