Treść opublikowana przez gregory
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Co ty nocny marek Pojawiasz się o czasie jak wampiry z trumien wychodzą wróciłem z kasia z jazd dalem jej troche pojezdzic jutro ma egzamin i musze przyznac ze nawet sobie radzi na drodze musle ze jutro zda No ja bym już kupował finkę na twoim miejscu. Krolu ściągnie film i
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Co ty nocny marek Pojawiasz się o czasie jak wampiry z trumien wychodzą
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pewnie z Dimana, program oszczędnościowy. Zbiera na B8
-
[B5 AEB] Ile powinno być mocy przy 0,9bara w AEB 1.8T?
Wszystko zależy od tego jakie silnik ma warunki przepływu, lepsze czy gorsze. Jak wywalisz kata, lub lepiej masz cały wydech przelotowy, sztywny dolot, filtr sportowy i zdrową czapkę w silniku to warunki są bardzo dobre i K03 nie nastarczy pompować nawet z dołu ten 1bar, ale za to przepływ jest bardzo dobry i to nie doładowanie, a przepływ jest wyznacznikiem mocy. Bo w jednym AEB będzie 200kucy na 0,5bar , a w innym 180kucy na 0,8bar na tej samej turbinie K03.
-
[B5 AEB] Dziura w Intercollerze ;/...
Jak widać Holendrzy też dają radę, podobnie jak Polski Pan Wiesiek ze stodoły
-
Spoty Katowice i okolice
No że niby co bo nie chce mi się czytać? to tylko 3 strony leniu Wolę obejrzeć allegro i szukać zdrerzaka. No mów. nic, pierdolenie o Szopenie Na tym forum tak potrafią. Jak napiszesz konkretny temat to dostaniesz 3 odpowiedzi, a na taki temat to mogą pier**lić stronami :gwizdanie: No trochę przeczytałem i rzeczywiście go ponosi z panoszeniem się! Niektóre kozoki z pomorza tak mają :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no i ma tendencje do tego że nie trzyma serii niestety... także na pewno tam tych 344 kuni nie ma ale i tak trojka z przodu jest a druga sprawa po kilku zabiegach można cieszyć się serią.... do tego silnik dobrze znosi LPG Na lpg sporo oleju połyka.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja jebe, to już w takich pieniądzach chodzi Swoją drogą niezły pascior, jeszcze trochę i trawka wyrośnie na dywaniku
-
Spoty Katowice i okolice
Takie R8, a tam pod plandeką stal 13"
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Kubły są do sportowej jazdy, a nie do płaszczenia łokcia, w większości chyba nie ma podłokietnika, mowa o takich co nie koniecznie są plastikowe, ale chociaż mają przelotki na pasy.
-
Spoty Katowice i okolice
Pokrowiec w stylu R8 i można nawet jeździć z wyciętym otworem na szybę. Ale to kółka się nie będą kręcić :gwizdanie:[br]Dopisany: 30 Styczeń 2011, 13:44_________________________________________________ pewnie już wewnętrznie kipisz, byle, żeby to napisać A co ja Dr. House?
-
Spoty Katowice i okolice
A ja wam wcale nie chce powiedzieć
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ale golas te rs4... bez podłokietnika... Bez podłokietnika A widziałeś kiedyś kubły z podłokietnikiem
-
Spoty Katowice i okolice
możesz przyjechać umyć mi samochód, bo ostatnio stanąłem pod drzewem w mysłowicach jest za***ista myjnia bezdotykowa Aż byłem w szoku że mi domyła mój brud z auta gdzie w Mysło ? Koło reala jak się wylatuje na K-ce. I najlepsze jest to że tam nie ma szczotki tylko samy pistoletem myjesz to u Was w "miastach" nie ma takich myjni? w Rybniku tego typu myjni bez szczotek jest chyba z 6 a to takie zadupie :> u nas w miastach, większość jest takich myjni co ci laski po masce cyckami zapieprzają [br]Dopisany: 30 Styczeń 2011, 13:13_________________________________________________ przez to ja czasem biorę gąbkę i zapierdalam z tematem A ja mam swój sposób na mycie, myślę że skuteczny, bo zawsze auto jest czyste i nie porysowane.
-
Spoty Katowice i okolice
co tam chcesz upalać... :gwizdanie: Zapalniczkę do fajek nie cfaniakuj
-
Spoty Katowice i okolice
co tam chcesz upalać... :gwizdanie: Zapalniczkę do fajek
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ściągaj coś na następne razy :gwizdanie: ale ja sie za bardzo spinam jak czegoś nie widziałem.. tak już chyba mam... że film musi byc u mnie na 100% ... poszukam czegoś co już widziałem - mam 2 typy thrillerów ryjcych psyche :naughty: Ja już nie oglądam horrorów, bo potem w nocy jak jest ciemno mnie straszy ta chuda z młotkiem [br]Dopisany: 30 Styczeń 2011, 11:51_________________________________________________ Jaka lokalizacja Fotele wy*ebane w kosmos, mają nawet przelotki na pasy, ciekawe ile jeden waży. Albo takie sportowe fotele a ważą jak paleta pustaków
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Straszny wieczór wczoraj był
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Tak felgi mam upatrzone, chyba nawet ci mówiłem jakie :gwizdanie: ale czy będą na wiosnę to się okaże, bo chyba planuje mi się spory wydatek na 100% zawitają sierpień / wrzesień ślub Wolałbym nowe auto To możesz to podstępem osiągnąć. Powiesz że potrzebujecie samochód weselny, a ten już cię nie rajcuje. Takie dwa w jednym
-
Spoty Katowice i okolice
Ja jestem aktualnie bezrobotny :gwizdanie: Czyli jak to Dimek mówi Lebruje na razie... .[br]Dopisany: 28 Styczeń 2011, 12:46_________________________________________________BTW. Ostatnio oglądałem film z jego wytworni, ma chopok talent: Kogel Mogel cz. 1
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Co kto woli...., ja też bym wolał widzieć w tej budzie 2.7
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Spojlery można sprzedać i jeszcze kasę dostać. Liczy się baza [br]Dopisany: 28 Styczeń 2011, 12:00_________________________________________________3.0 na lpg latałoby nieźle.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
to auto Ci się podoba? bo mi kompletnie nie :gwizdanie: Ty masz wybujały gust synek Fajna nawet, ale chyba trochę za droga jak 2002. nie, ja wolę auta bardziej seryjne Przestań, heh od kiedy B5 na gwincie i felgach 18" jest seryjne :> To już jest pół torowe auto.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
to auto Ci się podoba? bo mi kompletnie nie :gwizdanie: Ty masz wybujały gust synek Fajna nawet, ale chyba trochę za droga jak 2002.
-
Spoty Katowice i okolice
ja z nudów wczoraj zrobiłem na dwa dni Policzyłeś Kędziora?