Treść opublikowana przez Michał139
-
Audi 200 C3 Turbo Quattro 1984r
naprawdę fura robi wrażenie
-
LISTWY na drzwiach oklejone folią
moim zdaniem w środku dekory ładnie wyglądają ale na zewnątrz nie wydaje mi się
-
Masa
możliwe że jest to pozostałość po tubie, jeżeli była montowana wcześniej, może być to nawet plus do aku, sprawdź bagażnik czy nie ma tam jakiś pozostałości po tym sprzęcie
-
Moj granatowy pocisk :)
Ładna sztuka powodzenia w realizacji planów które pewnie niedługo napiszesz i duży plus za
-
Wycena Audi A6 C5 2.4 Tip
pewnie chce kupić A4
-
Audi A4 b6 2.0 130km ALT 2003 r. moje wozidło :)
witam kolejnego ALT i to jeszcze w sednie + za kolor
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Adamek przyjął aż 212 ciosów
-
[B6 AVF] Blue AVANT 1.9TDI
Ładna sztuka, powodzenia w rezaniu
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ciekawy egzemplarz B5/B7
-
spalanie 6,9l na 100 km czy to mozliwe ?
kolego aki ta rozmowa dotyczy silników benzynowych !!!
-
Problem z silnikiem i czerwoną lampką oleju
jeżeli chodzi o olej to masz racje, sprawdz cisnienie oleju, jak będzie poniżej 1bara, to musisz zdjąć miskę prawdopodobnie masz zapchany smok, z płukanką też masz racje, olej wymień na motul 5w30 lub 5w40.
-
Problem z silnikiem i czerwoną lampką oleju
widzę że nie do końca zrozumiałeś temat, jak koledzy pisali wcześniej jeżeli chodzi o olej to polecają motul lub Liqui Moly, castrola właśnie nie polecają !!!! ja również, jeżeli chodzi o tryb LL, to oznacza Long Life czyli wymiany oliwy co 30 tyś km , polecana wymiana to 10 - 15 tyś
-
Kostka halogen
spoko jak jeszcze masz jakieś pytania to dawaj
-
Kostka halogen
tak będzie działał ale tylko jeden a powinny dwa, poproś kogoś o wciśnięcie klaksonu a sam słuchaj z której strony słychać, z tego zdjęcia wynika że prawy nie działa. Nie jest to aż tak ważne ponieważ jest sprawny jak sam zauważyłeś, ale jak chcesz żeby kabel nie wisiał to wepnij go w odpowiednie miejsce
-
Kostka halogen
Jeżeli się nie mylę to jest od klaksonu, powinieneś mieć dwa z prawej i lewej pewnie któryś nie działa, musisz sprawdzić
-
A4 B7 - jaki silnik wybrać pod instalację LPG?
Polecił bym ci 1.8 T BFB lub 3.0 na pewno będą lepsze osiągi niż 2.0 ale wybór należy do ciebie
-
A4 B7 - jaki silnik wybrać pod instalację LPG?
1.8t, 2.0, 3.0 oczywiście wszystkie benzynowe
-
A4 B7 - jaki silnik wybrać pod instalację LPG?
Z tego co słyszałem to jednostki które były montowane w A4 B7 podobno już nie mają tego problemu, ale to nie potwierdzone, nie znam nikogo kto by posiadał właśnie taki silnik w tym modelu, ale jak już kolega wyżej napisał poza braniem oleju należą do jednych z najmniej awaryjnych
-
[ B5 ADR ] Zielona perełka Danzan's
bezawaryjnej jazdy, powodzenia w rezaniu
-
A4 B7 - jaki silnik wybrać pod instalację LPG?
Są jeszcze 2.0 20v ALT z tego co się orientuję, ale to już twój wybór podobno nie ma już w nim problemu z olejem jak w starszych egzemplarzach.
-
Nie zapala
Raczej nie jest to wina pękniętej odmy tylko czegoś innego, musisz poczekać na kabel VAG, on Ci więcej powie.
-
Pokrywa zaworow odma ALT , AWA
Jeżeli masz taką możliwość to myślę że warto sprawdzić, gdyby okazało się, że przyniesie to oczekiwane skutki to myślę ze większość użytkowników ALT-ów była by Ci bardzo wdzięczna
-
Co moge z tym zrobić (kable w bagażniku)
Ok gdybyś miał jeszcze jakieś pytania to dawaj kto pyta nie błądzi, oszczędza czas i pieniądze
-
Co moge z tym zrobić (kable w bagażniku)
Myślę że bez większego problemu, podłącz masę do najbliższej śruby, a resztę jak pisali koledzy wcześniej i powinno grać
-
Problem z otwieraniem bagażnika - naprawa - fotostory
próbowałem też drugiego pilota nowego ten sam efekt, w pierwszym wymieniłem baterie i też bez zmian tak przytrzymuje ok 2-3 sek przy próbie otwarcia