Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

gregory

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez gregory

  1. BRY! to bierz żonę i będzie Was dwoje Żonę.... tak, hehe [br]Dopisany: 15 Styczeń 2011, 16:09_________________________________________________Ma ktoś załatwić Gran Turismo 5 na PC ?
  2. ja niestety nie Ja mam za daleko do was, żeby w pojedynkę jechać
  3. Ja też planowałem wpaść, ale ostatecznie plany się kapkę zmieniły i nie dotarłem.
  4. z własnego doświadczenia mogę Ci napisać że jak tam zadzwonisz i powiesz że masz jedno auto do zrobienia to zaproponują Ci kwotę ok. 1500 zł Złodziejstwo w biały dzień :gwizdanie:
  5. IHI to turba m.in. z Mitsubishi i Volvo. Bardzo mocne i trwałe turba z tego co się słyszy. Mowa oczywiście o pełnych wersjach montowanych seryjnie w jakichś mitsu lub volvo. Ciekawe czy z kitami JBS będzie podobnie jak z kitami ATP :gwizdanie:
  6. Czwartek dziś[br]Dopisany: 13 Styczeń 2011, 17:37_________________________________________________ no ładne koksiki , ale ten to dopiero ma jaja ze stali skok z 4000m :polew: Nieźle
  7. Przed obiadem Ty na pewno nie, bo ty z Parafii ks. Emila i tobie nie pasuje w ten sposób wypowiadać się o ludziach uduchowionych:decayed:
  8. Ale coś musi być z tym gubieniem zasięgu E52. Już od kogoś kiedyś słyszałem: " nie bierz E52 bo ma słaby zasięg" Może niektóre E52 mają jakąś fabryczną usterkę, na rynek trafiło zbyt dużo bubli fabrycznych i może się trafić bubel albo i nie
  9. A chciałem se kupić E52 :gwizdanie:
  10. Jak my będziemy robić przystanki na siku, tigery, browce, itp, a ty polecisz non stop to da radę
  11. a co robimy w weekend ? Piątek aqua park :gwizdanie:
  12. Taaa, a do domu potem wrócę metrem qrna
  13. To może zbyt się spinasz przy piciu. Przy piciu trzeba się wyluzować :gwizdanie: Ale ja to piłem popijając browarkiem , bo tak same to jakoś ... ... To już wiadomo z czego cię głowa bolała. Tego się wogóle nie popija najlepiej, lub samą wodą :gwizdanie:
  14. To może zbyt się spinasz przy piciu. Przy piciu trzeba się wyluzować :gwizdanie:
  15. Co to śjakieś wynalazki :gwizdanie:[br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 23:18_________________________________________________To już wolę coś takiego:
  16. Pod Heinekena należą jeszcze takie marki jak Bavaria, Amstel. Bavaria też nieźle smakuje. Ale najlepszy jest Heniek. Muszę wykombinować jak by tutaj załatwić skrzynkę tego browca Zwaliłem bo na święta przyjechała jedna kumpelka z NL do PL.
  17. Zgadza się nie piłem już dawno tego Holenderskiego, na napiłbym się Jest wyjebane w kosmos
  18. Heineken jest też dobry, ten w butelkach 0,6 . Kiedyś heniek u nas w PL smakował daremnie jak dla mnie, całkiem inaczej jak ori w Holandii. Ale teraz smak tego w 0,6 butelce się u nas o wiele poprawił
  19. Piłem to w Austrii. Leją to po dyskotekach w tam. Nasza Wyborowa lepsza.
  20. A ja ostatnimi czasy na imprezach zaczynam od jednego piwka na pobudzenie smaku i kończę wódeczką :gwizdanie:
  21. Wszędzie musisz tym kasztelanem psyczeć?
  22. Zależy :gwizdanie: o co biega..

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.