Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tom4275

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tom4275

  1. plastik też jest przykręcony, razem z całą rączką, co się tak boisz tego zdjęcia tapicerki, całe 2 minuty to zajmuje
  2. rączki są przykręcone od wewnętrznej strony więc musisz ściągać boczek, to tylko siedem śrubek i zatrzaski
  3. dopisz może jeszcze w drugim kanale od zamykania, nie pamiętam czy to był 60 czy 62, będziesz miał w podpowiedziach dla wszystkiego spisz stare kodowanie i przelicz na nowo może masz coś dodane co miesza
  4. musisz zrzucić lewy boczek w bagażniku, jedna śruba i spinki, sprawdź od razu połączenia z anteną
  5. z internetowych to masz np. automor lub getem, podajesz numer części i zamawiasz, do aso możesz zadzwonić podać vin samochodu, sprawdzą i zamówią, a pojedziesz odebrać no i nie musi być to aso audi, tak samo zamówisz w vw czy skodzie
  6. Sławek, a Ty masz to zakodowane ? nie dam sobie ręki uciąć ale jak dobrze pamiętam to wejdź w moduł 46 - cent. conv., kodowanie 07, długie kodowanie Byte 2 bit 2 i zmień na 1 brakowało kodowania wielkie dzieki. Teraz zamykam z pilota , ale nie mogę otworzyć . wbij się jeszcze raz w komfort, tylko teraz adaptacje, kanał 61 i dodaj 1
  7. Ja chcę Jak mogę to osiągnąć? ;p pisz PW do kkam'a, on robi moduły do składania
  8. może silnik nie osiąga temperatury ? wtedy też nie będzie działać zobacz jeszcze czy przy wyłączonej klimie nie jest lepiej bo przy dużym obciążeniu też może się nie wyłączać
  9. Sławek, a Ty masz to zakodowane ? nie dam sobie ręki uciąć ale jak dobrze pamiętam to wejdź w moduł 46 - cent. conv., kodowanie 07, długie kodowanie Byte 2 bit 2 i zmień na 1
  10. to czekamy na chętnych, może trzeba się odezwać do Suwałk, Augustowa i Olecka, to może ktoś się zjawi
  11. jako takiego wpływu niema ale jak odkręcasz koło to tarcza jest luźna i może Ci syf wpadać pod nią czego nie będziesz widział
  12. http://www.getem.pl/index.php?szukaj_katalog=N10648301&action=katalog&kat=72&x=14&y=12
  13. to dawajcie jakikolwiek termin, może ruszymy trochę ten region bo wstyd że się tu nic nie dzieje
  14. tom4275 odpowiedział(a) na Rabbi temat w Audi A4 B7
    8P0 919 069 A 8P0 919 070 A
  15. termin to była tylko propozycja, ale jak widzisz odzew zerowy
  16. Dev powtarzał 10'ki razy, odpowietrzać w ręku potrząsając
  17. no to z ciekawości, bo raczej będzie zero odzewu ... są chętni na spota np. w sobotę wieczorkiem na parkingu w galerii ?
  18. w 09 - długie kodowanie bajt 2 bit 7
  19. nie patrz na 1 wynik bo walnięta była DV'ka po wymianie było już po 220, oczywiścnie na 98
  20. Nowa felga i oponka na lato
  21. próbowałeś tego kodowania co jest na pierwszej stronie z odwróceniem działania przycisku ? umnie w Q5 tyle że 2.0 tdi poszło bez problemu
  22. tom4275 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    nie torx a spline m10
  23. tom4275 odpowiedział(a) na simon_sz temat w Audi A4 B7
    jak masz tylko podgrzewane i regulowane to 5 pinów + fotochrom - 7pin + składanie - 10 pin + pamięć - 14 pin
  24. ori blendy bose można kupić bez problemu, 2 paczki i masz nówki wstawiłem znaczki długo po tym jak zamontowałem bose, bardziej mi się podobają niż ori, więc nie zarzucaj mi jakiś przekrętów ze zwykłym nagłośnieniem ... program robiony już za mojej kadencji, zupełnie inny samochód, jak bym miał robić drugi raz to nawet bym się nie zastanawiał ... no może jak już się z tym obyłem to od razu bym wstawiał downpipe'a i coolerka centralnego ale to oczywiście podnosi cenę w tej chwili nastawiam się na wstawienie większej turbawki i te powyższe rzeczy reasumując ... polecam, będzie się micha cieszyć jak wyjedziesz po programie
  25. przecież kkam Ci napisał że zależnie od polaryzacji

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.