Treść opublikowana przez gregory
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
Fajny gadżet na basen przygotowany Tak ten kiliszek może pływać koło mnie jak boja.
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
Ja tam se zabiorę ze sobą plastikowe kubki i kieliszki, żeby mnie potem nie wyruchano w razie W
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
no właśnie basen, już to widzę, kielonki na brzegu, zimna wódka i pupa w wodzie Przy basenie zapewne nie będzie można ze szkłem :gwizdanie: Takie są przepisy na większości basenów Znaczy to, że nie będzie tak jak na Pogorii :gwizdanie:
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
W kupie siła
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dokładnie to saxo to już dawno było na sprzedaż.
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
Napinacze qr** :gwizdanie: A co to Śląskie, że tyle tu Ślonzaków
-
[ALL B5] Co zamiast K03?
Mam wtryski na sprzedaż 380CC @ 3bar Bosch stan idealny, pasują p&p do AEB. Dalsze info PW.
-
[INNE] 1.8T 411KM by MR Motors
Ważniejsze są korby od tłoków, bo to one się najpierw pogną. Jednak w razie jakiegoś spalania stukowego bezpieczniej jest mieć kute, po to się je głównie zakłada. Bo zakładając sytuację, że któraś z cewek/cewki będzie psocić i pojawi się stukowe, to przy takim doładowaniu rzędu 1,5Bar zwykły tłok może spłynąć o wiele prędzej jak kuty.
-
[B5 AEB] Softy ABT
a mi mówił ze ma trzy myszy w bagażniku które ciągle biegną... kłamał? Mnie gadał że mu coś piszczy czasami, coś w tym jest
-
b2 quattro V8 - filmik st. 22
Coś się rusza Sztywne tuleje hoyowo, że ten silnik wisi praktycznie cały przed przednią osią To jest duży ból większości audi. Dopiero w modelu B8 go cofnęli trochę do tyłu. To nie to co w BMW gdzie silniki są miedzy kielichami, marzenie ;(
-
[ALL B5] Co zamiast K03?
Mnie to też zastanawiało, czemu qr** w biedronce proszek OMO jest po 15,50 a w Realu po 21
-
[INNE] 1.8T 411KM by MR Motors
Które 4.2 trzyma serię? Bo chyba mało które zacznijmy od tego. I z tych 344KM niekiedy jest coś w okolicach niecałe 300. Spalanie/osiągi oczywiście bezdyskusyjnie na korzyść TT 1.8T , bo takie 1.8T przy spokojnej jeździe zje połowę tego co V8 . Tylko dbać o silnik. Jak chciałbyś iść na 370KM to tłoki będą najsłabszym punktem, no i FWD
-
[ALL B5] Co zamiast K03?
http://www.turbodriven.com/
-
[ALL B5] Co zamiast K03?
Jest tylko jedna K04-15, nie ma nie ori
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ktoś tu wspominał o upalaniu 1:37
-
[ALL B5] Co zamiast K03?
Nazwa K04-15 to tylko nazwa, tak se ją Borg Warner nazwał. Muszle zarówno zimną jak i gorącą ma tą samą co zwykła K03, wsadzili do niej fabrycznie tylko inne wirniki, cała filozofia. Żadna z niej K04 i "trochę" jej jeszcze brakuje do prawdziwej K04, nawet bym tego nie porównywał, bo to jakieś kpiny.
-
[INNE] 1.8T 411KM by MR Motors
Twardy wzdłużny brat AEB miał OEM sprężanie 9,5:1 . Ciekawe czemu poszli w górę ze sprężaniem. Odprężenie przy większym dmuchaniu to dobry krok. Tylko trza pamiętać, aby w komorze spalania po obróbce nie zostawić żadnych ostrzejszych krawędzi. Jak zejdziesz ze sprężaniem o ten 1 pkt to spalanie nieco wzrośnie podczas normalnej spokojnej jazdy. W serii ten AUQ pewnie jest dość oszczędny przy normalnej jeździe w porównaniu z innymi 1.8T .
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
O imprezy :gwizdanie: Wiesz ile musiałem zapłacić laską w Spiżu żeby się koło ciebie bawiły- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja Pucek już nie będę mówił ile ty mi wisisz :gwizdanie:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
KKMF Pucek wkleiłbym jakiś filmik jako odpowiedź na twój wczorajszy, ale jak zaś potem nie będziesz umiał spać to będziesz marudny jutro przejmujesz się moją marudnością tak jak byś miał jutro jechać :gwizdanie: Wiesz, ja lubię jeździć po śniegu- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
KKMF Pucek wkleiłbym jakiś filmik jako odpowiedź na twój wczorajszy, ale jak zaś potem nie będziesz umiał spać po nocy to będziesz marudny jutro- [INNE] 1.8T 411KM by MR Motors
Może być. Nic tylko brać jak chcesz podnieść doładowanie o 0,2bar- [INNE] 1.8T 411KM by MR Motors
Wtyczka standard.- [INNE] 1.8T 411KM by MR Motors
Pasować pasuje, bo ma takie same krućce jak ten nasz ori. Cena zapewne wyższa. Ale na tym zaworku turbo może ładować 0,1-0,2bar więcej niż na naszym seryjnym. Utrzymuje też lepiej/równiej doładowanie u góry, szczególnie przy wyższym booscie. - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE