Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

gregory

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez gregory

  1. Ja spadam teraz na świąteczny obiad, będę później
  2. Musze se babe z mieszkaniem znaleźć w SG
  3. No, jakby był nocleg w SG, czy SGL to można by jakąś imprezkę zmontować jutro i potem prosto na stok No ,ale noclegu brak.
  4. Aha, faktycznie widać
  5. Ten kto zmienił mój post ma jaja urwane :gwizdanie: Jak to był Mirek no cóż musi ci styknąć jeden synek. A jeśli to był glut to jaja ci i tak nie są potrzebne.
  6. Musiałbym zabrać jakieś stare lumpy bo jakbym tak kurtkę narciarską potargał jutro to nie będę miał w czym jeździć w poniedziałek nie no - kulturalnie będzie
  7. A gdzie finalnie będzie kulig?
  8. Znowusz spamujecie Yes. Yes.
  9. [br]Dopisany: 25 Grudzień 2010, 00:49_________________________________________________Ja doczytałem do 4001 i już mi się nie chce, też spinkalam już, ale nie pedalić się
  10. W poniedziałek się pogada...
  11. Ty lepiej załóż ten temat o wiesz czym :gwizdanie: O czym? o Spontonie ?
  12. Jakie ściule Tyle spamu, co wy rodzin nie macie, wigilia jest
  13. Ktoś taki jak verus + audi a4 i pół roku jak nie więcej w kalendarzu klubowym jego Gratuluje talentu i wrażliwych modelek
  14. Witajcie! Jutro noc cudów
  15. Cz.1 przejebanie śmieszna :polew:
  16. A co ty myślisz że ktoś im będzie paliwo do tego finansował polata miesiąc i jak wyjdą rozliczenia miesięczne za paliwo (a tym bardziej w stosunku do nałożonych mandatów bo to im się raczej nie zwróci) to go uziemią To szybko go uziemią bo mało nie pali :gwizdanie: Godzina lotu takim śmiglakiem wyceniana jest na ok 5 tyś złociszy To pewnie się tylko napinają tym śmigłowcem na pokaz i tyle
  17. gregory odpowiedział(a) na Buba temat w Audi A4 B5
    Sprawdź na Vag-u jakie prędkości pokazują wszystkie czujniki ABS podczas tego lekkiego hamowania w czasie którego występuje ta usterka. Powinny tą samą. Wyjmij czujniki i wyczyść je, być może są zabrudzone lub połapały opiłki metalu które zakłócają odczyty. Jak nie pomorze, wymień cały płyn w układzie hamulcowym na nowy i porządnie odpowietrz.
  18. Jakie K04 ? Kolektor wydechowy z TT nie podejdzie do A4. Musisz jeszcze więcej poczytać
  19. gregory odpowiedział(a) na jankazas temat w Audi
    W tej chwili jest tak i tak juz zostanie :gwizdanie:: Mnie się podoba, jest klasycznie Każdy kto się choć trochę zna na starszej motoryzacji grupy vag zwróci na to auto z tymi soczewkami uwagę
  20. Normalnie q***wa koks To przezwisko jednak idealne pasuje
  21. Mario wszystkiego co dobre, spełnienia marzenia krepelku
  22. Moment prawie jak w 3.0TDI po sofcie Na mokrym musi mielić na 4 biegu pewnie :gwizdanie:
  23. Ten kolektor to jakiś rarytas, bo jeszcze takiego do 1.8T nie widziałem. To coś w stylu sportowego kolektora dwu komorowego w słynnym Audi Quattro. Można sobie taki kolektor pospawać z Alu, jeśli ma się nieco pojęcia co i jak. Czego się wogóle spodziewasz po wymianie na taki kolektor.
  24. A kto pisał o aucie do sportu?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.