Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Michał139

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Michał139

  1. wygląda że jest to wina termostatu musisz go wymienić i wtedy sprawdzić, podaj jaki masz kod (oznaczenie) silnika pomoże to w znalezieniu odpowiedniego termostatu
  2. tylko musisz podać dokładny kod silnika
  3. termostat możesz sam wymienić reczej bez większego problemu, ale jak masz możliwość to możesz podpiąc kompa to nie zaszkodzi
  4. moim zdaniem wina leży po stronie termostu, generalnie szukając przyczyny zaczął bym od wymiany termostatu, uszkodzony moze to spowodować większe spalanie z powodu nie dogrzanego silnika
  5. Widzę że kolejny sedan w klubie bezawaryjnej jazdy i pozdro
  6. Popieram kolegę wyżej w kwestii laptopa i od siebie tego sprzedawcę kupiłem u nich laptopa jakieś 3 lata temu i do dzisiaj nie ma żadnego problemu miałem wprawdzie miałem mały problem z nim ale jeden telefon do firmy i od razu uzyskałem wszystkie informacje i pomoc
  7. Ładny sedan bezawaryjnej jazdy i powodzenia w modach
  8. ale można powiedzieć że był polski akcent w tym meczu drugą bramkę strzelił KLOSE
  9. ja polecam " YOU CAN DRIVE " mam tam ubezpieczenie od dwóch lat i nigdy nie było problemu, robisz przelew drukujesz polisę z pdf i możesz jeździć
  10. ładne foty ale na żywo to musiało robić wrażenie
  11. czyli masz sprawę jasną że wejdą bez problemu
  12. moim zdaniem wejdą ale dla pewności pożycz jakieś koło od kolegi i spróbuj założyć
  13. to zależy od jego stanu i wyposażenia
  14. niestety przy kolejnym zamknięciu się odblokują
  15. wyłącz czujniki we wnętrzu i gdy auto jest holowane i wtedy sprawdź
  16. a masz może w drzwiach kierowcy dwa przyciski od alarmu ?
  17. a masz syrenę pod maską i jest odłączona, czy w ogóle jej tam nie ma ? myślę że problem leży po stronie czujników w zamkach drzwi, maski lub tylnej klapy. Nie miałeś problemu wcześniej z żadnym z nich nie świeciła się kontrolka na fise informująca o otwartych np. drzwiach chodź były zamknięte ?
  18. a posiadasz alarm ? może po stronie alarmu stoi problem
  19. może coś w okolicy chłodnicy lub na wężu do nagrzewnicy
  20. zgadzam się z kolegą wyżej
  21. i tu muszę się z kolegą wyżej zgodzić
  22. kolego mógłbyś zrobić jeszcze jedno zdjęcie z tego nie wiele widać
  23. naprawdę fura zajefajna

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.