Treść opublikowana przez enusssss
-
Brak mocy przy 3 tys.
stp? to jakis dodatek do paliwa? czyszczenia wtryskow czy jak?
-
Brak mocy przy 3 tys.
ykhm, no to dobrze:) przegonilem go dzisiaj 2x na kazdym biegu procz piatki. ladnie idzie tylko przy 160 na czworce przy 4100 obrotach juz ciezko idzie. jak zacznie wpadac w tryb awaryjny to bede rozkrecac... a sa jakies spraya do czyszczenia/smarowania? sa skuteczne?
-
Brak mocy przy 3 tys.
ok, a te vtg do wymiany? czy wystarczy te kierownice przeczyscic i dlej bedzie dzialac? jak to jest?
-
Brak mocy przy 3 tys.
ten brak mocy trwa mniej niz sekunde. ani na 3/4/5 biegu nie wpada w tryb awaryjny, oczywiscie ciagnie juz slabiej ale to normalne przeciez. Nagralm filmik jak idzie na 2 i 3 biegu. link ponizej. co o tym myslicie? cos jest nie tak? Wideo0022.3gp - download. Darmowy hosting plików.
-
Brak mocy przy 3 tys.
Witam, dzisiaj chcialem troche przedmuchac wszystko i wkrecalem go na wyzsze obroty. Na dwojce przy wcisnietym pedale do podlogi zauwazylem ze do ok 2900 idzie ladnie, w okolicach 3000 traci moc i idzie juz slabiej i przy ok 3100 znow dostaje kopa i leci jak dawniej... zauwazylem to tylko na dwojce, jakby paliwa za malo dostal i nie mogl sie wkrecic... co o tym myslicie?
-
Zdziera oponę
pojechalem na zbieznosc, facet powiedzial ze nie jest tak jak w ksiazkach i ustawil bo bylo zle ustawione o trzy"oczka" jakby to nazwac... ponoc ustawil i juz ma byc dobrze, ale dalej slysze piski na rondzie. moze to wina zimowego ogumienia? nie wiem czy dalej zdziera czy piszyczy tylko dlatego ze zimowe. oponki to good year ultra grip, wjecha jeszcze na trzepaki rpzed tym i tez nic nie wykazalo:x nie wiem czego sie czepic nie wiem cyz piszczy bo zimowe czy piszczy i zdziera bo nie ma zbieznosci:(
-
Zdziera oponę
nie zbieznosc narazie nie mialem czasu bo rozrzad zrobilem, ale zauwazylem podczas robienia ze po przeciwnej stronie tego zdzieranego kola sa luzy na tym Malym wachaczu w ksztalcie pułkola, chodzi mi o ten male ujstrojstwo co jest przykrecone do stabilizatora. W dodatku nie wiem czy to tak moze byc czy juz wachacze gorne odmawiaja posluszenstwam, nie wyczulem luzow ale moge je przekrecic lekko na oko 5-10stopni w lewo i prawo
-
Zdziera oponę
unioslem kolo do gory i luz jedynie byl chyba na maglownicy. dzis podjade na podnosnik i bede recznie trzepal:D
-
Zdziera oponę
Witam otoz mam problem ze zdziera mi tylko prawa przednia opone i tylko po zewnetrznej stronie oO co jest dla mnie dziwne bo gdyby zbieznosc byla zla to by zdzieralo pozewnetrznej dwie opony lewa i prawa. a tu tylko prawa i po zew. Sprowadzilem ostatnio autko i wachace wszystkie byly wymieniane w niemczech, jezdzila doktorka to mam nadzieje ze sa to jakies lepsze lemfordera. Jezdzi prosto i hamuje prosto. Dodam ze na kierownicy na zgaszonym jak krece lekko lewo-prawo to stuka cos kiedy daje w prawo. Drazki kierownicze sprawdzalem sa ok. miesiac temu naprzegladzie na trzepaku tez nic nie wykazalo.
-
Czym jezdziłeś, zanim kupiłeś Audi?
audi 80 b3 1.6TD:D ladnie popierniczalo:D
-
Pomocy sytuacja krytyczna- auto nie odpala...
skoro kreci anie odpala to pewno paliwo nie dochodzi, moze cos z pompa? w 1.6TD w B3 mialem tak ze co jakis czas kabaleke od pompy sie wypinal i gaslo i tyle. wiadomo roznica modeli itd, moze gdzies sie kabelek zerwal i d*pa
-
[Baltyk] Wakcje
tak, jest wiele ofert, ale wiadomo roznia sie cena, miejscem, i jakoscia sanitariatow, wiec jesli macie jakies zaufane w ktorych byliscie w ktorych wam sie podobalo i jest w miare tanio i sa jakies drzewka iglaste, to prosze o namiary lub chociaz nazwe i miasto. rowniez rozgladalem sie za domkami, 250 zl to cena za "szope" czarna z zoltymi oknami. takie minimum zaczyna sie od 300zl za 4os domek. najlesze ze rozgadalem sie rowniez za chorwacja i cena apartamentu w chorwacji jest mniejsza od domku nad baltykiem;x Devastation poprosze o namiary tego i jesli znasz to nazwe pola. jak ci sie tam podobalo? i najwazniejsze, sa drzewka?
-
[Baltyk] Wakcje
Witam, chcialbym sie zorientowac ile kosztuja wakacje nad Baltykiem, a dokladniej ile kosztuje pole namiotowe na zachodnim i srodkowym wybrzezu. 2 osoby + moja niunia audiczka+namiot. W sezonie okolo 15.07 do 30.07 wieksze misasteczka mnei interesuja cos typu dzwirzyno. Najlepiej jakby na polu namiotowym byly drzewka iglaste, zeby nie byla to patelnia bez zadnego drzewka. Jesli znacie takie pole to poprosze o dane, miejscowowsc i koszta. Dawno nie bylem i nic sie nie orientuje w tym temacie.
-
Pojawił się olej - pada turbo?
mi dokladnie to samo sie dzieje tylko ze w afn. a to czasem nie jest ten olej z odmy?
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
moja audiczka ma ponoc 241 tys, tyle pewnie ma, moze i przebieg autentyczny bo stan lakieru srodka i silnika to cud miod malina, ma ksiazke serwisowa do 2008 roku prowadzona i w 2008 roku 190 tys miala. pierwszy wlasciciel dziadek z 35 rocznika a potem doktorka. moze i przbieg autentyczny. ale tak czy sia mnie on nie interesuje bo autko smiga wysmienicie i to sie liczy a 300 tys dla tego silnika to rozgrzewka. mialem przed a4 B3 z 89 1.6TD to miala 500 tys nalatane to chyba dwa razy, a oleju nic nie brala, turbina smigala i w zime od strzala odpalala:D
-
Wałbrzych
bierz wedke jesli masz i na zagorze, tama tam jest i to wsyzstko co mozesz zwiedzic:P
-
Nagły brak wody w zbiorniczku
nie rozumiem jak ty majac 120 mogles dalej jechac?... jesli glowica byla cala to i tak juz ja pewnie rozdupczy.... widzisz ze podniosla sie temp chociaz te 5 stopni to sie staje i czeka... Pewnie uklad ci sie odpowietrzyl, ty zagrzales niezle silnik i zalales zimna woda. obstawiam ze na 77% silnik do remontu. albo termostat sie zacial, ale to by nie wyjsnialo ubytku plynu. Jak w jakims dobrym warsztacie to robiles to moze na reklamacje ci wezma?
-
[B5 AFN] Słabo pali
wyciagnalem akumulator i jest ze stycznia z 2006 roku. aku nazywa sie "tecar"
-
[B5 AFN] Słabo pali
akumulator to jakis niemiecki 12v 80ah 640 jak patrzylem na te kóleczko to bylo zielone, co wedlug instrukcji mowi ze aumulator jest naladowany. na vag narazie kasy brak, chyba ze po 10 lub ktorys zklubowiczow z wch ma vaga;)
-
[B5 AFN] Słabo pali
krecic kreci, ale moze za slabo. dzisiaj po 8h stania odpalil za drugim obrotem. ale wylaczylem wszystkei odbiorniki prądu. aku chyba slabnie. jutro sprobuje klemy dokrecic mocniej, bo je odkrecalem i moze za slabo przykrecilem.
-
[B5 AFN] Słabo pali
Witam 2 tygodnie temu kupilem od handlarza sprowadzoną a4 z niemiec 110 koni silnik. wszystko ok silnik bez wyciekow. tylko coraz gorzej pali. prez pierwsze 4/5 dni palila od strzala lub od 1 obrotu, pozniej od 2/3 obrotow, nastepnie po 3, a dzisiaj odpalila po 4 obrocie. Czekam az kontrolki zgasna i krece. podejrzewam ze akumulator siada i handlarz przed sprzedaza go poprostu podladowal. bo ponoc zeby diesla odpalic musi byc mocne pierdo.... prosze o rady co i jak. czy w razie czego kupowac aku taki sam cyz moze troche wiekszy i czy rzeczywiscie jest to aku.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam, jestem nowym forumowiczem jak i uzytkownikiem audi a4 1.9tdi pozdrawiam:)