Treść opublikowana przez gregory
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
BRY! to bierz żonę i będzie Was dwoje Żonę.... tak, hehe [br]Dopisany: 15 Styczeń 2011, 16:09_________________________________________________Ma ktoś załatwić Gran Turismo 5 na PC ?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja niestety nie Ja mam za daleko do was, żeby w pojedynkę jechać
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja też planowałem wpaść, ale ostatecznie plany się kapkę zmieniły i nie dotarłem.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
z własnego doświadczenia mogę Ci napisać że jak tam zadzwonisz i powiesz że masz jedno auto do zrobienia to zaproponują Ci kwotę ok. 1500 zł Złodziejstwo w biały dzień :gwizdanie:
-
[ALL B6] Turbiny IHI i JBS - czy ktoś testował ?
IHI to turba m.in. z Mitsubishi i Volvo. Bardzo mocne i trwałe turba z tego co się słyszy. Mowa oczywiście o pełnych wersjach montowanych seryjnie w jakichś mitsu lub volvo. Ciekawe czy z kitami JBS będzie podobnie jak z kitami ATP :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Czwartek dziś[br]Dopisany: 13 Styczeń 2011, 17:37_________________________________________________ no ładne koksiki , ale ten to dopiero ma jaja ze stali skok z 4000m :polew: Nieźle
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Najlepsza jest taka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Przed obiadem Ty na pewno nie, bo ty z Parafii ks. Emila i tobie nie pasuje w ten sposób wypowiadać się o ludziach uduchowionych:decayed:
-
Czy nowe nokie to padło??
Ale coś musi być z tym gubieniem zasięgu E52. Już od kogoś kiedyś słyszałem: " nie bierz E52 bo ma słaby zasięg" Może niektóre E52 mają jakąś fabryczną usterkę, na rynek trafiło zbyt dużo bubli fabrycznych i może się trafić bubel albo i nie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Przed spaniem
-
Czy nowe nokie to padło??
A chciałem se kupić E52 :gwizdanie:
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
Jak my będziemy robić przystanki na siku, tigery, browce, itp, a ty polecisz non stop to da radę
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a co robimy w weekend ? Piątek aqua park :gwizdanie:
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
Taaa, a do domu potem wrócę metrem qrna
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
Krupnikorze
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
To może zbyt się spinasz przy piciu. Przy piciu trzeba się wyluzować :gwizdanie: Ale ja to piłem popijając browarkiem , bo tak same to jakoś ... ... To już wiadomo z czego cię głowa bolała. Tego się wogóle nie popija najlepiej, lub samą wodą :gwizdanie:
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
To może zbyt się spinasz przy piciu. Przy piciu trzeba się wyluzować :gwizdanie:
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
Co to śjakieś wynalazki :gwizdanie:[br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 23:18_________________________________________________To już wolę coś takiego:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pod Heinekena należą jeszcze takie marki jak Bavaria, Amstel. Bavaria też nieźle smakuje. Ale najlepszy jest Heniek. Muszę wykombinować jak by tutaj załatwić skrzynkę tego browca Zwaliłem bo na święta przyjechała jedna kumpelka z NL do PL.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Zgadza się nie piłem już dawno tego Holenderskiego, na napiłbym się Jest wyjebane w kosmos
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Heineken jest też dobry, ten w butelkach 0,6 . Kiedyś heniek u nas w PL smakował daremnie jak dla mnie, całkiem inaczej jak ori w Holandii. Ale teraz smak tego w 0,6 butelce się u nas o wiele poprawił
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
Piłem to w Austrii. Leją to po dyskotekach w tam. Nasza Wyborowa lepsza.
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
A ja ostatnimi czasy na imprezach zaczynam od jednego piwka na pobudzenie smaku i kończę wódeczką :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Wszędzie musisz tym kasztelanem psyczeć?
-
Spoty Katowice i okolice
Zależy :gwizdanie: o co biega..