Treść opublikowana przez gregory
-
[INNE] 1.8T 411KM by MR Motors
Najbardziej hardcorowy N75, co znaczy najbardziej wytrzymały.
-
[INNE] 1.8T 411KM by MR Motors
Wykres przepiękny, ale jak dmuchniesz więcej to już nie będzie taki płaski . Fajne autko. Teraz to na kuciznie to z 370PS będzie. Ten N75 z RS2 jak będzie z 1,3-1,5Bar to się jednak przyda. Do ilu to będziesz odprężał tą kanapką? Pytanie czy auto służy do jazdy na co dzień, bo 400Nm+ na co dzień to już dość hardcor jak na FWD.
-
[ALL B5] Co zamiast K03?
K03-073 to po prostu legendarna K03s, ale dostanie jej do wzdłużnego graniczy z cudem. Ma niby nieco lepszą wydajność od K04-015.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Poszło PW do Jarko
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Robi wrażenie Niemiecki styl wszystko "fucking shiny new" 0:39 za***isty pasek rozrządu, można by się nim 5 razy odwinąć [br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 00:01_________________________________________________ Czim sie- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja cie jakoś nigdzie nie widzę, może przez to że tylko czytasz, ale wiesz żeby ktoś widział twój podpis to musisz też się coś wypowiadać- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Gure, tak teraz mi się dopiero w oczy rzuciło. Po h*j ci taki duży podpis jak ty tylko na śląskich siedzisz, nam nie musisz reklamować- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
O ile nie będzie wykamany do tego czasu przez tą robotę :gwizdanie:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A co jo wunglorz? A jaka jest różnica łopata węgla a łopata koksu? Zbyt trudne? Guru toś pojechał....... A lopata suchego śniegu, a mokrego :gwizdanie: Tak ale ty napisałeś: A nie "to przez to taką ilość" więc wychodzi na to że łatwiej mu przerzucić tonę koksu niż tonę węgla A ja tam nie wiem, nie posługuję się łopatą na co dzień- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A co jo wunglorz? A jaka jest różnica łopata węgla a łopata koksu? Zbyt trudne? Guru toś pojechał....... A lopata suchego śniegu, a mokrego :gwizdanie:[br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 20:26_________________________________________________ Nie.[br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 20:26_________________________________________________ A bo Miron to umie załatwić, ale dzwona na stoku- [B5 AEB] Softy ABT
Co ty nie powiesz- b2 quattro V8 - filmik st. 22
To i tak dobrze, że w B2 były już sanie. W Golfach I np. tych pierwszych silniki były jeszcze mocowane do samych podłużnic i żeby tam wsadzić jakieś 1.8T to już była rzeźba.- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A ja mam cały czas wolne, ale trza się powoli wziąć za chytanie roboty :gwizdanie: Bo powoli styknie tego siedzenia.- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Fedruj, fedruj bo jak zima zaś przyciśnie to trza czymś palić :gwizdanie: koksem w piecu się nie pali, chyba że w Hucie Eeeeee...., to przez to tyle ton umiesz przeciepać, bo koks lekki :gwizdanie:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Fedruj, fedruj bo jak zima zaś przyciśnie to trza czymś palić :gwizdanie:- b2 quattro V8 - filmik st. 22
Ale to już całkiem inna półka, zarówno cenowa jak i poziomowa, bo co do ośki VR? :gwizdanie: A Sokołowi chodzi pewnie o zrobienie czegoś niewielkim kosztem- b2 quattro V8 - filmik st. 22
Mnie się podobają klasyki z nowszymi sercami. Na zewnątrz pełen mega klasyk a pod maską konkretnie.- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja tam jestem chętny, jaka lokalizacja?- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
PW poszedł- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
za późno ? PS. ja mam 28 marca urodziny a moja ma rodzic okolo tej daty wiec bede musial byc w domu i czuwac Ja bym na twoim miejscu jechał z twoją i nic nie pił. A jakby się zaczęło to do szpitala i tyle. Jakby się już rozwiązało tam, to twoje dziecko miało by miejsce urodzenia wbite Bukowina Tatrzańska lub Zakopane- b2 quattro V8 - filmik st. 22
Duża rzeźba z przerobieniem, podłogę i tunel trza przespawać z quattro. Do tego kompletne napędy i zawias. Co masz na myśli, że 1.8T nie pasuje do tego auta? Że to turbo? KR/PL, ABF to wszystko wolnossaki, szału w tej budzie nie zrobią. Do tego nic już z tym silnikiem nie zrobisz raczej, bo tuning wolnossaka kosztowny, a uturbianie też o wiele droższy szpas jak zakup 1.8T, nawet takiego z TT 225 w którym po samym chipie masz ~250PS. Co prawda taki ABF na ITB to byłoby pięknie w tej budzie, ale droga zabawa.- [ALL] 1,8t 20v Kolektor dolotowy 2-komorowy
Jak ja bym planował zmienić kolektor to nie bawiłbym się w coś takiego tylko bym pospawał porządny dwu komorowy kolektor z większymi kanałami, ale to już zależy od zdolności manualnych każdego, no i jeszcze trzeba to zrobić zgodnie ze wszelkimi prawami przepływu. Dać pospawać jakiejś firmie taki kolektor to duży wydatek. IMO nie opłaca się w takie coś bawić dla jakiejś małej turbiny, dlatego bym go nie zmieniał. Przerost formy nad treścią. To już lepiej zmienić turbo na większe będzie lepszy efekt.- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dziś czuję się zdecydowanie lepiej, to można się do knajpki na browara wybrać wieczorem:decayed: - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE