Treść opublikowana przez tom4275
-
Swap zacisków na 320mm W A4 B6/B7
46
-
Swap zacisków na 320mm W A4 B6/B7
wszystko jest ok, tak ma być
- B7 Crew
-
Swap zacisków na 320mm W A4 B6/B7
jeśli zacisk jest w komplecie z jarzmem to masz wszystko
-
B7 Crew
przykręcone jest do zderzaka a konkretnie do dolnej blendy anteny i moduły średnio po stówce chodzą ale tu będziesz miał komplet z wtyczkami, kabelkiem i mocowaniami co jest rzadkością więc pokusił bym się o 400 + czujniki wpisz numer ciągiem bez spacji
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
-
Black 2.0 T Quattro by Tom
ad1. 1900 ad2. rperformance (Wawa, mineralna) ad3. jeszcze nie ale jest to w planach razem z nową turbinką
-
Black 2.0 T Quattro by Tom
tak, tt'ka w rs'ie
-
Black 2.0 T Quattro by Tom
kolejny kroczek w projekcie ... zawitała nowa kiera, oczywiście dostosowana do pozostałych elementów
-
Zestaw naprawczy włącznika świateł
może i pasuje tylko gdzie masz podświetlenie działania przeciwmgielnych
-
Jak zdemontować klimatronik
ta strona gdzie była przykręcona do góry i pod skosem do siebie, tylko nie pamiętam czy nie trzeba najpierw wybrać podświetlenia (tego z tyłu)
-
Jak zdemontować klimatronik
wyciągasz do góry dekor od biegów i pod spodem masz 2 śrubki od popiołki
-
Black 2.0 T Quattro by Tom
dzięki, fajnie że jest parę osób którym się projekt podoba
-
System mocowania ISOFIX
otwory będziesz widział jak uchylisz do połowy siedzenia i popatrzysz między siedzisko a oparcie
-
Black 2.0 T Quattro by Tom
właśnie o tym z Q5 myślałem bo sporo ich jest i za małe pieniądze, ale Jarek twierdzi że przerost formy nad treścią więc chyba sobie daruję
-
[B7 BKN]3.0 TDI S line Recaro pierwsza strona
od dawna kombinuję jak tu się do Ciebie wybrać , ale fakt wracajmy do tematu ... nie myślałeś o 19" ? ładnie siedzi więc dodały by zadzioru do wyglądu
-
[B7 BKN]3.0 TDI S line Recaro pierwsza strona
nie widać tego na zdjęciu ale samochód jest wygięty w łuk, fotele zbliżyły się do siebie o jakieś 10cm uderzenie przy mojej prędkości 80 km/h, a tamtego koło 30, zapomniał popatrzeć czy nikt nie jedzie jak wyjeżdżał z bocznej drogi a najlepsze jest to że trafiłem w przerwę między betonową kapliczką o dużym drzewem, odstęp tak trochę więcej niż na szerokość drzwi ... było minęło ... i teraz twierdzę że Audi jest pancerne w rodzince to dopiero ja zapoczątkowałem Audi, najpierw B5 potem B7 z powyższego zdjęcia, następna identyczna obecna, no i Q5 bo Żona tylko w wysokich gustuje, wcześniej dostała swoją wymarzoną Rav4 ale jak wsiadła do Q5 to już nie wysiadła i toyota przestała być wymarzona
-
[B7 BKN]3.0 TDI S line Recaro pierwsza strona
no faktycznie he he, tak z rozpędu pomyślałem właśnie o xc bo kiedyś w planach był na tapecie, ale dzięki audi przeżyłem z rodzinką wypadek to już chyba dożywotnio zostanę z tą marką
-
Black 2.0 T Quattro by Tom
myślałem raczej o jakimś oryginale niż o chińczyku, ale skoro taki zapas jest to szkoda wyrzucać kasy jak mi to praktycznie nic nie da, dzięki za radę
-
[B7 BKN]3.0 TDI S line Recaro pierwsza strona
to jak v90 Ci się widzi to dlaczego nie q7 ?
-
[B7 BKN]3.0 TDI S line Recaro pierwsza strona
nie chcę Cię załamywać ale ja już wpompowałam koło 800k i jeszcze wnętrza nie skończyłem a autko jakie w planach ? coś do rzeźbienia ? cztery kółka na grillu ? ja jak skończę swego to żony Q5 na tapetę wchodzi, już trochę do niej dodałem, ale jeszcze dużo można dołożyć
-
[B7 BKN]3.0 TDI S line Recaro pierwsza strona
ja na szczęście już zakończyłem budowę domu i budynku gospodarczego (czytaj następnego garażu gdzie mogę się grzebać ) i nie wiem czy chciałbym to przechodzić jeszcze raz, masakra z tymi wykonawcami i urzędami do wiosny mam trochę czasu na grzebanie przy samochodzie bo potem trzeba w końcu za ogród się zabrać, a wczoraj właśnie rozliczyłem podatek i moje wymarzone recarosy poszły się j...ć 5k trzeba oddać do państwowej kabzy
-
Black 2.0 T Quattro by Tom
bardziej się nastawiam na K04 no i jeszcze oprócz dp to ic'ek by się przydał bo już nawet teraz czuję że mało jak ciepło się robi