Treść opublikowana przez tom4275
-
przyciski multifunkcji kiera A4 B6
jak by nie patrzeć poduchę musisz zdjąć, przyciski wysuwają się w stronę środka, a dalej to tylko zdjąć obudowę przycisku i masz wszystko na wierzchu, nic trudnego do ogarnięcia
-
Przesłona w soczewce szybkie pytanie
.
-
Sygnał dźwiękowy pasów, świateł i niskiego poziomu paliwa.
każdy z żółtych i czerwonych komunikatów na fisie jest sygnalizowany dźwiękiem, tyle że przy padniętym buzerze tego nie usłyszysz
-
Sygnał dźwiękowy pasów, świateł i niskiego poziomu paliwa.
padł buzer i tak Twój model posiada sygnalizację i tego i tego z tym że sygnalizacje dźwiękową pasów można wyłączyć podpinając się z komputerkiem
-
przyciski multifunkcji kiera A4 B6
musisz rozebrać i zobaczyć, u mnie ułamał się bolec od mocowania rolki i też nie klikało ale dorobiłem mocowanie i jest ok
-
Hamulce do "biedronek"
dystanse - materiał PA9 koszt około 30 zł, toczenie i wiercenie - 1h toczenia - 50 zł, 1h - wiercenia 50zł (stawki narzędziowni na wykonanie usługi zewnętrznej, nie u Henia w garażu), malowanie podkład + akryl 2 szpreje 60 zł, razem około 200 i masz materiał bardzo dobrej jakości i wykonanie nie odbiegające jakością od markowych nie licząc zabezpieczenia zewnętrznego, śruby około 80 zł czyli max 280 zł malowanie 2 elementów ? no jak robić to chyba w całości a nie jarzmo pordzewiałe a zacisk pomalowany, ja bym za 50 nie wypiaskował i pomalował jeśli Ty zrobisz takie 2 zaciski za 90 zł to chwała Ci za to, w mojej wiosce wyszło by dużo drożej
-
audi-maniacy z ełku i okolic
Marek może na początek powypinaj wtyczki z licznika, pryśnij kontaktem i dobrze podociskaj ...
-
Hamulce do "biedronek"
już teraz to jedziesz z ceną za te malowanie, kto zrobi w proszku za 50 ? niema sensu się przekomarzać bo możesz powiedzieć że zrobisz gratis moim zdaniem cena za oba rozwiązania jest podobna i w obu przypadkach będą z tego plusy wizualne, a decyzja należy do właściciela
-
Hamulce do "biedronek"
aż pokusiłem się o zmierzenie i faktycznie 320 są w tym miejscu mocno przegrubione w stosunku do S4 i można je frezować nawet więcej niż 10mm, natomiast co do ceny tego to się z Tobą nie zgodzę ... frezowanie i pomalowanie wcale nie będzie tańsze od dystansów, no chyba że malowanie to pędzel i hammerite, aczkolwiek na plus będzie odświeżenie zacisku i można ładny kolorek zarzucić
-
Hamulce do "biedronek"
producent liczy się jak najbardziej jeśli chcesz mieć dystanse wykonane z dobrego materiału i dobrze zabezpieczone przed utlenianiem jeśli chcesz pójść w stronę budżetową to kup aluminium PA9 (to już dość dobry gatunek) i daj do wykonania. Co do tanich dystansów miałbym obawy aczkolwiek dużo ludzi na nich jeździ, jednak jest to klub miłośników audi i nie przystoi schodzić tak nisko grubość to zmierz ile w tej chwili koło ma do błotnika i jeśli nie masz węższych opon to odejmij z 10mm od wymiaru i wyjdzie Ci grubość dystansu montować najlepiej na obu osiach bo może kiepsko wyglądać jak przód będzie szeroko a tył będzie mocno schowany z tym że grubość z tyłu i z przodu będzie inna
-
Hamulce do "biedronek"
jeśli chodzi o frezowanie to jeśli to by było 2mm to poparł bym Dev'a bo można by to było zrobić nawet bez kosztów, ale jeśli to jest tak jak mówisz 10mm to uważam że to by było za duże osłabienie materiału więc byłbym za dystansami. Wady ... większa masa nieresorowana, zalety ... rozwiązanie Twojego problemu i lepszy wygląd no i jeśli chodzi o biedronki to też mi tu coś nie pasuje tak jak pisze Łukasz ... od zawsze wszyscy pisali że pod biedronkę 320 wchodzi ...
-
Hamulce do "biedronek"
zarzuć dystanse i będzie ok
-
Co to za przyciski w kopertówce kierowcy
doprecyzowując tylko to co napisał Dawid to te przyciski właśnie to wyłączają
-
Black 2.0 T Quattro by Tom
starałem się zrobić taką samą odległość od góry jak z boków myślisz że za nisko ? to dzięki Tobie bo ja już byłem zrezygnowany po poszukiwaniach
-
Black 2.0 T Quattro by Tom
w końcu zawitały tłumiki z S4
-
Przycinająca sie stacyjka z 1 na 2 pozycję.
sprawdź może czy przy przekręcaniu kluczyka ruch kierownicą nie pomaga i drugie co mi przychodzi do głowy to czy na drugim kluczyku też jest ten sam problem bo może to wina wyrobionego klucza
- Kontrolka
-
Podświetlane lusterka w Audi A4 B6
trzeba delikatnie podciąć metalowy stelaż lusterka bo obudowa leda czapia i nie wskoczy na miejsce, ja wycinałem kątówką mały trójkącik, jak przyłożysz to będziesz widział co i jak, reszta pasuje idealnie
-
audi-maniacy z ełku i okolic
to co Panoczki, 4 lub 5 listopada pasi wszystkim ? Adama (junior555) już zwerbowałem, kto się wysili i się pojawi ?
- B7 Crew
-
ORI alarm a4/b7
guziki podłączone są tylko w drzwiach, pominąć się pewnie da, ale będziesz miał błędy, ja nie mam czujników do tylnych szyb i błędy są ale alarm działa normalnie więc i bez guzików powinien działać bo to tylko wyłączanie opcji a nie samego alarmu
-
ORI alarm a4/b7
kabel do czujnika ruchu powinien być w lampce, do kompletu potrzebne Ci jeszcze guziory w drzwi, a jak byś chciał iść na całość to czujniki zbicia tylnych szyb
-
Montaż elektrycznie składanych lusterek zewnętrznych w Audi A4 B6
jak wyjmiesz wkład i zajrzysz w miejsce gdzie wychodzą wszystkie przewody to 2 powinny iść z tyłu za trzpień wokół którego następuje obrót lusterka, a reszta idzie od przodu zaglądałem tam własnie i tam na tył idzie coś ala różowy z niebieskim idzie za . Mam też wolna wtyczkę ale w obu lusterkach tak jest . Gdzie w vagu sprawdzę numery sterownika ? Mam kabel ale trochę zielony w diagnostyce . Pozdrawiam zgadza się te dwa kabelki są od składania, numery sterowników sprawdzisz w module 46 pojedyncza wtyka taka szeroka czarna to od fotochromu
-
Montaż elektrycznie składanych lusterek zewnętrznych w Audi A4 B6
jak wyjmiesz wkład i zajrzysz w miejsce gdzie wychodzą wszystkie przewody to 2 powinny iść z tyłu za trzpień wokół którego następuje obrót lusterka, a reszta idzie od przodu
- B7 Crew